Lütfen bekleyin..

"Mehmet ekmen" hakkında yazılar

Ana muhalefet partisi, bağıran ve argo dil kullanan bir parti görünümü vermemeli.Böylesi davranış ve eylemler ancak çaresizlik ve bilgisizlik imajı verir. Veriyor da nitekim.Bir k&..
Öncelikle Batman’dan bir meslektaşım, Batman Valisi tarafından "Batman Okuyor" kampanyasının başlatıldığını söyledi. Bana verdiği bu güzel haber için kendisine sonsuz teşekk&u..
Değerli okur, okumakta olduğunuz gazeteler veya izlediğiniz görsel haberlerin sizlere ne emeklerle servis edildiğini, ne tür aşamalardan geçtiğini, ne zorluk ve mücadeleler sonunda hazırlandığını ne..
Metropollerde işsiz güçsüz, evsiz, barksız yüz binlerce başıboş, avare avare gezen eğitimsiz gençler var.Bu gençler potansiyel olarak suç ve suç örgütlerini..
Haftalarca umutla, heyecanla asgari ücret zammını bekleyenler, kelimenin tam anlamıyla hayal kırıklığı yaşadılar.Çünkü aylık artış 104 TL.İşin özü sebebiyle dövizdeki olağan &..
2017'nin ilk makalesini yazıyorum.Gönül isterdi ki müjdelerle, mutluluk dolu paragraflarla övünerek insanlara, kamuoyuna sevinç dolu haberler içeren gönül aç..
Her gün televizyon kanallarında, ana haberlerde ve sosyal medyada izleyip gördüğüm kadarıyla Ak parti, MHP'nin de iş birliği ve katkıları ile yapılan ve meclise sunulmaya hazır olan yeni anayasanı..
Biz bu olay ve eylemler için “tarihe not düştü” deriz.Yapısı, olgusu ve gezegenimizde getirmiş olduğu yankı ve sesle meydana gelen veya getirilen olay, kimyası, fiziği, şekli ve şeması it..
Gelişmekte olan toplumlarda madde ve kapital en ön plandadır.Herkes bir şekilde çok kısa sürede köşeyi dönmek, paralı olmak ve lüks yaşamak, takılmak ister.Legal yollarla da bu gay..
Avrupa Birliği yahut Haçlı Ruhlular topluluğu, mutsuzlar, manevi açıdan artı ekonomik açıdan da çıkmazdadırlar.Yakın bir geçmişte Yunanistan ile didişmelerini hatırlarsanız her şey ..
Tamam, anlaşıldı: FETÖ terör örgütüyle mutlaka uğraşılmalı, her kurumdan mutlaka temizlenmeli, yargılanmalılar zira çok büyük tahribat ve zararlar verdiler.Bu darbe girişimi ..
2016 15 Temmuz FETÖ şeytanının yapıp başaramadığı darbe girişiminin ardından, artçı depremler eğitimde, ekonomide, TSK’da, hukukta halen minik sarsıntılarla devam ediyor.Özellikle de ekonomide...
FETÖ darbe girişiminde yapılan ihbarlar, gözaltlıları, tutuklamalar sayıca hayli kabarık total olarak yüz binleri bulup geçiyor bile.Hani Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’ın söylemiş..
Sosyal medyanın bir nevi sanal ama canlı, bir sınırsız sayfa ve bireyler topluluğunun en ve ilk bakışla muhteşem bir iletişim, bir dil insanlar arası anlaşma ve diyaloglar topluluğu.Bireyden topluluğa akmakta olan te..
Bileceksiniz ve hatırlayacaksınız, bir zamanlar hatta oldukça yakın geçmiş yıllarda bir batı hayranlığı, bir Amerika aşkı vardı.Filmleri, müziği, modası hep bu batı tarzı idi, dünya, bu akımla..
Bir zamanlar; efendim, şehzadem, paşam, ecem, hazretleri, canım evladım, gözümün nuru, gülüm, çiçeğim… bu ve buna benzer nice gönül alan iç ferahlatan hitap ..
15 Temmuz 2016 tarihinde darbe girişiminde bulunan FETÖ/PYD ihanet örgütüne karşı direnen ve Başkomutan Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla sokaklara, caddelere, meydanlara inen ve darbe girişimin..
Bir kurum veya ekole yahut önemli şahıs ve şahıslara danışmanlık hizmeti veren danışmanlar bu işlevi parasız''Voluntary '' yani "Gönüllü"" olarak yaparlarsa müt..
Ülkemizin ticari, iktisadi milli ve askeri ile birçok gizli sırlarını ABD'ye, İsrail'e, İngiltere’ye ve muhtemelen bilmediğimiz daha nice ülkelere şahsi menfaatleri yahut çil ç..

bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=