ELMASOKAĞI.COM TANITILDI

GÜNDEM
22-02-2020 15:50

Alışverişte yenilikçi uygulamaları hayata geçiren Soraçan, market alışverişleri için hazırladığı elmasokağı.com e-ticaret sitesini kullanıma sundu.

ELMASOKAĞI.COM TANITILDI

 

Pek çok kategorideki market ürününü kullanıcılarına hızlı, pratik ve uygun fiyatlı olarak ulaştıracak online market ve alışveriş sipariş platformu elmasokağı.com'un lansmanı gerçekleştirildi. big mamma's’ta düzenlenen kahvaltılı tanıtım toplantısına Soraçan Mağazaları Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Açan, Soraçan yetkilileri, İşkur İl Müdürü Besim Eviz, esnaf ve basın mensupları katıldı. 
ÜYELERE 20 TL HEDİYE


Ürün çeşitliliği haricinde aktif kampanyalara da sahip elmasokağı.com ilk üyelik siparişinde 20 TL’lik indirim hakkı tanıyor. Bunun haricinde 50 TL üzeri siparişlerde ücretsiz sipariş gerçekleştiriyor.
Lansmanda konuşan Soraçan Mağazaları Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Açan: “elmasokağı.com'un depo, kurye ve kargo operasyonu tamamen bizim tarafımızdan yönetiliyor.Tüm operasyon ağı tamamen yeni bir ekipten oluşuyor. Biz Soraçan’daki deneyimlerimizle birlikte elmasokağı.com ile çok daha büyük ve biraz daha farklı bir hizmet anlayışını seçtik. Binlerce Ürün elmasokağı.com; gıdadan meyve ve sebzeye, unlu mamüllerden giyim ve ayakkabıya, ev tekstilinden züccaciyeye kadar birçok kategoride 10 binden fazla ürünü online sipariş etme fırsatı sunuyor. Batman’ın her köşesine market ve mağaza alışverişini 2 saat içinde teslim edecek elmasokağı.com ayrıca market ürünleri dışında kalan binlerce farklı ürünü ise tüm Türkiye’ye kargolayacak. Batman’ın her köşesine anında teslimat ürünler saat 10:00 ve 22:00 saatleri arasında sipariş teslim ediyor. Ayrıca elmasokağı.comüç tip ödeme seçeceğine sahip; online kredi kartı, kapıda kredi kartı ve kapıda nakit ödeme” dedi.