SPOR

"BATMAN BENİM İKİNCİ MEMLEKETİM"

Bu sezon attığı 14 golle taraftarın gönlünde taht kuran Petrolspor’lu Futbolcu Aykut Çift, maçlara rakip farkı yapmaksızın yoğun tempoyla hazırlandıklarını söyledi.

"BATMAN BENİM İKİNCİ MEMLEKETİM"
24-11-2021 10:28
24-11-2021 12:32
Google News

3. lig 1. Grup lideri Batman Petrolspor’un gol kralı Aykut Çift, Sonsöz gazetesinden Hasan Göker’e konuştu. ‘Spor’da sonsöz Bizde’ programının sponsoru olan Akgün Yapı'nın sahibi Rıdvan Akgün ile birlikte Sadık Künefe’de oturan golcü Aykut Çift: "Şampiyon yapmadan gitmek yok. Bu taraftar benim geniş ailem. Bende bu geniş ailenin bir parçasıyım. Hocalarımız ve takım arkadaşlarımızla birlikte taraftarımızı mutlu etmek için çalışmaya devam edeceğiz. Sözleşmem sürüyor ve Batman'da mutluyum. Batman Petrolspor formasını daha iyi yerlere takımla birlikte taşıyacağız."  dedi.

TARAFTARA ÖVGÜ

Aykut Çift “Hocalarımız ve takım arkadaşlarımızla iyi çalışıyoruz. Taraftarımız gerek saha da ve gerekse de saha dışında bizleri iyi destekliyorlar. Bu taraftar güzel şeyleri hak ediyor. Batman’ın yeri 3.lig değil. Burada çok güzel bir ortam var. Gittiğimiz her yerde Batman halkının sıcaklığını ve takımına olan sevgisini anlatıyoruz. Batman’ı hak ettiği yere taşımak için kenetlendik. Bu güzel havanın sonunda hepimizin yüzü daha iyi gülecek” dedi.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?