Lütfen bekleyin..

"Belediye" hakkında yazılar

Geçen hafta Gezici Araştırma Şirketi’nin ‘En Başarılı Belediyeler’ içerikli anket çalışması TV, İnternet Haberleri ve sosyal medyada epeyce yer aldı.Büyükşehir Belediy..
Beklide son 17 yıldır Batman’ın başına gelen en güzel şeydi Ertuğ Şevket Aksoy.Ben bu sure zarfında gelen tüm siyasi bürokrat ve yöneticiler arasında bu kadar kısa bir sürede, bu kadar ..
2016 yılı da mazideki yerini aldı.Cumartesi gecesi 2016 yılını uğurladık ama zihnimizde ve yüreğimizde bıraktığı derin izler, uzun yıllar unutulmayacak.Türkiye’nin yaşadığı en zor yıllardan biriyd..
İlimizde Cumartesi Günü teröre öfke; birlik ve kardeşliğe çağrı vardı. 15 Temmuz hain darbe girişiminde meydanlara akan Batmanlılar, bu kez terörü lanetlemek için alandaydı...
Belediyecilik hizmetleri anlamında 11 Eylül tarihinden bu yana farklı bir tablo ile karşı karşıyayız.Yıllardır aşina olduğumuz çalışma performansının çok üzerinde bir çalışma yoğunluğun..
Hafta sonu Batman Valisi Ahmet Deniz’i ağırladık. Batman Valisi önceki Valilere oranla halkın içinde yer almaya çalışan bir Vali olarak gözükmektedir.Genelde Valiler, bürokrat ..
Gazetemizin geleneksel “Cumartesi Buluşmaları” Programının bu haftaki konuğu Batman Valisi Ahmet Deniz’di. Gazete çalışanlarımızın yanı sıra Çalışan Gazeteciler Derneği Üyele..
Belediye hizmetlerini eleştirdiğimiz konularının başında temizlik meselesi geliyor.Yol, alt-üst geçit, orta refüj bakımı gibi yatırım ve hizmetlerin yanında temizlik konusunda da bir çok kenti..
Bugün Diyarbakır Caddesi ve trafik konusunda dikkatimi çeken ve canımı sıkan birkaç konuyu yazmak istedim.Herkesin yüzlerce defa tanık olduğu, belki basit gibi görünen ama ilimize ya..
İlimiz, Belediye hizmetleri açısından epey geri kalmış durumdadır. Temel Belediye hizmetlerinde neden bu kadar geri kaldığımızı sorgulama yerine bundan sonra neler yapılabilir diye konuşmak gerekir. Bir defa yolla..
Rahmetli Salih Gök 1998’de görev başında vefat edince, onunla birlikte belediyeyi de gömdü Batman!Gerek ondan sonra ki kısa vekâlet dönemi, gerekse uzun süreli dönem (17..
9 günlük bayram tatili öncesi yazdığım son yazımda, bayramda gerçekleşmesini arzuladıklarımı sıralamış ve hiç birinin gerçekleşme ihtimalinin olmadığını peşinen belirtmiştim.Niteki..
Kentin hemen hemen tüm caddelerindeki kaldırım işgalleri,Gelişi güzel tezgâh açan seyyar satıcılarla mücadele,Kaldırıma masa sandalye atan lokanta ve kahvehaneler,İzinsiz asılan af..

bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=