SİYASET

MHP Merkez ilçede kongre heyecanı

MHP Batman İl Teşkilatı; Kozluk, Sason, Hasankeyf ve Gercüş ilçe kongrelerinin ardından 24 Eylül 2023 Pazar günü saat 14.00’da İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Konferans Salonunda Merkez ilçe Başkanlığı kongresini yapmaya hazırlanıyor.

MHP Merkez ilçede kongre heyecanı
23-09-2023 15:38
23-09-2023 20:43
Google News
Kongrenin Divan Başkanlığını MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Avukatı ve MYK üyesi Av. Abdullah Bahadır Alperen, Divan Üyeliklerini ise Siirt MHP İl Başkanı Cengizhan Tükenmez ve Bitlis MHP İl Başkanı Tekin Uçak yapacak. MHP Batman Merkez İlçe Başkanlığının yapacağı 14. Olağan Genel Kurula bütün Batman halkı davet edildi. 
TEK LİSTEYLE SEÇİME GİDİLECEK
İş İnsanı Cahit Sevim Başkanlığında kongreye gidecek olan MHP Merkez İlçe Başkanlığı için bütün hazırlıklar tamamlandı. Konuyla ilgili olarak açıklamada bulunan MHP Batman İl Başkanı Muhammed Arif Çetin; “İlçelerimizin kongrelerini tamamladık. Pazar günü yapacağımız Merkez ilçe kongremizde şimdiden herkese hayırlı ve uğurlu olsun. Pazar günü yapacağımız kongremize bütün ülküdaşlarımızı, bozkurt sevdalılarını ve Batman halkını bekliyoruz. Batman’a ve partimize yakışır bir kongre için bütün hazırlıklarımızı tamamladık.” diye konuştu.
SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ANKET TÜMÜ
EKONOMİ DÜZELİR Mİ?
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
24 Haziran 2024 e-gazete