HALKIN SESİ

Bu Şekilde Olmadı

Olmadı, gerçekten bu hiç iyi olmadı.

Bu Şekilde Olmadı
26-09-2022 18:19
26-09-2022 18:20
Google News

Olmadı, gerçekten bu hiç iyi olmadı.

1-0 öne geçtiğimiz bir Çorum deplasmanında 4 gol yememiz gerçekten hiç iyi olmadı.

Nazilli maçında Ahmet Yavuz hocanın 1-0’ı çok iyi yönettiği beyanında bulunmuştum ve bugün hem skor hem oyun anlamında, ağır bir şekilde yanıldığımı anladım.

İlk yarı oldukça durağan, iki takımında cılız ataklar ürettiği, fazla seyir zevki vermeyen bir 45 dakika izledik.

Sahada 10 kişi kalan Petrolspor İkinci yarıda daha çok kanatlardan yüklenirken, Çorumspor oyunu merkezde tutmak için çaba sarf etti.

Fakat oyun kanatlardan akmaya devam edince bir penaltı kazandık ve Şahin’in düzgün vuruşuyla 1-0 öne geçtik.

1-0’ları iyi oynadığını söylediğim Ahmet Hocaya güvenim tam olduğundan bu maçta bir gol daha atar, sonra düdüğü bekleriz diye tahmin etmiştim.

Ama olmadı ve Çorumspor karambolden bir gol buldu ve skorda eşitliği sağladı.

Ahmet Yavuz Hoca, 10 kişi oynamamıza rağmen skoru koruma adına savunmaya yaslandı ve önce Mehmet Akyüz penaltı kaçırdı ve ardından arka arkaya 4 gol yedik.

Burada suçu tamamen Ahmet Hocaya atıp çekilmekte yanlış olur çünkü 1 kişilik eksiği kapatmak yerine her geçen dakika daha çok dağılan bir takım gördük sahada.

Açıkça söyleyeyim, 2. Golden sonraki süreci takip ederken ”Bu kadar dağılmamız normal değil, acaba oyuncuların kulaklarına maç dışında, üzücü bir haber ya da başka kötü bir şey mi geldi?”diye düşünmeden edemedim.

Ve beğendiğim desteklediğim Petrolspor maalesef Çorum’da 2. Yarı sahada yoktu. Ne yaptıklarını bilmeyen bir takım hüviyetindeydiler.

Artık bu maç geride kaldı.

Artık herkes hatasından ders almalı ve özellikle oyuncularımızdan bazılarının kendisini toparlaması gerekiyor.

Koray Baykara’nın  ve 44 dakikada kırmızı kart gören Emre’nin bir an önce kendisini toparlaması gerektiğini söyleyebilirim.

Umarım Ahmet Hocamız, oyuncularımı ve teknik ekibimiz Sivas Belediye maçından 3 puanı alır ve bize bu hafta yaşattıkları tabiri caizse hezimeti unutturabilirler.

 

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ANKET TÜMÜ
31 Mart Yerel Seçimlerde hangi partiye oy vereceksiniz?
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
2 Mart 2024 e-gazete