SAĞLIK

Uzmanlar, tecrübelerini paylaştı

Avrupa Birliği ve Dicle Kalkınma Ajansı tarafından gerçekleştirilen TRC3 Bölgesindeki Genç İstihdamın Kalkındırılması Projesi kapsamında alanında uzman iş insanları ve girişimcilerin tecrübe ve tavsiyelerini paylaştığı Tecrübe Konuşuyor etkinliği düzenlendi.

Uzmanlar, tecrübelerini paylaştı
16-12-2022 09:30
15-12-2022 12:58
BATMAN
Google News

Batman Üniversitesi Merkez Kampüs Rektörlük Konferans Salonunda Üniversite Kariyer Merkez Müdürlüğünün destekleriyle gerçekleşen etkinliğe,Teknoloji Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Salih Yazıcıoğlu, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Onur Gülbahar, İslami İlimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ömer Faruk Ertuğrul, Kozluk Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Rıda Tür, akademik personel ve öğrenciler katıldı.

Programda konuşan Köksoy, öğrencilerin kariyer basamaklarını çıkarken karşılaştıkları sorunlar karşısında asla pes etmemeleri gerektiğinin altını çizdi. Moderatörlüğünü Asude Özsoy Giovanniello’nun yaptığı ekinlikte söz alan Yönetim Danışmanı Sevgi Üstündağ, yeniçağın yeni mesleklerini anlattığı sunumunda üniversite öğrencilerine meslek seçimleri ve kariyer planları için önemli ipuçları verdi.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?