Lütfen bekleyin..

"proje" hakkında yazılar

Türkiye’de Mayıs 2013 Tablosu şöyle: 1. İstanbul 2018’de hizmete girecek 100 milyon yolcu kapasiteli 46 milyar dolarlık üçüncü havalimanı yapımına başlanması. ..
Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından bu güne kadar ilimizde yapılan bütün konutlarda mutlaka bir eksiklik ve aksaklık meydana gelmiş ve bu önemli hizmetlere gölge düşürmüştür..
Batman Valisi Ahmet Deniz, son dönemlerin en anlamlı projelerinden birinin startını verdi.“Batman her yerde okuyor”Okumayı teşvik eden, öğrenci ve gençlerin yanı sıra ebeveynleri de k..
Değerli okur, okumakta olduğunuz gazeteler veya izlediğiniz görsel haberlerin sizlere ne emeklerle servis edildiğini, ne tür aşamalardan geçtiğini, ne zorluk ve mücadeleler sonunda hazırlandığını ne..
2016 yılı da mazideki yerini aldı.Cumartesi gecesi 2016 yılını uğurladık ama zihnimizde ve yüreğimizde bıraktığı derin izler, uzun yıllar unutulmayacak.Türkiye’nin yaşadığı en zor yıllardan biriyd..
 “Toplum Yararına Çalışma Projesi” kısa adı “TYÇP”, halk arasında ise “İŞKUR elemanları” olarak bilinen işçi alımları, şehrimizde ciddi tartışma konusudur...
Zilek Suyu, Batman Çayı ile Dicle Nehrinin birleştiği mevkiiye yakın bir noktada bulunuyor.Batman’a 10 km uzaklıktaki su kaynağının Ilısu Baraj suları altında kalmaması için baraj kodunun üst..
Toplum olarak çok ciddi bir zaafımız var.O da hemen hemen büyük çoğunluğumuzun ortak özelliği “balık piş, ağzıma düş” anlayışıdır.Bu yüzden gelişmişlik aç..
Rahmetli Salih Gök 1998’de görev başında vefat edince, onunla birlikte belediyeyi de gömdü Batman!Gerek ondan sonra ki kısa vekâlet dönemi, gerekse uzun süreli dönem (17..

bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=