Lütfen bekleyin..

"Hatice türkan" hakkında yazılar

Olmaz elbet…Ortak söylencedir bu;Sağlıkta bürokrasi kabul edilmez,Edilemez,Edilmemeli…Direk ve doğrudan,Hiçbir aracı olmadan,En hızlı veŞüphesiz en kola..
Batman’dan Hasankeyf Yoluna doğru gidin,Kavşaktan tam 5 kilometre sonra, yolun sol tarafında, Gazi Yatılı İlkokul Bölge Okulu (YİBO)’nu göreceksiniz.Ha işte o okulun bahçesine 24 ders..
Önceki hafta Batman Emniyet Müdürlüğünden geldi konuyla ilgili yazılı haber metni.82 polis ile 36 okulun çevresinde uyuşturucu denetimi yapmış Batman Polisi.95 şahıs, şüpheli ..
Bu ara yine dağınık ruh halim ve umutsuzluğum üstümde.Bunu her seferinde ilk his eden Batman Sonsöz Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hatice Türkan oluyor.“Fark eder etmez de bir şekil..
Referandum için seçim çalışmalarının startı verileli çok oldu.İpi kimin göğüsleyeceği merak konusu.Takımlar tutuldu.Cümbür cemaat, sahalara hurra bir iniş yapıl..
Başbakanlık, büyük şehir nüfusu için aranan kriterlerde ufak oynamalar yapınca Batman’a gün doğdu.Büyük şehir olmanın kapıları, körpecik kentimize sonuna kadar aç..
Topuklu ayakkabılarıma veda ettiğim hüzünlü bir günde yazıyorum size…Fönlü saçlara da yaz mevsimine kadar veda ettik…Malum, kar esareti altında yayıyoruz…Ye..
Kar, yağdığı zaman biz Batmanlıların bu kadar çok mutlu olacağını bilseydi yaz-kış demeden hep yağardı.Pandalar kadar, karın yağmasına sevindi adeta.Yaş düzeyi düştü birden.Çocukl..
Tüm yurdun ortak bir sorunu oldu.Neredeyse Kürt sorunu ile yarışacak seviyeye geldi…Sadece kendilerinin değil, ailelerinin de en büyük derdi oldu “atanamama sorunu”&ldqu..
Darbe girişimi sonrasında, İçişleri Bakanlığı tarafından, Valilere talimat verildi…“Kentlerde Valiler, İlçelerde Kaymakamlar, ayda bir halkla toplantılar yapıp, sorun ve sıkıntılarını dinle..
Havalar gittikçe soğumaya başladı.Termometreler geceler hep eksi (-) derecede.Bu soğuk kış geceleri birileri için daha da soğuk ve zor geçiyor.Bu da yoksul kesimdir.Yokluk havadaki so..
Batman Sonsöz’ün o meşhur Cumartesi Buluşmalarını bilmeyeniniz yoktur artık.Özel konuk ve konularla Batman’da gündem oluşturan, ülke gündemini yakından takip eden ve vatandaş..
İstanbul Galatasaray Meydanında “Cumartesi Anneleri”Diyarbakır Koşuyolu Parkı’nda “Benim Annem Cumartesi”Batman’da “Kayıplar Bulunsun, Failler Yargılansın”Bunun..
Kadınları sevin efendiler.Merhametten yapılmıştır kadınlar. Dönün ve annenizin, kızkardeşinizin ya da sevdiğiniz kadının gözlerinin içine bakın, orada şefkati göreceksiniz. Bu şefkat k..
BELEDİYE ÇALIŞMALARINDAN MEMNUN MUSUNUZ?

sanalbasin.com üyesidir

bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=