Lütfen bekleyin..

"Avrupa" hakkında yazılar

MHP ve Lideri Bahçeli 16 Nisan referandumunda hangi mesajları veriyor ve bu mesajları hangi sistem içinde açıklayacak sorularına cevap arayalım.MHP ve Bahçelinin’in ‘evet&rsquo..
Batman Valisi Ahmet Deniz, son dönemlerin en anlamlı projelerinden birinin startını verdi.“Batman her yerde okuyor”Okumayı teşvik eden, öğrenci ve gençlerin yanı sıra ebeveynleri de k..
Yapılan son istatistiklere göre; dünyanın birçok gelişmiş ülkesinde aileler tek kişiye inmiş durumdadır. Amerika’da tek kişilik aile oranı yüzde 26, Avrupa ülkelerinde ortalama y&uum..
Önce “modernlik ne demektir?” sorusuna cevap arayalım.“Modernlik’ akılcı, bilimsel, teknolojik ve idarî etkinliğin ürünlerinin yaygınlaştırılmasıdır.“Modern&rdqu..
Binlerce Suriyeli insan, medeni (!),uygar (!) ve kalkınmış bildikleri Avrupa Birliği Ülkelerine ölümleri pahasına gitmeye, sığınmaya çalıştı.Çok azı bunu başardı. Başardı başarmasına ama ..
Kış mevsimi erzak listesi elerlinde olanlar çarşı pazarda hummalı bir içindeler.Alo Tevşo pazarı her gün dolup taşıyor.Pazara gelenler Kuru yemişler alıyorlar daha çok, karlı kış gü..
İki kale, bir top, bir de düzgün zemin.Futbol oynayacaksan ilk önce alet edevatını eksiksiz hale getireceksin.Sonra diğer detaylarla ilgileneceksin.Neyse ki top, kale problemimiz yok.On..
Birleşmiş Milletler(BM) Genel kurulu 2012 yılında 11 Ekim tarihini kız çocuklarına adadı! Son 4 yıldır 11 Ekim Dünya kız çocukları günü olarak kutlanıyor.Dün Asya’dan Avrupa&rs..
BELEDİYE ÇALIŞMALARINDAN MEMNUN MUSUNUZ?

sanalbasin.com üyesidir

bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=