TÜRKİYE VE DÜNYADAN

Midyat Belediye Başkan Adayı Şahin, kurum ziyaretlerini sürdürüyor

31 Mart'ta gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler Seçimleri öncesinde çalışmalarını sürdüren AK Parti Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin, seçim çalışmaları kapsamında kurum ziyaretlerini sürdürüyor

Midyat Belediye Başkan Adayı Şahin, kurum ziyaretlerini sürdürüyor
21-02-2024 10:08
Google News

31 Mart'ta gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler Seçimleri öncesinde çalışmalarını sürdüren Adalet ve Kalkınma Parti Midyat Belediye Başkan adayı Veysi Şahin, beraberinde AK Parti İlçe Başkanı Atilla Yarış ile birlikte seçim çalışmaları kapsamında kurum ziyaretlerini sürdürüyor.

Belediye Başkan adayı Veysi Şahin, İlk olarak, İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğünü, Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğünü, Midyat Ziraat Odası Başkanlığını, Midyat Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’ni, Esnaf ve Sanatkârlar Odasını, Midyat Turabdin Gazeteciler Ve Yazarlar Derneği'ni, ziyaret etti.

Şahin, kurum ve sivil toplum kuruluş makamında ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Daha sonrasında çalışanlarla ile bir araya gelerek sohbet ederek, kurumların taleplerini, beklentilerini ve şikâyetlerini dinledi.

Başkan Şahin, ayrıca projeler hakkında bilgi verdi.

Samimi ve sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyaretler sonrasında açıklamalarda bulunan Veysi Şahin, toplumun her kesimine yönelik çalışmaları işbirliği içerisinde yürüterek, toplumsal dayanışmayı ve sosyal adaleti sağlayacaklarını, açık, net, adil, şeffaf ve gayretli olacaklarını, yarım kalan ve yeni projeleri hayata geçirmek için çalışacaklarını ifade etti. (Bülten)

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ANKET TÜMÜ
BATMAN'IN SİZCE EN ÖNEMLİ SORUNU NEDİR?
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
23 Nisan 2024 e-gazete