Lütfen bekleyin..

"Sonsöz" hakkında yazılar

Değerli okur, okumakta olduğunuz gazeteler veya izlediğiniz görsel haberlerin sizlere ne emeklerle servis edildiğini, ne tür aşamalardan geçtiğini, ne zorluk ve mücadeleler sonunda hazırlandığını ne..
Metropollerde işsiz güçsüz, evsiz, barksız yüz binlerce başıboş, avare avare gezen eğitimsiz gençler var.Bu gençler potansiyel olarak suç ve suç örgütlerini..
2017 Yılına girmeden önce ülkemizdeki Anayasa değişimiyle birlikte olası rejim değişikliğine yol açacak referandum öncesi Batman Sonsöz okurları için kendi çapımda yaptığım saha &..
Referandum seçim sonuçlarını etkileyecek en önemli faktörler 15 Temmuz hain FETÖ darbesi, Suriye’de ve ülke içindeki terör operasyonların toplumda yaratacağı etkiler ol..
Batman Sonsöz Gazetesinde bana ayrılan bu köşede ilk defa “Kıymetlenen Muhtarlar Öneriler” başlıklı yazımdan dolayı ciddi manada olumlu ve olumsuz tepkiler aldım.Tabi her yazdığımız yazıdan..
Havalar gittikçe soğumaya başladı.Termometreler geceler hep eksi (-) derecede.Bu soğuk kış geceleri birileri için daha da soğuk ve zor geçiyor.Bu da yoksul kesimdir.Yokluk havadaki so..
İçinde bulunduğumuz çağa “çakallar devri” dersem abartmış olur muyum?Süper güçler (!), yahut uygar (!) Devletler, insan hakları, çocuk hakları gibi laf edebiya..
Yıl içinde özel hafta ve günlerimiz var. Bazen bir basın açıklaması bazen de 2 saatlik etkinlik ile kutlar, sonraki yıl aynı tarihe kadar arşivleriz!Ülke olarak böyle bir huya sahibi..
Tamam, anlaşıldı: FETÖ terör örgütüyle mutlaka uğraşılmalı, her kurumdan mutlaka temizlenmeli, yargılanmalılar zira çok büyük tahribat ve zararlar verdiler.Bu darbe girişimi ..
Gazeteden arıyorlar…“Durum değerlendirmesi nedeniyle toplantı var, mutlaka katılmalısınız” diye iletiyorlar.Zamanlama ve çağrı şekline bakılırsa kritik bir toplantı.Anlaşılan “..
Yaklaşık bir aydır işlerim için İstanbul'dayım.Ticari, inşaat ve tadilatlar için.Yazın söz verdiğim tanıdıklarımın villalarının tadilat ve yenileme işleri için bir program yapmıştım ..
Batman Sonsöz’ün o meşhur Cumartesi Buluşmalarını bilmeyeniniz yoktur artık.Özel konuk ve konularla Batman’da gündem oluşturan, ülke gündemini yakından takip eden ve vatandaş..
Yaklaşık altı ay önce göreve başlayan Batman Valisi Ahmet Deniz, basın kuruluşları ile özel röportajlara kapalı olduğu için, Gazetemizin Sahibi ve Çalışan Gazeteciler Derneği Başkanı Erc..
Batman, akarsular açısından zengin bir şehirdir.Batman Çayı, Dicle Nehri, Kobin ve Garzan Çayları ile daha bir akarsu, Batman İl Sınırları içerisinde bulunmaktadır.Bu akarsularda &cced..

bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=