TÜRKİYE VE DÜNYADAN

Bahar Dizisinin Yeni Bölüm Fragmanı Merakla Bekleniyor

Bizimledizi.com takipçileri tarafından büyük bir heyecan ile beklenen Bahar dizisinin 10. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Timur'un beklenmedik hamlesi dengeleri değiştirdi ve izleyicileri şaşırttı. Bahar'ın gücünü geri kazanmaya başlaması ise büyük takdir topladı.

Bahar Dizisinin Yeni Bölüm Fragmanı Merakla Bekleniyor
19-04-2024 20:39
Google News

Bahar dizisinin 10. bölüm fragmanı takipçileri tarafından büyük bir heyecan ile bekleniyor. Son bölümde Timur'un tüm hastanenin önünde Bahar'ın eşi olduğunu itiraf etmesi büyük ses getirdi. Timur'dan beklenmedik hamle dengeleri değiştirdi. Sosyal medyada en çok konuşulan diziler arasında yer alan ve kadınların hayatına ve gücüne dikkati çeken Bahar dizisi geçtiğimiz gün 9. bölümü ile izleyici karşısına geçti. Bahar'ın kendisini fark etmesi ve gücünü geri kazanmaya başlaması büyük takdir topladı. Bahar dizisinin 10. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölümü ise 23 Nisan Salı akşamı Show TV'de yayınlanacak. BAHAR DİZİSİNİN 9. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI? Bahar dizisinin 9. bölümünde Timur açısından işin rengi değişti. Rengin'in ameliyattan çıktıktan sonra uyanmasıyla Timur soluğu onun yanında aldı. Aziz Uras ise babasını ve Rengin'i samimi halde gördükten sonra annesinin uğradığı ihanetten kesin olarak emin oldu. Aziz Uras, Bahar'a gidip babasının aldattığını aktarmayı kafasına koydu ancak planladığı gibi olmadı.

Çünkü Bahar'ın burnundan kan gelmesiyle Evren Bahar'ın testlerini yapmaya girişti. Alınan test sonucunda ise Bahar'ın hastalığının yeniden tekrarlama olasılığı oldukça yüksek çıktı. Doktor Evren ise Bahar'ın ilaçlarını düzenli alması gerektiğine ek olarak stresten uzak kalmasının şart olduğunu açıkladı. Bunu duyan Aziz Uras annesinin sağlığını düşünerek, babasının onu aldattığını saklamak durumunda kaldı. Diğer yandan Parla da annesini korumak istedi ve Timur'un sırrının ortaya çıkması için Umay'ı tuzağa çekti. Parla'nın tuzağına düşen Umay da babasının annesini aldattığını ve Parla'nın da kardeleştir. Umay da soluğu annesinin yanında alacakken devreye Aziz Uras girdi ve Bahar'a gerçekleri anlatması engel oldu. Tüm gayeleri Bahar'ın sağlığıydı. Bu durum Rengin'i oldukça sinirlendirdi ve Timur'dan artık bir seçim yapmasını istedi.

Hastanenin düzenlediği organ bağışı gecesinde eşi Bahar'a olan sevgisini hatırlayan ve onu kaybetmekten korkan Timur ise beklenmedik bir hamle yaptı ve sahneye çıkıp eline mikrofonu aldı. Timur, Bahar'ın aslında eşi olduğunu açıkladı ve hastalığında onun yanında olamadığı için özür diledi. Ciğerini bağışlamaktan korktuğu için Bahar'dan af diledi ve böylece Rengin'i değil Bahar'ı seçmiş oldu.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ANKET TÜMÜ
BATMAN'IN SİZCE EN ÖNEMLİ SORUNU NEDİR?
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
13 Haziran 2024 e-gazete