SİYASET

AK Parti, Batman’da adaylarını tanıttı

Batman Ak Parti İl Başkanlığı, aday tanıtım toplantısı düzenledi.

10-02-2024 18:07
10-02-2024 18:13
Google News

Programa, AK Parti Şırnak Milletvekili Arslan Tatar, AK Parti Ekonomi İşleri Başkan Yardımcısı Cenap Aşçı ve partililer katıldı. Necat Nasıroğlu Külliyesi Hatice Nasıroğlu Konferans Salonu'nda düzenlenen AK Parti Aday Tanıtım Toplantısı'na katılan Genel Başkan Yardımcısı Nihat Zeybekci, belediye başkan adaylarının Batman'a hayırlı olmasını diledi.

AK PARTİ HİZMERKARLIĞINI BATMANA GETİRMEYE GELDİK

Seçimde Batman Belediyesini almaya inandıklarını kaydeden Zeybekci "Biz Batman'ı almaya gelmedik. Biz AK Parti hizmetkarlığını Batman'a vermeye geldik. Onlarla aramızdaki fark bu. Onlar, Biz bu ülkeyi yöneteceğiz. Bu milleti idare edeceğiz' der. Biz deriz ki, bu ülkeye hizmetkar olacağız. Biz bu aziz millete hizmetkar olmayı Allah'ın bir lütfu olarak görüyoruz. Bizim farkımız o. Onlar, Dağdaki çobanla benim oyum bir mi? der. Biz dağdaki çobanı da benim milletimin en ücra köşesindeki işçi kardeşimi de köylü kardeşimi de başımızın tacı yaparız. Onların genlerine aykırı hizmet etmek. Yapamazlar. İsteseler de söyleyemezler. Gönüllerinden geçmez. Biz Allah'ın izniyle bunların hepsini birlikte yapacağız. Kimsenin elini bırakmayacağız. Gözünün içi gülmeden kimsenin elini bırakmayacağız. Ve öyle bir şey olacak ki 31 Mart burada AK Parti hizmetkar bayrağını Batman Belediyesi'ne çektiğimizde o hafta içerisinde gelip Batman Belediyesi'nin önünde zeybek oynayacağım” ifadelerini kullandı.

İŞTE KESİNLEŞEN ADAY LİSTESİ:

AK Parti, Hasankeyf’te Adnan Can, Gercüş’te Gündüz Günaydın, Beşiri’de Sait Karabulut, Kozluk’ta Veysi Işık, Sason’da İrfan Demir, Yücebağ’da Abdullah Bil, Bekirhan’da Fırat Karabulut, İkiköprü’de Musa Kıyanç, Kayapınar’da Abdulmuttalip Bademci ve Balpınar’de Hüseyin Geylani  ile 31 Mart seçimlerine gireceklerini belirtti.(AA)

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ANKET TÜMÜ
31 Mart Yerel Seçimlerde hangi partiye oy vereceksiniz?
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
27 Şubat 2024 e-gazete