SPOR

Karaktersiz futbolcular!

40 bin lira için Batman’ı sattılar

Karaktersiz futbolcular!
06-06-2023 17:37
08-06-2023 13:36
Google News

Sezonun son maçında Şanlıurfaspor’a 2–0 mağlup olarak kulübün düşmesine yol açan futbolcular, kulüpte kriz yaşattı.

SENET İMZALATARAK DEPLASMANA GİTMİŞLER

Sezonun son maçında Şanlıurfa deplasmanına gidecek olan Petrolspor Oyuncularının, takım otobüsü yola çıkmadan önce prim krizi yaşattığı ve Kulüp Başkanı Abdulvahap Akbaş’a senet imzalattığı ortaya çıktı. Petrolspor’u küme düşüren futbolcular, alacakları primler için Petrolspor’u mahkemeye verdi.

PETROLSPOR’DA SULAR DURULMUYOR

Büyük umutlarla 2. Lige yükselen ancak beceriksiz futbolcular ve yönetimsel hatalar yüzünden küme düşen Petrolspor’da sular durulmuyor. AK Parti Batman Milletvekili Ferhat Nasıroğlu, takımın ligde kalması için sporculara galibiyetli maçlarda prim sözü verdi. 3 maçın primi gününde yatmadığı için sporcular, kulübü boykot etti. Futbolcu başına 40 bin liralık prim için karaktersiz 26 futbolcu, imza toplayarak Kulüp Başkanı Abdulvahap Akbaş’a senet imzalattı. Deplasman maçı için Şanlıurfa’ya gitmemekte direnen futbolcular, 8 saatlik görüşme sonrası Akbaş’a senet imzalatarak otobüse bindi.

DEVRE ARASINDA 2.5 MİLYONLUK PRİM VAADİ

Urfaspor maçında hiçbir varlık gösteremeyen futbolcular, ilk yarının son dakikasında yedikleri golle 1-0 mağlup duruma düştü. Devre arası soyunma odasına giren Ak Parti Milletvekili Ferhat Nasıroğlu, takımın ligde kalması halinde 1.5 milyon, Batman Valisi Ekrem Canalp ise 1 milyon prim vadinde bulundu. Sporcular prim sözüne vasat oyun sergileyerek takımı 2-0 mağlup duruma düşürdü. Batman, kaderini 40 bin liraya satan futbolcuları büyük utançla hatırlayacak. (Adnan Ayaüz)

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
26 Eylül 2023 e-gazete