Lütfen bekleyin..

"Ak Parti" hakkında yazılar

Kurucu üyelerinden kimse kaldı mı bilmiyorum birçoğu tasfiye edildi. Ve hatta daha da ötesi, tasfiye edilenler bilinçli bir şekilde o kadar çok itibarsızlaştırıldı ki bir daha siyasete d&ou..
AK Parti Hükümetlerinin en önemli icraatlarından ikisi Ulaşım ve Sağlık alanında gösterdiği reformlardı.Her iki alanda belli bir standardı yakaladığını söyleyebilirim.Ulaşım deyince ö..
100 yıllık sistemin değişmesini öngören Anayasa referandumunu geride bırakırken,  mühürsüz oy pusulalarıyla alakalı tartışmalar devam ediyor. Yüksek Seçim Kurulu’nun se&cce..
Devletin kendine has asli görevleri vardır.Bunu Devlet adamları gayet iyi bilirler.Eğitimden ekonomiye savunmaya yönetime kalkınma hamlelerine kadar….2016 FETÖ terör örgüt..
Batman’da son 15 yıldır seçimlerde ezeli rekabet içerisinde olan iki parti HDP ve AK Parti, seçim lokallerini açtı.Biri 16 Nisan’da anayasadaki değişiklikler için yapıla..
MHP ve Lideri Bahçeli 16 Nisan referandumunda hangi mesajları veriyor ve bu mesajları hangi sistem içinde açıklayacak sorularına cevap arayalım.MHP ve Bahçelinin’in ‘evet&rsquo..
Bugünlerde karşılaştığım herkesin ilk sorduğu şey “Evet mi çıksa, Hayır mı çıksa daha iyi olur?” sorusu.16 Nisan halkoylamasına sayılı günler kaldıkça insanlar referandum so..
16 Nisan referandum sonuçları EVET çıkarsa hayırlı mı ? değil mi ?Gelecekte olabilecek icraatlar ve bir çok değişik parametrelerde rakamlarla netleşecek verilerin sonuçları fazlasıyla beli..
Ankara’ya değişik sorunlarına çözüm arayan bu hemşeri topluluğun söylemleri, şikayetleri ve illerindeki AK Partili Milletvekillerin neden onlarda bu tarz düşünceleri meydana getirdik..
Bir dostumun daveti üzerine Başkentteki lüks bir pastaneye gitmiştim.Masada on kişiye yakın bir topluluk vardı.Simalarından doğulu oldukları anlaşılan bu hemşeri topluluğun çoğunun Ankara’d..
TV Kanallarında akademisyenlerce tartışılan farklı görüş ve fikirlerden bıktık.Ortalık ve siyasi sular bulandırılıyor, kimin haklı, kimin haksız olduğu fazlasıyla imajisiyon kokuyor.Oysa siyasiler kolla..
Nisan ayında Referandum için önümüze getirilecek sandığı iktidar lehine “EVET” oylarıyla dolup taşmasının hazırlıkları başladı.Ufukta görünür hale geldi.Cumhurbaşk..
İçinde bulunduğumuz siyasi atmosfer itibariyle, korkak ve hain bir boksör edasıyla alçaklar hemen de kanayan kaşa çalışıp duruyorlar.Bakın hayat pahalılığı ne hale geldi değerli okur?Paz..
Pazartesi günü yayınlanan "Ak partide ne dönüyor" başlıklı yazım, oldukça büyük yankı uyandırdı.Yazı, sanal ortamda 10 bin civarında bir okuyucu kitlesine ulaştı. Yazıyı..
Ülkemiz çok fırtınalı bir dönemden geçiyor. Dümende AK Parti var. Dağ gibi dalgalar üstümüze üstümüze geliyor, gemi sallanıyor, aklın yolu, herkesin o dümen..
Ak Parti yanına MHP'yi de alarak ortak eleman misali yeni bir anayasa hazırlamış.Yahut 18 madde hazırlamış.Meclisten çoğunluk avantajını da kullanarak var gücüyle onaylatıp geçiriyor...
Daha çok yerel sorunlarımıza odaklanalım, bu konuda yazılar yazalım diyoruz bir süredir.Yerele dair söylediklerimizin ve yazdıklarımızın bir faydası oluyor mu, bilemiyorum?Ama sorumlu yurttaşlık ..
Ulaşım ağları bir şehrin ticaretini, turizmini etkiler, dolaysı ile sosyal ve ekonomik açıdan çok önemli bir faktördür.Şehrimizin deniz ulaşımı hariç bütün ulaşım ağları ..
15 Temmuz hain FETÖ darbe girişiminde başta Sayın Erdoğan’a ve Ak Partiye gönül vermiş Milletin son günlerdeki Ak Parti Genel Merkezindeki davranışlardan doğan gönül kırılmalarına baka..
Dünkü yazımda Halkın Bilinçaltındaki şüphelere bakmış ve bu soruların olası cevaplarını yine halkın yaptığı yorumlar ışığında değerlendirmeye çalışmıştım.Bu arada halkın büyük b..
Her gün televizyon kanallarında, ana haberlerde ve sosyal medyada izleyip gördüğüm kadarıyla Ak parti, MHP'nin de iş birliği ve katkıları ile yapılan ve meclise sunulmaya hazır olan yeni anayasanı..
Değerli Okurum,Dünkü makalemde halkın bilinçaltındaki soruları sıralamış ve tüm sorulara cevap bulmak istiyorsak en temel soruyu sorarak analizimize devam edeceğimi söylemiştim.Sorduğum..
2017 Yılına girmeden önce ülkemizdeki Anayasa değişimiyle birlikte olası rejim değişikliğine yol açacak referandum öncesi Batman Sonsöz okurları için kendi çapımda yaptığım saha &..
Şu kesindir ki ülkemize dadanan, birlik ve beraberliğimizi hedef alan bu taşeron terör örgütlerinin arkasındaki dış güçlere karşı fazlasıyla bilgili ve cesur olup, plan ve projelerini alt&..

bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=