Lütfen bekleyin..

"Recep Tayyip Erdoğan" hakkında yazılar

Gazetemizin Yazarlarından Sedat Eriş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a iletilmek üzere kaleme aldığı ve 16 Nisan Halk Oylamasının sonuçlarını irdelediği “Referandumun Sonuç Ha..
Türkiye’nin geleceğini belirleyecek olan Anayasa değişikliği referandumunda finish çizgisi görüldü.‘Evet’ ile ‘Hayır’ diyenlerin soruları 2 gün sonra ceva..
Yer İsviçre’nin Bern kenti.Avrupa’daki PKK yandaşları 16 Nisan referandumu için Hayır gösterisi yapıyor.Bu gösterinin bir anında pankart açılıyor.Bu pankartta Sayın ..
Türkiye’de Mayıs 2013 Tablosu şöyle: 1. İstanbul 2018’de hizmete girecek 100 milyon yolcu kapasiteli 46 milyar dolarlık üçüncü havalimanı yapımına başlanması. ..
Dağlarında çağlayan sular gibi berrak, adalet duygusu yüksek, vicdan sahibi insanların yaşadığı bir memleket istiyorum.Bütün zorlukların üstesinden gelecek donanımlı ve yüksek ahlaklı ..
Bugünlerde karşılaştığım herkesin ilk sorduğu şey “Evet mi çıksa, Hayır mı çıksa daha iyi olur?” sorusu.16 Nisan halkoylamasına sayılı günler kaldıkça insanlar referandum so..
16 Nisan referandum sonuçları EVET çıkarsa hayırlı mı ? değil mi ?Gelecekte olabilecek icraatlar ve bir çok değişik parametrelerde rakamlarla netleşecek verilerin sonuçları fazlasıyla beli..
Ankara’ya değişik sorunlarına çözüm arayan bu hemşeri topluluğun söylemleri, şikayetleri ve illerindeki AK Partili Milletvekillerin neden onlarda bu tarz düşünceleri meydana getirdik..
Milli görüş, yarım asırdan fazladır kurulmuş muhafazakâr bir harekettir.1960’lı yıllarda Mili Nizam Partisi, 1980’lerde  Selamet Partisi olarak yola çıkan, ardından Refah Parti..
Bir dostumun daveti üzerine Başkentteki lüks bir pastaneye gitmiştim.Masada on kişiye yakın bir topluluk vardı.Simalarından doğulu oldukları anlaşılan bu hemşeri topluluğun çoğunun Ankara’d..
TV Kanallarında akademisyenlerce tartışılan farklı görüş ve fikirlerden bıktık.Ortalık ve siyasi sular bulandırılıyor, kimin haklı, kimin haksız olduğu fazlasıyla imajisiyon kokuyor.Oysa siyasiler kolla..
Nisan ayında Referandum için önümüze getirilecek sandığı iktidar lehine “EVET” oylarıyla dolup taşmasının hazırlıkları başladı.Ufukta görünür hale geldi.Cumhurbaşk..
İçinde bulunduğumuz siyasi atmosfer itibariyle, korkak ve hain bir boksör edasıyla alçaklar hemen de kanayan kaşa çalışıp duruyorlar.Bakın hayat pahalılığı ne hale geldi değerli okur?Paz..
Henüz bir kaç günlük Başkan iken ilk gün yapmış olduğu resmi konuşmasıyla ABD seçmenini ve ABD'lilerin büyük bir kısmını karşısına almakla, yapmış olduğu talihsiz aç..
15 Temmuz hain FETÖ darbe girişiminde başta Sayın Erdoğan’a ve Ak Partiye gönül vermiş Milletin son günlerdeki Ak Parti Genel Merkezindeki davranışlardan doğan gönül kırılmalarına baka..
Dünkü yazımda Halkın Bilinçaltındaki şüphelere bakmış ve bu soruların olası cevaplarını yine halkın yaptığı yorumlar ışığında değerlendirmeye çalışmıştım.Bu arada halkın büyük b..
Her gün televizyon kanallarında, ana haberlerde ve sosyal medyada izleyip gördüğüm kadarıyla Ak parti, MHP'nin de iş birliği ve katkıları ile yapılan ve meclise sunulmaya hazır olan yeni anayasanı..
2016 yılı da mazideki yerini aldı.Cumartesi gecesi 2016 yılını uğurladık ama zihnimizde ve yüreğimizde bıraktığı derin izler, uzun yıllar unutulmayacak.Türkiye’nin yaşadığı en zor yıllardan biriyd..
2017 Yılına girmeden önce ülkemizdeki Anayasa değişimiyle birlikte olası rejim değişikliğine yol açacak referandum öncesi Batman Sonsöz okurları için kendi çapımda yaptığım saha &..
Şu kesindir ki ülkemize dadanan, birlik ve beraberliğimizi hedef alan bu taşeron terör örgütlerinin arkasındaki dış güçlere karşı fazlasıyla bilgili ve cesur olup, plan ve projelerini alt&..
Bir yılın daha sonuna geldik. 2016 yılının mazideki yerini almasına artık sayılı saatler var.Yeni bir yıla, yeni umutlara ‘merhaba’ diyoruz.Klasik bir söz var.“Acısıyla, tatlısıyla&hell..
Yazımın başlığına bakıp felaket tellallığı yaptığım sanılmasın.Sadece olası bir tehlikeye dikkatleri çekmek istiyorum.Önümüzdeki Mayıs, Haziran ve Temmuz ayında başta ülke ekonomisi olm..
Türk tarihinin her döneminde hain FETÖ teşkilatı gibi yapılar ortaya çıkmıştır.İhaneti genlerine bulaşmış bazı tipler şu yalan dünyanın geçici nimetlerini elde etmek isteyen ve buna ..
Tarihler Ocak 2009’u gösterirken Erdoğan tek cümlesiyle bir anda ulusal ve uluslararası bütün manşetleri yazmıştı “One Minute”O zaman Başbakan olan Recep Tayyip Erdoğan Davos zir..

bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=