Lütfen bekleyin..

"siyasi" hakkında yazılar

Cesur gazetecilik, meslek ahlakı ve ilkeleri ile hareket eden Batman Sonsöz Gazetesi, bugüne kadar, duyumunu aldığımız hiçbir istismar ve şiddet olayını görmezden gelmemiştir.Çünk&uu..
2016 yılını geride bırakırken biraz daha yaşlandığımızı fark ettik.Dünya Gemisinde bir yolcu olduğumuzu bir kez daha hatırladık.2016 yılında gemiden birçok yolcu indiği gibi birçok yolcu da bin..
Türkiye’nin mevcut anayasası, 12 Eylül rejiminin hazırladığı bir anayasa olduğu için yapılan her değişiklik 12 Eylül’le hesaplaşma olarak görülüyor.Bu yönde ilk &..
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, son günlerdeki gerilim kokan sert üslubuyla, insanları sokağa davetiyle siyasi manada iktidar partisi Ak Partiye adeta rest diyor.Kılıçdaroğlu gittik&cced..
Sayın Bölge Valilerimiz;Batman Ahmet DENİZ,  Adıyaman Abdullah ERİN,  Ağrı Musa IŞIN,  Ardahan İbrahim ÖZEFE, Bitlis Ahmet ÇINAR, Bingöl Yavuz Selim KÖŞGER, Diyarbakır Hü..
Kendi ellerimizle ve verdiğimiz oylarla sandıktan çıkarmış olduğumuz siyasiler an itibariyle ne yapıyorlar?Kendilerine düşen görevleri adam akıllı icra ediyorlar mı?Yoksa başka arzu, istek ve eme..
Petrol aramaları yapmak üzere Türkiye'de 1935 yılında yürürlüğe giren 2804 sayılı Kanunla Maden Tetkik ve Arama Enstitüsü'nün (MTA) kuruldu.17 Ocak 1946'da 1361 der..
Siyasiler ne kendilerini kandırsınlar ne de bizleri yani milleti.Aylar önce FETÖ terör örgütünün başı (F.G)’nin iade edilmeyeceğini yazmıştım.Gel zaman git zaman gelişmele..
Siyasi cinayetler, aciziyet belirtisidir!Aciziyet ile yaygınlaşmaya başlayan bu vahşet tablosu, aynı zamanda örgütün, savunduğunu iddia ettiği değerleri de sorgulatmaktadır!Örgüt, Kü..
Bir ilde kaç il müdürlüğü ve bağlı müdürlük olduğunu bilen var mı?Doğrusu ben de bilmiyorum.Merak edip öğreneyim dedim, sonra vazgeçtim.Doğru ya öğre..
Başkent kulislerinde erken genel seçim olacak dedikodusu kulaktan kulağa fısıldanıyor.Bu tür şişirme haberleri yayanlara karşı ‘yok öyle bir durum’ dediğinizde hemen şu dedikodu alç..
BELEDİYE ÇALIŞMALARINDAN MEMNUN MUSUNUZ?

sanalbasin.com üyesidir

bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=