Lütfen bekleyin..

"Diyarbakır" hakkında yazılar

Uçak biletlerinden bahsediyorum. Batmanlılar olarak pahalı uçuyoruz. Haftalardır gündeme gelen bir konu ama halen çözüme kavuşmuş değil. Diyarbakır’a göre daha paha..
 Bu sene kış çetin geçiyor. Yurdun dört bir yanı karla kaplı. Bizler sıcak işyerlerimizde ve evlerimizde sıcak mekânlarda oturuyor dolayısıyla soğuk havanın etkisini hissetmiyoruz.Ancak ..
Cazibe Merkezleri Yatırım Programları, ilk kez 4 Eylül 2016’da Başbakanımız Binali Yıldırım tarafından Diyarbakır’da açıklandı.Kars, Van, Diyarbakır, Erzurum ve Elazığ merkezli olmak üzer..
Geçen hafta Gezici Araştırma Şirketi’nin ‘En Başarılı Belediyeler’ içerikli anket çalışması TV, İnternet Haberleri ve sosyal medyada epeyce yer aldı.Büyükşehir Belediy..
Geçen hafta sonu Antalya’dan uçakla Diyarbakır Havaalanına gelecek olan bir misafirimi karşılamak için yaptığım seyahat esnasında edindiğim izlenimleri sizlerle paylaşacağım.Daha doğrusu bu..
Geçtiğimiz hafta sonu, bir program münasebetiyle Diyarbakır’daydık. Gitmişken ikide taziyeye uğradık. Taziye çıkışı, Büyükşehir belediye başkanlığına kayyum olarak atanan Cumali Atilla ..
Bir yılın daha sonuna geldik. 2016 yılının mazideki yerini almasına artık sayılı saatler var.Yeni bir yıla, yeni umutlara ‘merhaba’ diyoruz.Klasik bir söz var.“Acısıyla, tatlısıyla&hell..
Birileri Arap Baharı diyerek, tüm Ortadoğu’yu ateşe verdi!Aynı ateşi bizim yüreklerimize de saldılar. Ama biz antrenmanlıydık, evliyanın duası, Allah’ın inayetiyle yaptığımız tüm kontra ata..
Milletten aidat, işlem ücreti vs adı altında para toplamaktan öte ne yapıyorlar.Seçim dönemlerinde oturdukları koltukları kaybetmemek için bir hafta kapınızı çalıp sahalara ç..
Sayın Bölge Valilerimiz;Batman Ahmet DENİZ,  Adıyaman Abdullah ERİN,  Ağrı Musa IŞIN,  Ardahan İbrahim ÖZEFE, Bitlis Ahmet ÇINAR, Bingöl Yavuz Selim KÖŞGER, Diyarbakır Hü..
Darbeciler 15 Temmuz’daki kalkışma ile büyük bir kaos ve iç savaşı planlıyordu.Her ne kadar bu plan tutmadıysa da hem iç hem de dış gelişmeler nedeniyle Türkiye, çok kritik v..
Yarım asrı devirecek yaşa gelmişiz hala bitmedi bu yolun hikâyesi.Ben daha dünyaya gelmeden önce planlanan ve hala bitmeyen bir yolun hikâyesinden söz edeceğim bugün size.Bu yol &o..
Bugün Diyarbakır Caddesi ve trafik konusunda dikkatimi çeken ve canımı sıkan birkaç konuyu yazmak istedim.Herkesin yüzlerce defa tanık olduğu, belki basit gibi görünen ama ilimize ya..
BELEDİYE ÇALIŞMALARINDAN MEMNUN MUSUNUZ?

sanalbasin.com üyesidir

bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=