ESNAF HABERLERİ

İş insanı Ali Derya, Türkiye’yi giydiriyor

Diyarbakır’ın tanınmış iş insanlarından Ali Derya, kurduğu ‘by ad moda’dan sonra ‘Her şey Burada Canlı Mezat’ adlı internet siteleri ile Dünyaca ünlü markaları uygun fiyatlara yüzbinlerce insanı giydirdi. Derya, son 1 yılda Diyarbakır’da 10 bin, Türkiye genelinde ise 100 bin insanı giydirdiğini söyledi.

İş insanı Ali Derya, Türkiye’yi giydiriyor
09-05-2022 04:32
09-05-2022 13:34
DİYARBAKIR
Google News

Diyarbakırlı iş insanlarından Ali Derya ise, internet ortamında kurduğu dijital satış ofisleriyle, dünyaca ünlü markaları, “By ad moda” ve “Her şey Burada Canlı Mezat’ adlı internet sitesinin yanı sıra facebook ve instgram üzerinden müşterileriyle buluşturuyor.

Kalitesi onaylı, birbirinden şık ve kullanışlı ürünleri, halkımızla buluşturan Ali Derya, bugüne kadar girdiği tüm sektörlerde birçok yeniliklere imza atarak, hareket ve dinamizm sağladı.

İthal, ihracat, A Kalite, mağazalardan düşme orijinal ürünleri internet ortamında hem sitesinde, hem de sosyal medya platformlarında satışa çıkaran iş adamı Derya, erkek giyimi üzerine satış yapan iki internet sitesinden orijinal dünya markalarının satışını yapıyor.

Gıda sektöründe, zaten yıllardan bu yana faaliyet gösterdiğini ifade eden Derya, “Bunun yanı sıra, dijital ortamdan da yararlanabilmek ve hem ekonomiye katma değer, hem de birçok insanımıza istihdam olanağı sağlamak hedefiyle, internet siteleri ve sosyal medya platformlarında kurduğumuz mağazalarla, birbirinden kaliteli ürünleri satışa sunuyoruz. İlgi bir hayli fazla. Önümüzdeki süreçte, satışa sunduğumuz ürünlerin portföyünü daha da genişletip, olabildiğince fazla sayıda vatandaşımıza hitap etmeye çalışacağız. Bilindiği üzere, devir artık internet devri. Böylesi bir olanaktan faydalanarak, ekonomik anlamda yeni katma değer sağlayabiliriz. Emeği geçen ve firmalarımıza teveccüh gösteren tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.

“İTHAL, İHRACAT FAZLASI, A KALİTE ÜRÜNLER SATIYORUZ”

Diyarbakırlı iş insanı Derya, 1 yıldan bu yana İthal, ihracat, A Kalite, mağazalardan düşme orijinal ürünlerinin satışlarını yaptığını belirterek, “Yaklaşık 15 kişiyi istihdam ediyoruz. Ürünlerimizi anlaşmamız olan kargo firmaları ile adrese teslim yapıyoruz. Sağlam ve köklü bir firmayız. Diyarbakır’ın sayılı işadamlarından ve güvenli bir firmayız. Ürünlerimizin yer aldığı büyük bir depomuz mevcuttur. Verdiğimiz fiyatların Türkiye’deki diğer firmaların verdiği fiyatlardan daha cazip. Ve yarı fiyatından daha ucuzdur. Vatandaşlarımızın bizi tercih etmelerinde hiçbir sakınca yoktur. 1 yıldan bu yana Diyarbakır’da 10 bin, ülke genelinde ise 100 bin’e yakın insanımızı giydirdik” diye konuştu.

Ürünlere aşağıdaki bu linkler üzerinden ulaşabilirsiniz…

Watsap iletişim hattı: 05330484978

www.herseyburadacanlimezat.com

www.facebook.com/herseyburadacanlimezat

https://instagram.com/herseyburadacanlimezat

https://www.facebook.com/byadmoda

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ANKET TÜMÜ
EKONOMİ DÜZELİR Mİ?
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
24 Haziran 2024 e-gazete