TÜRKİYE VE DÜNYADAN

Bozdağ'dan Şanlıurfa'ya ziyaret

 TBMM Başkanvekili Bekir Bozdağ, Türkiye'de milletle kol kola, el ele yürüyen yegane partinin AK Parti olduğunu söyledi.

Bozdağ'dan Şanlıurfa'ya ziyaret
02-12-2023 23:11
02-12-2023 17:12

AK Parti İl Başkanlığını ziyaret eden Bozdağ, konuşmasında, AK Parti'nin bugüne kadar her seçimde milletten aldığı duayla pek çok engeli aştığını belirtti.

Bugüne kadar AK Parti'yi iktidardan indirmek için nice ittifaklar kurulduğunu, işbirlikleri yapıldığını kaydeden Bozdağ, konuşmasını şöyle sürdürdü:

"Bu işbirliklerine, bu ittifaklara uluslararası pek çok destekler de sunuldu, sizler de şahitsiniz. Allah'ın izniyle bunların hepsini bir bir aştık. Milletimizin duasını alarak, desteğini alarak çözemediğimiz sorun kalmadı. Gezi hadiselerinden 17-25 Aralık'a, hendek teröründen 15 Temmuz'a, dolarla ekonomimize dönük saldırıdan daha nice saldırılara ve pek çok ittifaklara rağmen milletimizden en büyük desteği almayı başardık. Bunun sırrı, milletin sesine istikamet almak, milletin sesine kulak vermek, milletin dediklerini kendi siyasetinin esası haline getirme prensibinden kaynaklanır. Hani hep söylüyorlar 'Bu büyük başarının sırrı nedir?' Bu büyük başarının sırrı milletle kol kola ve milletle el ele yürümekten geçmektedir. Türkiye'de milletle kol kola yürüyen, milletle el ele yürüyen yegane parti AK Parti'dir." (AA)

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ÇOK OKUNAN HABERLER
SOSYAL MEDYA