Lütfen bekleyin..

"Lig" hakkında yazılar

Gazetemizin Yazarlarından Sedat Eriş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a iletilmek üzere kaleme aldığı ve 16 Nisan Halk Oylamasının sonuçlarını irdelediği “Referandumun Sonuç Ha..
Toplumun ortak hastalıklardan biri, kuşkusuz ki israftır.İsrafçılar, israf etmeyen ve tutumlu davrananları da cimri ve pintilikle suçluyor.İsraf edene ise “mert, cömert” denilmekted..
Ülkemiz çok fırtınalı bir dönemden geçiyor. Dümende AK Parti var. Dağ gibi dalgalar üstümüze üstümüze geliyor, gemi sallanıyor, aklın yolu, herkesin o dümen..
Batman Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği, 2017 yılı içerisinde kiralara zam yapılmaması ile ilgili bir basın açıklaması yaptı.Basın açıklamasına Batman Esnaf ve Sanatkârlar Odaları..
Petrolspor adına sıkıntılı, stresli ve şansız bir ilk yarı nihayet sonra erdi.Lige bazı mevkilere yapılamayan transferlerden dolayı sönük başlayan Petrolspor, sonrasında deplasmanlarda başarılı grafik &cced..
Gelişmekte olan toplumlarda madde ve kapital en ön plandadır.Herkes bir şekilde çok kısa sürede köşeyi dönmek, paralı olmak ve lüks yaşamak, takılmak ister.Legal yollarla da bu gay..
Binlerce Suriyeli insan, medeni (!),uygar (!) ve kalkınmış bildikleri Avrupa Birliği Ülkelerine ölümleri pahasına gitmeye, sığınmaya çalıştı.Çok azı bunu başardı. Başardı başarmasına ama ..
Peşinen söyleyeyim bu yazıyı Petrolspor’un son 3 yıldır hiçbir maçını izlememiş biri olarak yazıyorum.Oysa 2012 yılına kadar Batman’da yapılan hiçbir profesyonel futbol maç..
Yıl içinde özel hafta ve günlerimiz var. Bazen bir basın açıklaması bazen de 2 saatlik etkinlik ile kutlar, sonraki yıl aynı tarihe kadar arşivleriz!Ülke olarak böyle bir huya sahibi..
Yaklaşık altı ay önce göreve başlayan Batman Valisi Ahmet Deniz, basın kuruluşları ile özel röportajlara kapalı olduğu için, Gazetemizin Sahibi ve Çalışan Gazeteciler Derneği Başkanı Erc..
Gazetemizin geleneksel “Cumartesi Buluşmaları” Programının bu haftaki konuğu Batman Valisi Ahmet Deniz’di. Gazete çalışanlarımızın yanı sıra Çalışan Gazeteciler Derneği Üyele..
Bu haftaki yazımı yazıp yazmama konusunda çok kararsız kaldım.Deplasman maçı ve ben bu maçı izleyemedim.Nesini yorumlayacağım diyebilirdim okurlarıma.Ama aramızdaki bağ kopmasın ve yazıla..
Batmanda şu anda en çok istihdamın olduğu alan tekstildir.Bu gelişme işsizliğin önlenmesi ve Ekonomi açısından önemli bir gelişmedir.Tekstil atölyelerinde kaç kişinin ça..
Uzun bir aradan sonra 3. Lig maçları yarın başlıyor.İlk maçımızda yarın deplasmanda Kırıkhanspor’a konuk oluyoruz.Umuyorum ki, bizi mutlu edecek, önümüzdeki maçlar i&cced..
Nedir bu “kaçak’a” olan sevgi ve yönelme bu ilgi?Doğrusu bu sosyal bir vaka olarak yıllardır yaşamımızın bir gerçeği durumundadır ve araştırılması gerekir.Bölge insanı ol..

bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=