Lütfen bekleyin..

"ankara" hakkında yazılar

Ulaşım ağları bir şehrin ticaretini, turizmini etkiler, dolaysı ile sosyal ve ekonomik açıdan çok önemli bir faktördür.Şehrimizin deniz ulaşımı hariç bütün ulaşım ağları ..
İnsanları, milliyetlerine göre değer skalasına tabi tutmak, çok bayağı bir yaklaşımdır!1 Türk 10 Kürt, 10 Kürt 100 Arap, 100 Arap ……. Eder tarzı söylemleri, kronik beyin ..
Gündemimizde hepimizi derinden ilgilendiren/ilgilendirecek olan Anayasa değişikliği paketi var.TBMM Anayasa komisyonundan geçti.Sırada mecliste yapılacak oylama var.Ancak henüz tartışamadık!..
Bir yılın daha sonuna geldik. 2016 yılının mazideki yerini almasına artık sayılı saatler var.Yeni bir yıla, yeni umutlara ‘merhaba’ diyoruz.Klasik bir söz var.“Acısıyla, tatlısıyla&hell..
Referandum seçiminde seçmen sandığa gitmekte isteksiz. Bu duygu, seçime katılımı düşürebilir demiştik.Katılımı düşüren etmenlere bakmaya devam edelim;Siyasetimizin gü..
Uzun yıllardan beri bölgede güç merkezi sayılan ağalar ve şeyhlerin toplumsal algısı ve insanların kabulünde güç merkezi olmaları olgusu yatmaktadır.Bu güç ağalık denen s..
Yaklaşık bir aydır işlerim için İstanbul'dayım.Ticari, inşaat ve tadilatlar için.Yazın söz verdiğim tanıdıklarımın villalarının tadilat ve yenileme işleri için bir program yapmıştım ..

bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=