Lütfen bekleyin..

"şehmus temiz" hakkında yazılar

Hain darbe girişimi sonrası, kurumlarda temizlik devam ediyor.İstihbar-i çalışmalar yapılıyor, listeler hazırlanıyor, ihraç ve açığa almalar yaşanıyor…Süreçte kısmi sıkıntı..
Referandum da oylanacak, 18 maddelik değişiklik paketini defalarca okudum.Sordum, soruşturdum, düşündüm yorumladım…Hafta sonu yoğun programına rağmen davetimizi kırmayıp Batmanımıza teşrif e..
Çok sıradan bir olaydan, düşmanlık çıkarma kabiliyetinde üstümüze yoktur!Birileri bir şey istiyor.Bu istediğini de bize soruyor, evet mi hayır mı?Sandığa gideceğiz, istiyorsa..
Pazartesi günü yayınlanan "Ak partide ne dönüyor" başlıklı yazım, oldukça büyük yankı uyandırdı.Yazı, sanal ortamda 10 bin civarında bir okuyucu kitlesine ulaştı. Yazıyı..
Ülkemiz çok fırtınalı bir dönemden geçiyor. Dümende AK Parti var. Dağ gibi dalgalar üstümüze üstümüze geliyor, gemi sallanıyor, aklın yolu, herkesin o dümen..
Beklide son 17 yıldır Batman’ın başına gelen en güzel şeydi Ertuğ Şevket Aksoy.Ben bu sure zarfında gelen tüm siyasi bürokrat ve yöneticiler arasında bu kadar kısa bir sürede, bu kadar ..
İnsanları, milliyetlerine göre değer skalasına tabi tutmak, çok bayağı bir yaklaşımdır!1 Türk 10 Kürt, 10 Kürt 100 Arap, 100 Arap ……. Eder tarzı söylemleri, kronik beyin ..
Geçtiğimiz hafta sonu, bir program münasebetiyle Diyarbakır’daydık. Gitmişken ikide taziyeye uğradık. Taziye çıkışı, Büyükşehir belediye başkanlığına kayyum olarak atanan Cumali Atilla ..
Dünya, katillik yarışması düzenlemiş!Katillere yarışmaya hazırlanması için de bir laboratuar tanzim edilmiş!Dünyadaki tüm büyük katiller, maharetlerini göstermek ve geliş..
Tüm dünya ABD’de ki seçimlere kitlenmiş durumda!Hiç şüphesiz bu ilgi, sevgiden kaynaklanmıyor!Dünyanın en ücra köşesinde ki kabilenin su kaynağından, bebeklerin y..

bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=