SAĞLIK

Medical’e yeni isim Point…

Sentez Sağlık Hizmetleri AŞ, Medical Park Hastaneler Grubu, Gaziantep, Batman ve İzmir'deki Medical Park Hastanesi'nin hisselerini alarak yoluna Medical Point ismiyle devam edeceğini açıkladı.

Medical’e yeni isim Point…
27-07-2022 14:39
27-07-2022 14:45
BATMAN
Google News

YENİ İSİM SONRASI İLK TOPLANTI

İsim değişikliği nedeniyle hastanede ilk basın toplantısı yapıldı. Toplantıda Medical Point Genel Müdürü Yavuz Selim Baş, Genel Müdür Yardımcısı Emine Kurşun ve Başhekim Op. Dr. Özgür Cem Müsri, yeni markayla sağlık hizmetlerini hızlandırarak devam edeceklerini açıkladı.

“YOLUMUZA MEDİCAL POİNT OLARAK DEVAM EDECEĞİZ”

Toplantıda konuşan Medical Point Genel Müdürü Yavuz Selim Baş “Sentez Sağlık Hizmetleri olarak 1996 yılından beri Batman merkezli olarak faaliyetlerimize devam ediyoruz. Şu anda İzmir, Gaziantep ve Batman'da 3 hastanemiz var. 26 yıldır ülkemize kaliteli sağlık hizmeti sunma konusunda büyük katkılarımız oldu. Bu dönemde birçok spor kulübüne sponsorluk yaptık. Sosyal sorumluluk projeleri icra ettik.  27 yılda yaklaşık 10 milyon hastaya hizmet verdik. Tabi bu hizmetler, Gaziantep ve Batman’da toplumumuzun yaşam kalitesini artırmak anlamında tıbbın ve bilimin gelişmesine büyük katkı sağladı. 27 yılın sonunda yeni markamızı sunmanın gururunu yaşıyoruz. 3 hastanede Medical Park Grubuyla faaliyet gösteriyorduk. Medical Park kurumuyla yolumuzu ayırdık. Bundan sonra Medical Point olarak yolumuza devam edeceğiz. Bu dönüşüm ve yeni markamızla Türkiye’de de özel sağlık biraz daha hızlanacak. Yeni bir adım olacak hizmet kalitesi, hasta ve hasta yakınlarına yaklaşımımızda değişen hiçbir şey olmayacak. Mevcut hekim kadrolarımız ve tıbbi bilgilerimizle aynı şekilde bu hizmete devam edeceğiz. Sağlıkta birçok alanda Batman'da öncüyüz. Verdiğimiz branşlar olarak sadece Batman'da değil Güneydoğu'da hastanemiz tektir. Onkoloji Birimimiz, Ematoloji Birimimiz, Çocuk Alerjisi Birimimizle Batman'da ilkleri de gerçekleştirdik” dedi.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
22 Eylül 2023 e-gazete