Lütfen bekleyin..

"Mehmet ekmen" hakkında yazılar

Devletin kendine has asli görevleri vardır.Bunu Devlet adamları gayet iyi bilirler.Eğitimden ekonomiye savunmaya yönetime kalkınma hamlelerine kadar….2016 FETÖ terör örgüt..
16 Nisan referandum sonuçları EVET çıkarsa hayırlı mı ? değil mi ?Gelecekte olabilecek icraatlar ve bir çok değişik parametrelerde rakamlarla netleşecek verilerin sonuçları fazlasıyla beli..
Cumhuriyet döneminden an itibariyle yapılan en son genel ve yerel seçimlere kadar meydanlara çıkıp gözlerinizin içine baka-baka sizlere her tür yalanları söyleyen bu siyasiler yah..
TV Kanallarında akademisyenlerce tartışılan farklı görüş ve fikirlerden bıktık.Ortalık ve siyasi sular bulandırılıyor, kimin haklı, kimin haksız olduğu fazlasıyla imajisiyon kokuyor.Oysa siyasiler kolla..
Nisan ayında Referandum için önümüze getirilecek sandığı iktidar lehine “EVET” oylarıyla dolup taşmasının hazırlıkları başladı.Ufukta görünür hale geldi.Cumhurbaşk..
İçinde bulunduğumuz siyasi atmosfer itibariyle, korkak ve hain bir boksör edasıyla alçaklar hemen de kanayan kaşa çalışıp duruyorlar.Bakın hayat pahalılığı ne hale geldi değerli okur?Paz..
Sarı Basın Kartınız ister olsun ya da olmasın kişisel görüşüme göre fark etmez.İster ulusal bir gazetede yazın ister yerel olsun onu da önemseyenlerden değilim.Ancak okura saygılı olmak o..
Henüz bir kaç günlük Başkan iken ilk gün yapmış olduğu resmi konuşmasıyla ABD seçmenini ve ABD'lilerin büyük bir kısmını karşısına almakla, yapmış olduğu talihsiz aç..
Bu milletin parlamentosunun başına gelmeyen kalmadı.Zaman zaman bağırıp çağrışımlar, haykırmalar, hakaretler ve gerektiğinde yumruklaşmalar oldu, 2016 yılının Temmuz’unda kâinatın imamı pardon kain..
Genel hatlarıyla okumakta olan öğrencileri iki ayrı kategoride tanımlarsak şöyle düşünür, yazarım;1- Her türlü imkânı ve ciddi yüksek mali desteği olup da okumayan, okumak ..
Ana muhalefet partisi, bağıran ve argo dil kullanan bir parti görünümü vermemeli.Böylesi davranış ve eylemler ancak çaresizlik ve bilgisizlik imajı verir. Veriyor da nitekim.Bir k&..
Öncelikle Batman’dan bir meslektaşım, Batman Valisi tarafından "Batman Okuyor" kampanyasının başlatıldığını söyledi. Bana verdiği bu güzel haber için kendisine sonsuz teşekk&u..
Değerli okur, okumakta olduğunuz gazeteler veya izlediğiniz görsel haberlerin sizlere ne emeklerle servis edildiğini, ne tür aşamalardan geçtiğini, ne zorluk ve mücadeleler sonunda hazırlandığını ne..
Metropollerde işsiz güçsüz, evsiz, barksız yüz binlerce başıboş, avare avare gezen eğitimsiz gençler var.Bu gençler potansiyel olarak suç ve suç örgütlerini..
Haftalarca umutla, heyecanla asgari ücret zammını bekleyenler, kelimenin tam anlamıyla hayal kırıklığı yaşadılar.Çünkü aylık artış 104 TL.İşin özü sebebiyle dövizdeki olağan &..
2017'nin ilk makalesini yazıyorum.Gönül isterdi ki müjdelerle, mutluluk dolu paragraflarla övünerek insanlara, kamuoyuna sevinç dolu haberler içeren gönül aç..
Her gün televizyon kanallarında, ana haberlerde ve sosyal medyada izleyip gördüğüm kadarıyla Ak parti, MHP'nin de iş birliği ve katkıları ile yapılan ve meclise sunulmaya hazır olan yeni anayasanı..
Biz bu olay ve eylemler için “tarihe not düştü” deriz.Yapısı, olgusu ve gezegenimizde getirmiş olduğu yankı ve sesle meydana gelen veya getirilen olay, kimyası, fiziği, şekli ve şeması it..
Gelişmekte olan toplumlarda madde ve kapital en ön plandadır.Herkes bir şekilde çok kısa sürede köşeyi dönmek, paralı olmak ve lüks yaşamak, takılmak ister.Legal yollarla da bu gay..
Avrupa Birliği yahut Haçlı Ruhlular topluluğu, mutsuzlar, manevi açıdan artı ekonomik açıdan da çıkmazdadırlar.Yakın bir geçmişte Yunanistan ile didişmelerini hatırlarsanız her şey ..
Tamam, anlaşıldı: FETÖ terör örgütüyle mutlaka uğraşılmalı, her kurumdan mutlaka temizlenmeli, yargılanmalılar zira çok büyük tahribat ve zararlar verdiler.Bu darbe girişimi ..
2016 15 Temmuz FETÖ şeytanının yapıp başaramadığı darbe girişiminin ardından, artçı depremler eğitimde, ekonomide, TSK’da, hukukta halen minik sarsıntılarla devam ediyor.Özellikle de ekonomide...
FETÖ darbe girişiminde yapılan ihbarlar, gözaltlıları, tutuklamalar sayıca hayli kabarık total olarak yüz binleri bulup geçiyor bile.Hani Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’ın söylemiş..
Sosyal medyanın bir nevi sanal ama canlı, bir sınırsız sayfa ve bireyler topluluğunun en ve ilk bakışla muhteşem bir iletişim, bir dil insanlar arası anlaşma ve diyaloglar topluluğu.Bireyden topluluğa akmakta olan te..

bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=