GÜNDEM

BİK’te müdürler değişti

Basın İlan Kurumu (BİK) Diyarbakır Şube Müdürlüğünde görev devir teslim töreni yapıldı.

BİK’te müdürler değişti
26-09-2023 18:54
26-09-2023 18:57
Google News

2020 yılından bu yana Diyarbakır Şube Müdürlüğü görevini sürdüren Osman Başeğmez Basın İlan Kurumu Bursa Şube Müdürlüğüne atanırken, görevini ise Hasan Kutay’a devretti.

BAŞEGMEZ BURSA’YA, KUTAY İSE DİYARBAKIR’A MÜDÜR OLDU

Şube Müdürlüğünde düzenlenen devir teslim törenine Diyarbakır yazılı basını ve internet medyası temsilcilerinin yanısıra Diyarbakır Şube Müdürlüğü görev alanında yer alan Batman, Mardin, Siirt, Şırnak, Bingöl ve Muş’un basın temsilcileri zoom uygulaması üzerinden online katıldı. Devir teslim töreninde konuşan Osman Başeğmez, Diyarbakır başta olmak üzere görev alanında bulunan diğer illere hizmet etmekten büyük mutluluk duyduğunu belirterek, bundan sonra Diyarbakır’ın kendisi için ikinci bir memleket olduğunu söyledi. Bayrağı teslim ettiği yeni Şube Müdürü Hasan Kutay’ın uzun yıllardır kurum içinde görev yaptığını ve devraldığı hizmet bayrağını daha ilerilere taşıyacağına inandığını dile getiren Başeğmez, yeni görev değişimlerinin herkes için hayırlar getirmesini diledi.

TÜM GAYRETİMİ ORTAYA KOYACAĞIM

Diyarbakır Şube Müdürlüğü görevini devralan Hasan Kutay, Başeğmez’in görev yaptığı süreç içerisinde bölge basını için önemli ve faydalı çalışmalara imza attığını kaydederek, kendisinin de bundan sonra bölge basınının daha iyi noktalara taşınması için tüm gayretini ortaya koyacağını ifade etti. Hep birlikte başta Diyarbakır olmak üzere sorumluluk alanındaki diğer 6 ilde sektörü daha iyi noktalara getirmek için canla başla çalışacaklarını bildiren Kutay, bu çalışmalar da başarıya ulaşmak için sektör temsilcilerinin desteğinin büyük önemi olduğunu vurgulayarak, “Yeni görevimizde sizlerin desteği her daim bizlere güç verecektir. Şimdiden vereceğiniz destek için teşekkürlerimi sunuyorum” şeklinde konuştu.

GAZETECİLER, TEBRİKLERİNİ İLETTİ

Zoom üzerinde görüşlerini aktaran basın temsilcileri de Osman Başeğmez’in görev yaptığı süre içinde başarılı hizmetlere imza attığını ve kendisinden razı olduklarını belirterek, görevi devralan yeni şube müdürü Hasan Kutay’a başarı dileklerini iletti. Başeğmez tören sonunda Kutay’a yeni görevinde hayırlı olması temennisiyle çiçek takdim ederken, Kutay, Başeğmez’e hizmetlerinden dolayı çini işlemeli tabak hediye etti. (BİK Basın)

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ANKET TÜMÜ
BATMANLILAR YEREL SEÇİMDE KİME OY VERECEK?
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
29 Kasım 2023 e-gazete