SPOR

MÜDÜR KÖROĞLU, SONSÖZ TV’DE KONUŞTU

Batman İl Emniyet Müdürü Köroğlu Kıraç, Batman Sonsöz Gazetesi’nin her hafta Pazartesi Günü saat 20.00’de youtube kanalında canlı yayınlanan Sporda Sonsöz Bizde programına katıldı. Müdür Kıraç “Stat dolarsa korkulukların da çaresine bakarız. Gençlerimiz aşı olup stada gelsin” dedi.

MÜDÜR KÖROĞLU, SONSÖZ TV’DE KONUŞTU
12-10-2021 15:15
12-10-2021 17:32
Google News

TARAFTAR PETROLSPOR’A SAHİP ÇIKSIN

Gazetemiz Sonsöz’ün youtube kanalında her hafta Pazartesi Günü saat 20.00’de yayınlanan Sporda Sonsöz Bizde programına bu hafta Batman İl Emniyet Müdürü Köroğlu Kıraç, canlı yayın konuğu olarak katıldı.

KÖTÜ OYNAYABİLİNİRİZ, YENİLEBİLİRİZ AMA DESTEĞİMİZİ KESMEMELİYİZ

Moderatörlüğünü Hasan Göker’in, yorumculuğunu ise Hakan Tufan ile Harun Katmaz’ın yaptığı program, büyük ilgi gördü. Yayına canlı bağlanan Emniyet Müdürü Köroğlu Kıraç “İyi yayınlar diliyorum. Siz yeter ki Batman için çalışın, Batman için bir şeyler yapın, biz hep yanınızda olacağız. Ben bazen kale ağzında boş kaleye atılmayan gol pozisyonlarında hopluyorum yerimden. Onu ben de atarım anlar da oluyor. Mesele spor güvenliği. Gönlümüz istiyor korkuluklar hepsi kalksın. Hiçbir engel kalkmasın ama işin rengi bazen öyle olmuyor. Biri çıkıyor bir küçük hareket çekiyor. Batman Petrolspor niye ceza yesin? Niye sahası kapansın. Bu korkulukları sık gündeme getirmeyin. Hala gündeme geliyor. Onlar sordukça bu iş uzayacak. Zaman içerisinde düzelir düşünüyorum. Bizim taraftarımız zaten en üst kısmında. Stat dolarsa korkulukların da bir çaresine bakarız. Aşı olmayan stada giremiyor. Gençlerden ricam, aşılarını olup stada gelsin. Hep beraber takımımıza destek verelim. Aşı olalım, stadı dolduralım. Batman bölgenin abisi bir kent. Akıllı insanların yaşadığı bir kent. Türkiye’de ise aşı oranında sondan 3’üncüyüz. Benim tanıdığım Batmanlılar bunu yapmamalı. 4. Dozumu oldum. Neyden korkuyoruz. Bizim hayatımız çok mu önemsiz? Aşı olmayanı stada alamıyoruz. Namaglûp devam ediyoruz. 2 beraberliğimiz söz konusu. Bu şehir bu takıma sahip çıkarsa, bu mevcut futbolcular birbirine daha çok adapte olursa neden 2.ligde olmayalım. Batman’a yakışmaz mı? Dedikoduları bir kenara bırakacağız. Kötü oynayabiliriz, yenilebiliriz, durmak yok takıma destek vermeye devam edeceğiz” dedi.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?