SİYASET

“Hasankeyf’i hizmet siyasetiyle yöneteceğim”

Hasankeyf Belediye Başkanı Aday Adayı ve İş İnsanı Bahattin Akman, yerel ve ulusal basınla kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.

“Hasankeyf’i hizmet siyasetiyle yöneteceğim”
30-11-2023 15:10
30-11-2023 15:12
BATMAN
Google News

Hasankeyf için hayallerinin olduğunun altını çizen Akman, yapmayı planladığı projelerden bahsederken amacının hizmet siyaseti olduğunu vurguladı. 2007 yılında AK Parti’de siyasete başladığını söyleyen iş insanı Akman, 2008 yılında merkez ilçe teşkilat başkanlığı, 2012 yılında ekonomiden sorumlu il başkan yardımcılığı, SKM başkan yardımcılığı ve 2014 yılında Batman Belediyesi Meclis Üyeliği yaptığını belirterek, Hasankeyf’in daha yaşanabilir ve daha güzel bir kent olması için hizmet etme arzusuyla Bismillah diyerek yola çıktığını söyledi.

“HASANKEYF’İ AK PARTİ’NİN DEĞERLERİNE UYGUN YÖNETECEĞİM”

AK Partinin kuruluşundan bu yana aktif siyasetin içinde yer aldığını ifade eden Bahattin Akman, siyasi hayatı boyunca hangi partiden olursa olsun herkese eşit mesafede bulunduğunu söyleyerek, aday olması ve seçilmesi durumunda toplumun tüm kesimlerini kucaklayarak iş birliği ve dayanışma içinde olacağını ifade etti. Hasankeyf'in köklü tarihine, kültürel mirasına hizmet etmek için şeffaflık ve katılımcılık ilklerine dayalı bir yönetim anlayışıyla eser siyaseti yapacağını söyleyen Akman “Hasankeyf'i daha fazla büyütecek, güzelleştirecek ve gelecek nesillere daha iyi bir miras bırakacak projelerle ve AK Partinin değerlerine uygun bir şekilde yöneteceğimden kimsenin şüphesi olmasın. Hasankeyf'e daha iyi bir gelecek inşa etmek yolunda Ankara'nın desteğine ve Hasankeyflilerin güvenine ihtiyacım var. Şehri yönetirken istişare kültürüne önem vereceğim. Hemşerilerimin görüş ve önerileri bizim için yol gösterici olacaktır” dedi. (Ali Uslu/Batman Sonsöz Gazetesi)

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ANKET TÜMÜ
31 Mart Yerel Seçimlerde hangi partiye oy vereceksiniz?
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
26 Şubat 2024 e-gazete