GÜNDEM

İŞKUR Müdürü Eviz’den uyarı

Batman İŞKUR İl Müdürlüğü, Sağlık Bakanlığı tarafından yapılacak işçi alımları için vatandaşları dolandıran çetelere itibar edilmemesini istedi.

İŞKUR Müdürü Eviz’den uyarı
17-03-2022 16:01
Google News

İŞ VAADİYLE DOLANDIRAN ÇETELERE DİKKAT

İŞKUR Batman İl Müdürü Besim Eviz “Sağlık Bakanlığı tarafından ilan edilen 10.000 kişilik alımda Batman’a farklı mesleklerde 113 kişilik kadro tahsis edilmiştir. İşçi kadrosu, noter kurası ile belirlenecektir. Bu nedenle vatandaşlarımızın kadro vaadiyle maddi menfaat sağlamak isteyen dolandırıcılara itibar etmemesini, tüm alımların noter huzurunda yapılması nedeniyle asil veya yedek olmaları durumunda da kimsenin etkisinin olamayacağını belirtmek isterim. Bu şekilde maddi menfaat talebinde bulunan kişilerin Cumhuriyet Başsavcılığına veya İl Müdürlüğümüze bildirilmesi durumunda haklarında yasal işlem yapılacaktır” dedi

Kura tarihi ve saati, kura yeri, kura sonuçları, asıl ve yedek adaylara ilişkin listeler,atamaya ilişkin bilgi ve belgeler ile diğer her türlü duyuruların, Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğünün https://yhgm.saglik.gov.tr internet adresinde ilan edileceği, bunun için adaylara herhangi bir yazılı tebligat yapılmayacağı vurgulandı.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?