SOKAK RÖPORTAJLARI

Batman ikiye bölündü! Aday mı önemli, yoksa parti mi?”

Partilerin, 31 Mart 2024'te yapılacak yerel seçimler için aday belirleme çalışmaları hız kazandı. Sokağın nabzını tutan Sonsöz TV, bu sefer vatandaşlara yerel seçimi sordu.

25-12-2023 10:19
25-01-2024 18:14
BATMAN

Sonsöz TV olarak vatandaşlara “Aday mı önemli, yoksa parti mi?” sorusunu yönelttik. Sizler de “Aday mı önemli, yoksa parti mi?” düşüncelerinizi yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Sunucu: Rabia Sultan Sağdıç

Kameraman: Mehmet Ali Orak

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
Umut 5 ay önce
Adaydan çok bizim. İçin parti önemli. Oylarimiz bizi temsil eden parti dem partiye
Ahmet Yeşilyurt 5 ay önce
DEM 3 VEKİL = SIFIR KATKI
Her dönem Batman'da en çok vekil çıkartan DEM Partiden çıkartıyoruz. Her dönem bunu tekrarlıyoruz. Ama hiç bir katkıları da bu şehre olduğunu goren var mı ? İktidar A partisi ise Batman'da encok a partisi vekil çıkartmalı ki hizmet alabilalim . B partsi ise iktidar gene en çok vekil B partisinden olmalı ki hizmet görelim . Yerelde de bu önemli aday da önemli parti de . Yerelde başkan olacak kişi bize hep dayatılan isimler oldu. Bu dönemde de öyle olacak
Şahin kurt 5 ay önce
Ne adayı Halkta aday diye bir şey yok kim aday gösterilirse gösterilsin o kazanır.Gerisi muhtarlık seçimi herkes işine baksın
Mehmet Şefik Alın 5 ay önce
Parti de önemli ama aday daha çok önemli. Adayın tabana hitap eden biri olması gerekir.
Mehmet Şefik Alın 5 ay önce
Parti de önemli ama aday daha çok önemli. Adayın tabana hitap eden biri olmasıgerekir.
Muhsin Suna 5 ay önce
Tabiki aday önemli
Muhsin Suna 5 ay önce
Tabiki aday önemli
İlyas Ekinci 5 ay önce
Adaylar gelip geçicidir, partiler ise kalıcıdır ve yerel yönetimlere hizmet yapmak üzere aday belirliyor. Makamlar kimsenin tapulu malı değildir. Kurumlar halkındır ve hizmet amaçlıdır. Kurumlar ideolojik olarak kullanılmaması gerek ve herkese eşit derecede hizmet yapmak esastır. Bu nedenle ilk önce halk, ardından parti ve aday öncelikli olmalıdır. Burada ikiye bölünme diye birşey yok. Hizmet ve liyakat olmalı..!!
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ÇOK OKUNAN HABERLER
SOSYAL MEDYA