Lütfen bekleyin..

"Ercan atay" hakkında yazılar

Bir futbol sezonunu daha geride bıraktık. 3. lig temsilcimiz Petrolspor birkaç haftalar hariç yalpalaya yalpalaya ligde yürüdü!Düşmedik; ama ilerisi için umut da alamadık.&nbs..
7 yıl önce iç savaşın başladığı ve dünyanın çeşitli yerlerinden binlerce savaşçının halen aktif savaştığı Suriye’de insani dram devam ediyor.Resmi rakamlara göre ölü..
Batman Valisi Ahmet Deniz, son dönemlerin en anlamlı projelerinden birinin startını verdi.“Batman her yerde okuyor”Okumayı teşvik eden, öğrenci ve gençlerin yanı sıra ebeveynleri de k..
Geçen hafta Gezici Araştırma Şirketi’nin ‘En Başarılı Belediyeler’ içerikli anket çalışması TV, İnternet Haberleri ve sosyal medyada epeyce yer aldı.Büyükşehir Belediy..
2016 yılı da mazideki yerini aldı.Cumartesi gecesi 2016 yılını uğurladık ama zihnimizde ve yüreğimizde bıraktığı derin izler, uzun yıllar unutulmayacak.Türkiye’nin yaşadığı en zor yıllardan biriyd..
Bir yılın daha sonuna geldik. 2016 yılının mazideki yerini almasına artık sayılı saatler var.Yeni bir yıla, yeni umutlara ‘merhaba’ diyoruz.Klasik bir söz var.“Acısıyla, tatlısıyla&hell..
Merhaba sevgili okurlar…Başkanlığını yürüttüğüm Çalışan Gazeteciler Derneği olarak bir kampanya başlattık.“Her eve ve işyerine 1 yerel gazete”Yerel gazetelere abo..
Yıl içinde özel hafta ve günlerimiz var. Bazen bir basın açıklaması bazen de 2 saatlik etkinlik ile kutlar, sonraki yıl aynı tarihe kadar arşivleriz!Ülke olarak böyle bir huya sahibi..
Belediyecilik hizmetleri anlamında 11 Eylül tarihinden bu yana farklı bir tablo ile karşı karşıyayız.Yıllardır aşina olduğumuz çalışma performansının çok üzerinde bir çalışma yoğunluğun..
Yaklaşık altı ay önce göreve başlayan Batman Valisi Ahmet Deniz, basın kuruluşları ile özel röportajlara kapalı olduğu için, Gazetemizin Sahibi ve Çalışan Gazeteciler Derneği Başkanı Erc..
Gazetemizin geleneksel “Cumartesi Buluşmaları” Programının bu haftaki konuğu Batman Valisi Ahmet Deniz’di. Gazete çalışanlarımızın yanı sıra Çalışan Gazeteciler Derneği Üyele..
Belediye hizmetlerini eleştirdiğimiz konularının başında temizlik meselesi geliyor.Yol, alt-üst geçit, orta refüj bakımı gibi yatırım ve hizmetlerin yanında temizlik konusunda da bir çok kenti..
Birleşmiş Milletler(BM) Genel kurulu 2012 yılında 11 Ekim tarihini kız çocuklarına adadı! Son 4 yıldır 11 Ekim Dünya kız çocukları günü olarak kutlanıyor.Dün Asya’dan Avrupa&rs..
Geçtiğimiz haftalarda Petrolspor ve Başkan Aydın Gülmez ile alakalı bir makale yazmıştım. Geçen sene Petrolspor’un tüm yükünü çeken, maddi ve manevi olarak her şeyini P..
Allah’ın emirleri kati ve kesindir.Değişmez, değiştirilemez.Değiştirmek isteyenlerin amaçlarına ulaşmaları da mümkün değildir.Kuran-ı Kerim aracılığıyla ve Peygamber efendimizin sü..
Çocukluğumdan beri belki de en sessiz ve sakin bayramlardan birini yaşadım. 400 bin nüfuslu Batman’dan çok herkesin bir birine yabancı olduğu küçük bir tatil kasabasında..
Uzun bir aradan sonra 3. Lig maçları yarın başlıyor.İlk maçımızda yarın deplasmanda Kırıkhanspor’a konuk oluyoruz.Umuyorum ki, bizi mutlu edecek, önümüzdeki maçlar i&cced..
BELEDİYE ÇALIŞMALARINDAN MEMNUN MUSUNUZ?

sanalbasin.com üyesidir

bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=