GÜNDEM

Çift şeritli yol müjdesi

Batman Valisi ve Belediye Başkan Vekili Hulusi Şahin, Batman Belediyesi tarafından düzenlenen Sektör Buluşmaları kapsamında Emek Sanayi Sitesi Esnafı ile bir araya geldi

Çift şeritli yol müjdesi
22-04-2022 10:37
22-04-2022 10:39
Google News

Hasankeyf Yolunda bulunan Emek Sanayi Sitesi’nde gerçekleşen programa Emniyet Müdürü Köroğlu Kıraç, Belediye Başkan Yardımcıları Ali Osman Bilgili, Muzaffer Özkan ve Adnan Yürük ile Belediye Birim Müdürleri ve sanayi esnafı katıldı. Emek Sanayi Sitesi Dernek Başkanı Kahraman Güneş’in, elektrik, internet, içme suyu, güvenlik, hurda araçları ve kavşak ile ilgili sorun ve taleplerini dinleyen Vali Şahin, taleplerin yerine getirilmesi için ilgili kurum müdürlerine talimat verdi. 

ARTIK BELEDİYE FAALİYETLERİNDEN DAHA RAHAT YARARLANACAKLAR

Güney Çevre Yolu imar çalışmaları kapsamında daha önce Akça Köyü’ne bağlı olan Emek Sanayi Sitesi’ni şehir merkezine bağladıklarını ve bu sayede belediye hizmetlerinin sanayi sitesinde daha aktif yürütüldüğünü ifade eden Vali Şahin, imar çalışmalarıyla birlikte bölgede binaların hızla yükseldiğini ve bölgeye canlılık geldiğini aktardı.

Çift Şeritli Yol Müjdesi

İhale aşaması tamamlanan Hasankeyf Yolunun yapım çalışmalarına bayramdan sonra başlanacağının müjdesini veren Vali Şahin, çift şeritli bölünmüş Hasankeyf yolunun kaldırımlar ve kavşaklarıyla trafiği rahatlatacağını ve sanayi sitesine değer katacağını belirtti. (Bayram Ayhan)

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?