SPOR

Teknik direktör Toros, soruları yanıtladı; “Yarışın içinde olacağız”

TPAO Batman Petrolspor Teknik Heyet ve Yönetimi, basın mensuplarıyla bir araya gelerek takımın durumu ile ilgili bilgi alışverişi yaptı.

Teknik direktör Toros, soruları yanıtladı; “Yarışın içinde olacağız”
20-09-2023 14:25
20-09-2023 15:04
BATMAN
Google News

TPAO Batman Petrolspor Tesislerinde düzenlenen basın toplantısında Teknik Direktör Mesut Toros, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.  Ellerinde sihirli değnek olmadığının farkında olduklarını belirten Toros “Takımın yüzde doksanını çok iyi tanıyorum. Belirlenen hedefte, yarış içinde bu takımın olacağını düşünüyoruz. Ama tabii ki dediğim gibi taktiksel anlamda bayağı bir eksikliğimiz var. Çünkü daha önce çalışan hocalarımızın düşüncesi, felsefesi çok farklıydı. Bize göre her teknik direktörün kendine göre bir oyun felsefesi vardır. Bunu oturmak da zaman alacaktır” dedi.

“TAKIMDA ARKADAŞLIK BAĞLARI OLUŞTU”

Teknik Direktör Toros, açıklamasının devamında “Oyuncuların iki aylık sürede birbirini tanıması oyun anlamında belki çok iyi tanımasalar bile ama arkadaşlık anlamında gördüğüm kadarıyla bireysel anlamda da birbirleriyle güçlü bağ kurmuşlar. Biz de kısa sürede bu bağı kuvvetlendirip şehirle birlikte, sizlerle birlikte, oyuncularla, çalışanlarla birlikte belirlenen hedefe mutlaka dediğim gibi yarışın içinde olacağız” şeklinde konuştu.  (Ramazan Demir)

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ANKET TÜMÜ
BATMANLILAR YEREL SEÇİMDE KİME OY VERECEK?
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
2 Aralık 2023 e-gazete