USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000

“HOCA İSTİFA”

23-09-2018
Google News

Petrolspor’da sular durulmuyor.

Ligin 4. haftası ve alınan, sadece 2 puan.

Sezon başında Teknik direktör arayışına giren Petrolspor Yönetimi, genç bir isim ve süper ligde yardımcı hocalık yapan Mehmet Ak ile anlaşma yaptı.

Mehmet Ak ve Petrolspor Yönetimi transfere başladı.

Yapılan 14 transferden 8–9 tanesi Mehmet Ak’ın imzası ile yapıldı.

Kalan 5 futbolcu ise yine onun görüşüyle alındı.

Uzun süren 2. kamp dönemi sonrasında Petrolspor, hazırlık maçlarında da kötü sinyaller vermesine rağmen yine Batmanlı Futbolseverler umutla ‘başarıyı’ bekledi.

Mehmet Ak, sezon öncesi basın mensupları ile yaptığı toplantıda bu takım “kötü sonuç alabilir ama kesinlikle sahada çok koşan mücadele eden bir takım olacak” deyince biz basın mensupları ve taraftarlar heyecana kapıldık.

Transferleri tek tek değerlendirdiğimizde 2. lig ayarında bir takım olarak kağıt üzerinde görünüyor. Ama maalesef takım ruhu bir türlü bu takıma uymamış takım sahaya çıktıklarında ‘ruh’ gibi sahada dolaşıyor. Ne yaptıklarını bilmeden taktiksiz ve sistemsiz.

***

Futbol takımlarının gerçeğidir;

Başarısız sonuçlar alınınca önce fatura teknik heyete kesilir, daha sonra bazı futbolculara, daha sonra ise yönetime.

Ama maalesef bizim taraftarlarımız ilk faturayı sondan başlayıp, yönetimle kesmeye çalışıyor.

Yönetimin bazı yanlışları var ama bu kadar sonuçlara yansıyacak türden değil.

Öncelikle onu belirmek istiyorum;

Son olarak yönetim, İstanbul Velimeşespor deplasmanına gitti.

Tüm yönetim kurulu o maçta idi ve futbolculara açık çek verip, ‘siz maçı kazanan ve bu pirimi siz belirleyin’ dediler.

Ama maalesef sonuç hüsran.

Bu kadar özveriye rağmen teknik heyet, hiçbir şey olmamış gibi pişkin pişkin Batman’a döndü.

***

Teknik Direktör Mehmet Ak’ın bize göre Petrolspor’da yaptıkları yanlışlıkları burada tek tek sıralayıp, rencide etmek istemiyorum.

Sözün özü, bu takımda ‘un var, şeker var, su var, ama maalesef helva yapacak, bir usta yok’

Sayın Mehmet Hoca, futbolun cilvesidir.

Başarısızsan bırakıp gideceksin.

İsminin daha da kötülenmemesi için onurla bırak ki, yönetimin ve Petrolspor’un önünü aç.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ATİLLA ATAY
ATİLLA ATAY
“HOCA İSTİFA” DİCLE ELEKTRİK VE YÖNETİCİLERİ MUTLU BAYRAMLAR HAVALİMANIMIZ BAYRAMLARI YAŞATALIM BİRİNCİ YILDIZIMIZA YÜRÜYORUZ TRAFİK KAZALARI ÇOCUKLARA SEVGİ AŞILAMAK VELİLER NE KADAR BİLİNÇLİ? TALEP VE BEKLENTİLERİMİZ VAR... İKİ DEĞERİMİZİ KAYBETTİK KIŞ İLE İLGİLİ BİRKAÇ ANEKDOT BAYRAMLAR FIRSATTIR BAYRAMI ÖZÜMSEMEK TERÖRE LANET YAĞDI ZEMİN SORUNU VALİ ve PETROLSPOR SONSÖZÜMÜZ BATMAN HAMİDİ’YE AÇIK MEKTUP YENİ BAŞBAKANDAN BEKLENTİLERİMİZ GENEL BAŞKAN KİM OLACAK? ÇAMURLU YOLLAR ÜZERİNE BİR SOHBET BATMANLILIK BİLİNCİNDE BİR BÜROKRAT BU HABER(!) “YETİM”DİR BATMAN’DA HAYAT STANDARDI DÜŞÜK ÖZDEMİR VE AK PARTİ NE ŞİŞ YANDI NE KEBAP MUTLAKA OY KULLANMAYA GİDİN SEÇİM HAVASI YOK BAŞKAN NİYE İSTİFA ETSİN!... SEÇİM LİSTELERİ GENÇ VE DİNAMİK EĞİTİMDE İYİ BİR İDARECİLİK ÖRNEĞİ HÜKÜMET KURULMALI BÜYÜKLERİNİZİ SEVİNDİRİN! SEÇİM BİTTİ TARTIŞMALAR BİTMEDİ EEE NE OLCAK ŞİMDİ? MUTLAKA OY KULLANALIM GÜRÜLTÜ KİRLİLİĞİ İLÇE OTOGARI ONURLU BİR DAVRANIŞ... MÜFTERİLER İFTİRALARLA SAHNEDE HDP ADAY ADAYLARINI DA TANIMAK İSTİYORUZ PETROLSPOR’A GOLD DESTEK VERİN! 15 ŞUBAT GÖSTERİLERİ AYDIN GÜLMEZ VE MEMLEKET BİLİNCİ TEMİZ YEMEK MEVZU BATMAN SEÇİM RİVAYETLERİ TRAFİK KAZALARI BELEDİYE NE İŞ YAPAR? MEMUR ADAYLARI… BATMAN’IN ÖBÜR YÜZÜ EN BÜYÜK TEHLİKE TEFECİLİK!... DOĞALGAZ NE ZAMAN VERİLECEK? ÇÖZÜM SÜRECİ NEDEN DEVAM ETMELİ? BAHSE GİRMEYELİM… İLİMİZE TAMİRCİ ARANIYOR BAYRAM ZEHİR OLDU!... KİTAPLAŞALIM AMBULANSLAR… EĞİTİMDEKİ SORUNLAR TOZDAN BIKTIK TRANSİT TAŞIMACILIĞI ÜZERİNE… KRİVE… SEÇİM ÜZERİNE BİR KAÇ ANEKDOT KÖPRÜLÜ KAVŞAK… BOĞUL-MA CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMİ MUTLU BAYRAMLAR