YAŞAM

Mercusys ürünleri, geniş model seçeneğiyle MediaMarkt’ta

Bütçe dostu Mercusys ağ ürünleri, artık MediaMarkt mağazalarında da satışta. MediaMarkt’ın Türkiye geneline yayılmış mağazalarında ve web sitesinde Mercusys ürünleri geniş model seçeneğiyle bulunabiliyor.

Mercusys ürünleri, geniş model seçeneğiyle MediaMarkt’ta
11-05-2022 04:29
11-05-2022 10:31
Google News

11 Mayıs2022 –Bütçe dostu ağ ürünleriyle Türkiye pazarında iyi yer edinmeye başlayanMercusys®, MediaMarkt’la da anlaştı. Mercusys ürünleri artık, dünyanın önde gelen teknoloji mağazalarından MediaMarkt’ın Türkiye geneline yayılmış mağazları ve internet sitesinden de alınabiliyor.

Mercusys’in dağıtım ve satış kanalının sürekli genişlediğini belirten yetkililer, teknoloji mağazacılığında öncü bir dünya devi olan MediaMarkt’ta yer almanın önemini vurguluyorlar. Bu işbirliğinin her iki markaya katkıları olacağını söyleyen yetkililer, tüketicilerin de uygun fiyatlı, kaliteli ağ çözümlerine daha kolay ulaşacaklarını belirtiyorlar.

MediaMarkt’ta Mercusys’in pek çok modeli satışa sunulmuş durumda. Tüketicilerin en çok ihtiyacı olan farklı kategoride birçok Mercusys modeli MediaMarkt mağazaları ve internet sitesinde yer alıyor. Bu ürünler arasında Halo Mesh sistemleri, router’lar, Wi-Fi menzil genişleticiler, powerline adaptörler, Wi-Fi adaptörler ve switchler yer alıyor. Tüketiciler aradıkları ağ çözümlerini MediaMarkt’ın deneyimli satış ekiplerinin desteğiyle kolayca bulabiliyorlar.

Kaliteli ve uygun fiyatlı ağ ürünü üreten Mercusys, tüketicilerin Mercusys ürünlerine daha kolay ulaşabilmesi için sürekli çalışıyor. Türkiye’de şu anda Mercusys ürünleri teknoloji mağazaları, bilgisayar bayileri, online satış kanalları ve yaygın market ağlarında satışa sunulmuş durumda ve bu satış ağı sürekli genişletiliyor. Aynı zamanda satış kanalındaki model sayıları da gün geçtikçe artıyor. MediaMarkt’ta geniş bir ürün grubuyla başlayan işbirliğinin zaman içinde daha da genişlemesi, satılan model sayısının artması hedefleniyor.

###

Mercusys Hakkında

Mercusys olarak misyonumuz çok basit: Mümkün olduğunca çok kişiye mükemmel internet erişimi sunmak. İnternete olan ihtiyaç arttıkça, her eve kesintisiz internet deneyimi yaşatmak istiyoruz. Mercusys, sizingüvenilir ortağınız olmaya ve internetin sağladığı değerli bilgilere erişim için sınırsız potansiyel içerecek şekilde ufkunuzu genişletmeye kararlıyız.

Mercusys hakkında daha ayrıntılı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz: https://www.mercusys.com/tr/

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?