EĞİTİM

BİLİŞİM FESTİVALİNE HAZIRLIK

Türkiye'nin en büyük bilişim festivali olan Uluslararası Bilişim Kongresi 2022 (IIC2022), Batman Üniversitesi’nin ev sahipliğinde gerçekleşecek.

BİLİŞİM FESTİVALİNE HAZIRLIK
27-01-2022 13:03
27-01-2022 14:04
Google News

Batman Üniversitesi, bilişim çalıştayı, konferanslar, paneller, workshoplar, akademik bildiri kabulleri ve bilişim fuarı ile bilişim alanında büyük bir atılım yapmaya hazırlanıyor.

Çeşitli kurum ve kuruluşların sponsorluğunda Dijital Dönüşüm ve Siber Güvenlik ana temasıyla düzenlenecek kongreye bilişim teknolojileri alanında 30 alt başlıkta bildiri kabulü yapılırken kongrede Yılın En İyi Bilişim Girişim Ödülü de sahibini bulacak. Dijital dönüşüm, siber güvenlik, yeni nesil güvenlik duvarları, sanallaştırma, mobil uygulamalar, yazılım mühendisliği, metaverse ve sanal gerçeklik, yapay zeka, sosyal medya, bulut bilişim çözümleri, blok zincir ve kripto paralar, kampüs ağları ve güvenlik sistemleri gibi birçok alanda eğitimler verilecek olan kongreye başvurular 7 Şubat’a kadar kongrenin web sitesi (https://www.batman.edu.tr/Birimler/iic) üzerinden alınıyor.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ANKET TÜMÜ
Batman' Petrolspor'da sezonun en güzel golü sizce kim attı?
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
23 Mayıs 2022 e-gazete