SPOR

Engelli basketçiler sıkı çalışıyor

Tekerlekli Sandalye Basketbol 1. Ligi'nde yer alan Batman Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor.

Engelli basketçiler sıkı çalışıyor
21-09-2022 18:02
21-09-2022 18:04
Google News

 “HEDEFE ULAŞMAK İSTİYORUZ”

Kızıltepe Engelliler Birliği Spor Kulübü ile 2 Ekim'de karşılaşacak Batman Tekerlekli Sandalye Basketbol, haftanın üç günü taktik ve teknik ağırlıklı çalışıyor. Kulüp Başkanı Nasreddin Kaya “Yeni sezon hazırlıklarına geçtiğimiz hafta itibarıyla başladık. Hedefimize ulaşabilmek için haftanın üç günü yoğun bir şekilde çalışıyoruz” dedi.

“KONDİSYONDA İYİYİZ”

Takım Antrenörü Abdullah Bayram, 2022–2023 sezonunun 2 Ekim'de başlayacağını hatırlatarak “Antrenmanlarımız çok iyi geçiyor. Kondisyon anlamında yine iyiyiz. Tüm hızıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi. Takım Kaptan Ercan Yiğiz, 14 yıldır basketbol oynadığını ve yeni sezon hazırlıklarının yoğun bir tempoda geçtiğini vurgulayarak “Lige iyi hazırlanıyoruz. Hedefimiz ligi en üst sırada bitirerek Süper Lig'e yükselmek” dedi. Oyunculardan Nuri Rökön ise 2008'den bu yana basketbol oynadığını belirterek, yeni sezona iyi hazırlandıklarını ve hedeflerinin Süper Lig olduğunu dile getirdi.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
3 Ekim 2022 e-gazete