Lütfen bekleyin..

"Suriye" hakkında yazılar

Bir soruyla başlamak gerekiyor, yazıya.İnsan, bu doğanın, dünyanın ve evrenin neresinde duruyor?İnsan doğanın ve dünyanın, daha da ileri giderek tüm evrenin sahibi midir yoksa sadece basit bir par&..
2016 yılı da mazideki yerini aldı.Cumartesi gecesi 2016 yılını uğurladık ama zihnimizde ve yüreğimizde bıraktığı derin izler, uzun yıllar unutulmayacak.Türkiye’nin yaşadığı en zor yıllardan biriyd..
Referandum seçim sonuçlarını etkileyecek en önemli faktörler 15 Temmuz hain FETÖ darbesi, Suriye’de ve ülke içindeki terör operasyonların toplumda yaratacağı etkiler ol..
Yazımın başlığına bakıp felaket tellallığı yaptığım sanılmasın.Sadece olası bir tehlikeye dikkatleri çekmek istiyorum.Önümüzdeki Mayıs, Haziran ve Temmuz ayında başta ülke ekonomisi olm..
2016 yılının son günlerinde derin acılar yaşıyoruz. Peşin sıra patlayan bombalar, toprağa verilen gencecik bedenler yüreğimizi dağlıyor.Her iki olayı da birbirini takip eden 2 Cumartesi günü yaşad..
Binlerce Suriyeli insan, medeni (!),uygar (!) ve kalkınmış bildikleri Avrupa Birliği Ülkelerine ölümleri pahasına gitmeye, sığınmaya çalıştı.Çok azı bunu başardı. Başardı başarmasına ama ..
15 Temmuz darbesi ve ihanet şebekesi FETÖ’ye yönelik kurum ve kuruluşlardaki temizlik hareketi ile Güney ve Doğu Anadolu’da PKK’ya karşı sürdürülen amansız mücade..
Askerlerimiz Suriye’ye girdi. Sınırlarımızı koruma-kollama ve güvenliğimizin bekası açısından.Ancak o ülkelere girmeyen ülke kalmadı.ABD’den tutun AB ülkelerinin hemen, heme..
Birleşmiş Milletler(BM) Genel kurulu 2012 yılında 11 Ekim tarihini kız çocuklarına adadı! Son 4 yıldır 11 Ekim Dünya kız çocukları günü olarak kutlanıyor.Dün Asya’dan Avrupa&rs..
Başkent kulislerinde erken genel seçim olacak dedikodusu kulaktan kulağa fısıldanıyor.Bu tür şişirme haberleri yayanlara karşı ‘yok öyle bir durum’ dediğinizde hemen şu dedikodu alç..
Türkiye, güneyinde oluşturulmak istenen Devlet’in kendine sorun oluşturacağını farkederek Suriye’ye müdahale etmek zorunda kaldı.Sonraki aşamada kendinden de toprak koparma peşinde koşacak ..

bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=