Lütfen bekleyin..

"barış" hakkında yazılar

Daha çok yerel sorunlarımıza odaklanalım, bu konuda yazılar yazalım diyoruz bir süredir.Yerele dair söylediklerimizin ve yazdıklarımızın bir faydası oluyor mu, bilemiyorum?Ama sorumlu yurttaşlık ..
Bir soruyla başlamak gerekiyor, yazıya.İnsan, bu doğanın, dünyanın ve evrenin neresinde duruyor?İnsan doğanın ve dünyanın, daha da ileri giderek tüm evrenin sahibi midir yoksa sadece basit bir par&..
2016 yılı da mazideki yerini aldı.Cumartesi gecesi 2016 yılını uğurladık ama zihnimizde ve yüreğimizde bıraktığı derin izler, uzun yıllar unutulmayacak.Türkiye’nin yaşadığı en zor yıllardan biriyd..
2016 15 Temmuz FETÖ şeytanının yapıp başaramadığı darbe girişiminin ardından, artçı depremler eğitimde, ekonomide, TSK’da, hukukta halen minik sarsıntılarla devam ediyor.Özellikle de ekonomide...
Yaşamım boyunca korkmadan, cesurca hayatın içinde oldum hep.Bu yüzden dünyada, bilhassa yaşadığımız bu zorlu coğrafyada, en zor olan şeyleri,Barış savunuculuğu,İlkeli gazetecilik,İnsan ha..
Sosyal ve ekonomik çöküntünün yaşandığı bölge illerine son dönemlerin en kapsamlı yatırım ve destek programı için düğmeye basıldı.Başbakan Binali Yıldırım, müjdey..
Kadınları sevin efendiler.Merhametten yapılmıştır kadınlar. Dönün ve annenizin, kızkardeşinizin ya da sevdiğiniz kadının gözlerinin içine bakın, orada şefkati göreceksiniz. Bu şefkat k..
BELEDİYE ÇALIŞMALARINDAN MEMNUN MUSUNUZ?

sanalbasin.com üyesidir

bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=