BİRLİK VAKFI, ERDOĞAN’LA GÖRÜŞTÜ

GÜNDEM
02-05-2021 13:09   Güncelleme : 02-05-2021 13:11

Birlik Vakfı Batman Şube Başkanı Hamdullah Tüzün, Kurucular Kurulu Üyesi de olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde ziyaret etti.

BİRLİK VAKFI, ERDOĞAN’LA GÖRÜŞTÜ

Birlik Vakfı Batman Şubesinin faaliyetleri hakkında brifing alan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Batmanlılara ve vakıf gönüllülerine selamlarını iletti.


45 dakika süren kabulde AK Parti Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi, Birlik Vakfı Üyesi Sn Mustafa Açıkgöz, Birlik Vakfı Batman Şube Başkanı Hamdullah Tüzün, Vakıf Genel  Sekreteri Nurullah Tüzün ve iş insanı Necip Kotan da yer aldı.


Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Batman, gönlümüzün de Türkiye’mizin de gözdesidir. Batmanlı kardeşlerimize selamlarımızı ve muhabbetlerimizi iletin. Küresel salgınla etkin mücadelemizde Batman’ın desteği bizim için önemlidir, Batman’ı ve Batmanlı kardeşlerimizi de çok özledik.”dedi.


Ayasofya-i Camii Kebir’in ibadete açılmasından dolayı şükranlarını ileten Batman Heyeti, Erdoğan’ın resmi ile Ayasoyfa Camii silüetinin işlendiği tabloyu ve Osmanlı Kehribar taşından yapılmış tespihi Erdoğan’a takdim etti.