TÜRKİYE VE DÜNYADAN

Bilgin'in Yılmaz Erdoğan'a İlişkin Açıklamaları Sosyal Medyayı Salladı

Bilgin'in Katarsis programındaki açıklamaları büyük yankı uyandırdı. Ünlü oyuncu, eski eşi Yılmaz Erdoğan hakkındaki iddialara cevap verdi.

Bilgin'in Yılmaz Erdoğan'a İlişkin Açıklamaları Sosyal Medyayı Salladı
29-02-2024 22:10

Bilgin'in Katarsis programındaki açıklamaları, sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Ünlü oyuncu, hayatına dair yapılan eleştirilere ve eski eşi Yılmaz Erdoğan'a ilişkin iddialara cevap verdi. Bilgin'in Yılmaz Erdoğan hakkındaki itirafları dikkat çekti. NEDEN AYRILDIMBelçim Bilgin, Yılmaz Erdoğan'la nasıl tanıştığını anlattıktan sonra neden ayrıldığı sorusuna cevap verdi. Ünlü oyuncu Yılmaz Erdoğan'la ayrılığını, 'Bence ben çok küçüktüm.

Bir şeylerin bittiği zamanda hem kendini hem birbirini hem de etrafında hayatı paylaştığın herkesi tüketmeye değecek hiç bir şey yok. Hayır demeyi, bay bay demeyi bilmeli insan, sıkışmak çok kötü bir duygu. Sıkışmaktansa gitmek. ' diyerek açıkladı.

KARİYERİ HAKKINDAKİ İDDİALARA YANIT VERDİBelçim Bilgin ünlü oyuncu ve yönetmen olan eski eşi Yılmaz Erdoğan hakkında şu itirafı yaptı: 'Yılmaz Erdoğan'la evlenmeden önce benim kariyerim zaten başlamıştı. Yine yapacaktım yapacağımı. Benimle Yılmaz'ın ilişkisi çoğu zaman benim hayatımda kapıların üzerime kapanmasını da sağladı. Bir sürü yerde de açtı. Dolayısıyla iyisiyle kötüsüyle hepsi için çok şükür. Bu algıyı anlıyorum. Kimlik meselesi önemli. Birinin kızı birinin karısı birinin torunu. Bir durun ya hiçbirisi yok. Ben gerçekten buraya insan olma deneyimini yaşamaya gelmiş sonsuz bir varlık olduğumu düşünüyorum. Çok fazla sınavını verdiğim yerler buralar. Çok çaba gösterdiğim yerler.

Bir tek Kelebeğin Rüyası'nda birlikte çalıştık Yılmaz'la ben daha çekimlerde Yılmaz'a dedim ki 'Kimse benim performansımı beğenmeyecek' sonra her şey olağanüstü yazıldı. Bir tek benimle ilgili çok kötü şeyler yazıldı. Şimdi dönüp izliyorum çok güzel oynamışım. Daha kaç tane iş yapmalıyım?'.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ÇOK OKUNAN HABERLER
SOSYAL MEDYA