ESNAF HABERLERİ

Mood Çiçekçilik, 14 Şubat’a hazır

Kültür Mahallesi Batman Valiliği otopark karşısında hizmet veren Mood Çiçek ve Çikolata, 14 Şubat Sevgililer Günü hazırlıklarını tamamladı.

Mood Çiçekçilik, 14 Şubat’a hazır
13-02-2024 01:10
12-02-2024 19:11
Google News

Yıllardır Batman'da hizmet veren Mood Çiçekçilik, zengin ürün yelpazesi ile müşterilerini şaşırtmaya devam ediyor. Sayısız çiçek çeşidiyle 14 Şubat için özel tasarımlar hazırladıklarını belirten İşletme Sahibi Aydın Çetin “Müşterilerimize cazibesi yüksek fırsatlar sunuyoruz. Fiyatlarımız çok uygun. Her bütçeye göre çiçek var. Özel tasarım ve modellerde çiçek sepetleri ve demetleri hazırlıyoruz. 14 Şubat’ta en çok canlı gül satılıyor. Dileyen müşterilerimiz için özel tasarımlı çiçeklerimizden de sunabiliyoruz. 14 Şubata özel indirimleri kaçırmamaları için müşterilerimizi bekliyoruz” dedi.

ONLİNE SİPARİŞLERİMİZ BAŞLADI

Dileyen müşterilerin online üzerinden de sipariş verebileceklerini söyleyen Çetin, “Müşterilerimizin rahatı için her şeyi düşündük. Dileyen müşterilerimiz sayısız çeşitleri https://www.moodcicek.com adresimizden bakabilir ve oradan sipariş verebilir. Siparişlerimiz aynı gün teslim edilmektedir” dedi. (Bayram Ayhan)

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ANKET TÜMÜ
BATMAN'IN SİZCE EN ÖNEMLİ SORUNU NEDİR?
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
13 Nisan 2024 e-gazete