Lütfen bekleyin..

"Ak Parti" hakkında yazılar

Ülkemiz çok fırtınalı bir dönemden geçiyor. Dümende AK Parti var. Dağ gibi dalgalar üstümüze üstümüze geliyor, gemi sallanıyor, aklın yolu, herkesin o dümen..
Ak Parti yanına MHP'yi de alarak ortak eleman misali yeni bir anayasa hazırlamış.Yahut 18 madde hazırlamış.Meclisten çoğunluk avantajını da kullanarak var gücüyle onaylatıp geçiriyor...
Ak Parti yanına MHP'yi de alarak ortak eleman misali yeni bir anayasa hazırlamış.Yahut 18 madde hazırlamış.Meclisten çoğunluk avantajını da kullanarak var gücüyle onaylatıp geçiriyor...
Daha çok yerel sorunlarımıza odaklanalım, bu konuda yazılar yazalım diyoruz bir süredir.Yerele dair söylediklerimizin ve yazdıklarımızın bir faydası oluyor mu, bilemiyorum?Ama sorumlu yurttaşlık ..
Ulaşım ağları bir şehrin ticaretini, turizmini etkiler, dolaysı ile sosyal ve ekonomik açıdan çok önemli bir faktördür.Şehrimizin deniz ulaşımı hariç bütün ulaşım ağları ..
15 Temmuz hain FETÖ darbe girişiminde başta Sayın Erdoğan’a ve Ak Partiye gönül vermiş Milletin son günlerdeki Ak Parti Genel Merkezindeki davranışlardan doğan gönül kırılmalarına baka..
Dünkü yazımda Halkın Bilinçaltındaki şüphelere bakmış ve bu soruların olası cevaplarını yine halkın yaptığı yorumlar ışığında değerlendirmeye çalışmıştım.Bu arada halkın büyük b..
Her gün televizyon kanallarında, ana haberlerde ve sosyal medyada izleyip gördüğüm kadarıyla Ak parti, MHP'nin de iş birliği ve katkıları ile yapılan ve meclise sunulmaya hazır olan yeni anayasanı..
Değerli Okurum,Dünkü makalemde halkın bilinçaltındaki soruları sıralamış ve tüm sorulara cevap bulmak istiyorsak en temel soruyu sorarak analizimize devam edeceğimi söylemiştim.Sorduğum..
2017 Yılına girmeden önce ülkemizdeki Anayasa değişimiyle birlikte olası rejim değişikliğine yol açacak referandum öncesi Batman Sonsöz okurları için kendi çapımda yaptığım saha &..
Şu kesindir ki ülkemize dadanan, birlik ve beraberliğimizi hedef alan bu taşeron terör örgütlerinin arkasındaki dış güçlere karşı fazlasıyla bilgili ve cesur olup, plan ve projelerini alt&..
Referandum seçim sonuçlarını etkileyecek en önemli faktörler 15 Temmuz hain FETÖ darbesi, Suriye’de ve ülke içindeki terör operasyonların toplumda yaratacağı etkiler ol..
Referandum seçiminde seçmen sandığa gitmekte isteksiz. Bu duygu, seçime katılımı düşürebilir demiştik.Katılımı düşüren etmenlere bakmaya devam edelim;Siyasetimizin gü..
Ülkemizin siyasal ve sosyal hayatını etkileyecek en önemli gelişme 2017 yılı baharında yapılacak başkanlık sistemine geçiş ve kısıtlı anayasa değişim referandum oylaması olacak.Cumhuriyet tarihimiz b..
Uzun yıllardan beri bölgede güç merkezi sayılan ağalar ve şeyhlerin toplumsal algısı ve insanların kabulünde güç merkezi olmaları olgusu yatmaktadır.Bu güç ağalık denen s..
Türkiye’nin mevcut anayasası, 12 Eylül rejiminin hazırladığı bir anayasa olduğu için yapılan her değişiklik 12 Eylül’le hesaplaşma olarak görülüyor.Bu yönde ilk &..
Kış mevsimi erzak listesi elerlinde olanlar çarşı pazarda hummalı bir içindeler.Alo Tevşo pazarı her gün dolup taşıyor.Pazara gelenler Kuru yemişler alıyorlar daha çok, karlı kış gü..
Başkanlık sürecine girmiş bulunduk. AK Parti Başkanlık süreci ile ilgili çalışmayı başlattı. Buna göre yapılması gereken Anayasa değişiklikleri de önümüzdeki günlerde Meclise gel..
Kendi ellerimizle ve verdiğimiz oylarla sandıktan çıkarmış olduğumuz siyasiler an itibariyle ne yapıyorlar?Kendilerine düşen görevleri adam akıllı icra ediyorlar mı?Yoksa başka arzu, istek ve eme..
FETÖ ihanet çetesinin elebaşı, Alman ZDF Televizyonun sorularını yanıtlarken ülkemizdeki FETÖ operasyonlarına yönelik sorulan bir soruya “15 Temmuz darbesi önceden planlanmış meseley..
AK Parti, Fırat Operasyonunda Türk Milletinin takdirini ve dualarını kazandı.Bu operasyon Türk milletinin sınır güvenliği acısından fevkalade önemliydi.Bu tehlikeler atlatıldı, bir kısmı halen..
15 Temmuz' tarihinde yapılan darbe girişimini bir hayli fazla inceleyeceğiz, bu hususta çok konuşacağız.Bu ülkede yaşayan herkesin 15 Temmuz darbe girişimi konusunda bir fikri var, bu fikirlerin i&cce..
Darbeciler 15 Temmuz’daki kalkışma ile büyük bir kaos ve iç savaşı planlıyordu.Her ne kadar bu plan tutmadıysa da hem iç hem de dış gelişmeler nedeniyle Türkiye, çok kritik v..
Başkent kulislerinde erken genel seçim olacak dedikodusu kulaktan kulağa fısıldanıyor.Bu tür şişirme haberleri yayanlara karşı ‘yok öyle bir durum’ dediğinizde hemen şu dedikodu alç..

bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=