OECD ÖDÜLLÜ BAŞKAN ŞAHİN, GBC'Yİ ZİYARET ETTİ

GÜNDEM
15-06-2021 19:19   Güncelleme : 15-06-2021 19:20
Google News

Türkiye Belediyeler Birliği ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Gaziantep Basın Cemiyeti Başkanı Arif Kurt’u ziyaret etti.

OECD ÖDÜLLÜ BAŞKAN ŞAHİN, GBC'Yİ ZİYARET ETTİ

Dönemde OECD Şampiyon Belediye Başkanları arasına katılan Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Gaziantep Basın Cemiyeti Başkanı ve Mega Haber Genel Koordinatörü Arif Kurt’u makamında ziyaret etti.  Ziyarette Fatma Şahin ve ekibinin yanı sıra Gaziantep Basın Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyeleri ile Türk ve Suriyeli basın mensupları yer aldı. 
TEŞEKKÜR ETMEYE GELDİK
Gaziantep Basın Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyeleri, Gaziantep gündemine dair merak edilen soruları Başkan Şahin’e yöneltti. Gaziantep’in ulaşım sorununa değinen yönetim kurulu üyeleri ulaşım konusu dahil yapılan ve yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgi aldı.  
Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin “Biz size teşekkürlerimizi sunmaya geldik, Arif Kurt başkanımıza ve bütün yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımıza bu teşekkürü sunuyoruz. Hakikaten dünya çok zor bir dönemden geçiyor ve hala geçmekte. Bizlerin hem ülke açısından hem şehir açısından en az zararla buradan çıkmamız çok önemli. Her alanda mücadelede birbirimizi anlamamız çok önemliydi. Hamdolsun sizlerin çok yüksek desteğiyle bu durumları atlatıyoruz. Bu sebepten dolayı bugün sizleri ziyaret edip, birlik olmaya geldik. Bizleri ağırladığınız için çok teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı. 
SİYASETÇİ DEĞİL, ROL MODELSİNİZ
Gaziantep Basın Cemiyeti Başkanı Arif Kurt ise; “Biz de memleket için, ülkemiz için ve özellikle bizler için yaptıklarınız için çok teşekkür ediyoruz sayın bakanım, sizden önce yönetim kurulumuzdaki arkadaşlarımız ile konuştuk, siz sadece bir siyasetçi değil, bu şehrin ve ülkenin rol modelisiniz, nazik ziyaretlerinizden dolayı bizler teşekkürlerimizi sunuyoruz.” dedi. 
Fatma Şahin konuşmasının devamında; “Bizler sizlere çok müteşekkiriz, halkımızın doğru bilgi almasını, halktan gelen taleplerin bize iletilmesi, burada interaktif bir köprüde sizlerin çok büyük emeği katkısı var.” diyerekten ifade etti. Yapılan görüşmelerin ardından nazik ziyaretleri için Fatma Şahin’e teşekkür eden Gaziantep Basın Cemiyeti Başkanı Arif Kurt, günün anısına Fatma Şahin’e Ay Yıldızlı plaket takdim etti.