USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000

AŞAĞI BAKINCA SİZİ GÖRÜYORUZ!

03-02-2021
Google News

LGBT’liler niye aşağı bakmaz diye bir soru sorsam, onları muhatap almış olacağım için sormuyorum. Çok iyi bildiğim cevabı da yazmıyorum!
İnsan ağırdır, onu kullanmak, elinde pankart gibi sallamak için içini boşaltmak gerekir. 
Bugün öğrenci veya eylemci diye sokağa sürülenler de içi boşaltılmış, müsveddeler!
Bunların çoğu, sınavlardan 500 almış öğrenciler diyebilirsiniz. 
Ben de size 15 Temmuz gecesi sivil insanların üzerinden tankla geçenlerin, meclisi devletin uçağıyla bombalayanların zekasından ve aldığı notlardan bahsedebilirim. 
Size, meleklere imamlık yapan İblis’ten de bahsedebilirim!
İnsanları değerlendirirken, notlara, diplomalara, etiketlere, barikatlara, sloganlar ve pankartlara değil icraatlara bakacaksınız!
Bunlar bugüne kadar ne yaptı ve bugün yaptıklarıyla kime katkı sundu?
Bu sunumu yaparken, kimin katkılarını gördü?
Görüntüye baktığımızda, ilk gözümüze çarpan, LGBT bayrağı oldu. 
Ben, ibneliği kimlik olarak görenlerde bir sıkıntı görmüyorum. 
Onlar zaten biz ibneyiz diyor. 
Onların aşağı bakmasının da bir anlamı yok zaten. 
Onlar gökyüzüne bakıp, başlarına yağacak laneti beklesinler!
Benim takıldığım konu başka. 
“Ben ibne değilim, ben namazımda niyazımdayım, ben vatanseverim, ben dava adamıyım” diyenlerin, bu ibneliği, bu kadar rahat sindirebilmeleri!
Aylardır suyu ısıtanlar belli. 
Buna hazırlık yapanlar, tetikte bekleyenler, ellerini ovuşturanlar çok çok belli. 
Biz de naçizane yazmıştık. 
Bir şekilde sokakları karıştırıp, kaos ortamı oluşturup, devleti seçime zorlayacaklar. Sanki üst üste 15 seçim kaybeden iktidarmış gibi yine seçim isteyenler, nasıl sözler almışsa artık!?
Size bir şey söyleyeyim mi?
Ne zaman ki biz muhafazakârlar iktidara sinirleniyoruz, kendinize bir çeki düzen verin diye sesimizi yükseltmeye hazırlanıyoruz, siz bir ibnelik yapıyorsunuz ve biz yine iktidara 4 elle sarılıyoruz. 
Çünkü sizin iktidar ihtimalinizin ne anlama geldiğini çok iyi biliyoruz.
İktidarını LGBT bayraklarına borçlu olanların bu borcunu nasıl ödeyeceklerini tahmin bile etmek istemiyoruz!
Hepimiz biliyoruz ki mesele Rektör, öğrenci veya Boğaziçi değil.
Mesele Türkiye’nin Akdeniz’e el koyması, Afrika’da el kaldırması, Ege’de efelenmesi, Ermenistan’a diz çöktürmesi!
Gemi yapması, araba yapması, İha üretip satması!
Biat etmemesi, emir almaması, hakkını yedirmemesi!
Gezi ve 15 Temmuz sonrası hızla yükselen dolar ve altın kurunun hızla düşmeye başlaması...
Biz sizi biliyoruz!
100 yıl öncesinden biliyoruz!
O zamanda milleti kandırıp padişahı hedefe koymuş ve o giderse “her şey çok güzel olacak” demiştiniz. 
Ne oldu, o gittikten sonra toprakların % 90’ı gitti. 
Giden sadece toprak olsaydı iyiydi!
60 darbesinde de gördük bunları, 71 darbesi ve 80 darbesinde, 28 Şubatta, 17-25 Aralıkta ve 15 Temmuz’da...
Aktörler farklı olsa da, senaryo ve senaristler hep aynı!
Ruhunu düşmanına satmış köpeklerin korosunu izliyoruz!
Ama sadece izlemiyoruz, haberiniz olsun...  

 

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ŞEHMUS TEMİZ
ŞEHMUS TEMİZ
BİZİM DAĞLAR NİYE YANMADI? BİR KİBRİTLİK ZEVAT! TATİLE GİTMEYEN DİNDEN ÇIKAR MI? YAZAMADIĞIMIZI YAZAMIYORUZ! BAYRAM KUTLAMALI MIYIZ? 160 BİN LİRAYI KİM YEDİ? GERCÜŞ ÜNİVERSİTESİ İĞRENÇSİNİZ! ERBİL, KANDİL, KÜRDİSTAN... NİYE/NASIL ERBİL 3? NİYE/NASIL ERBİL- 2 NİYE/NASIL ERBİL? BİRİLERİNİN GAZI VAR! HANGİ 8? PETROL DENİZİNDE YÜZMEK! BATMAN’DAN İSRAİL’E YARDIM KAMPANYASI! BİR KUDUZ KÖPEĞİN ANATOMİSİ! BAYRAMA DİRENMEK! DİŞİMİZİ ÇEKTİK, TIP’IMIZ KAYDI! ERMENİLERİ BİZ VURDUYSAK! RAMAZAN, MÜZİK, TURŞU... CADDENİZİN İSMİNİ BİLİYOR MUSUNUZ? İHANETİN BAHANESİ OLMAZ! PADİŞAHIM ÇOK YAŞA... KORONAMA KARIŞMA! TIP’ÇILARA NİYE PIT PIT YAPIYORUZ? TERÖRİSTLER (!) TERÖR YÜRÜYÜŞÜ YAPTI! BATMAN ÇİN MAHALLESİ! GARA GARABETİ! SİYASET, İTAAT, LİYAKAT... GERCÜŞLÜ REKTÖR HAYIRLI OLSUN AŞAĞI BAKINCA SİZİ GÖRÜYORUZ! EBREHE’NİN ZELİL ÇOCUKLARI! SUİKAST, KAOS, SEÇİM! BAŞÖRTÜSÜ, GÖZÖRTÜSÜ OLDU! VATAN HAİNLERİNİN DÜNÜ, BUGÜNÜ, YARINI! SAHTE KEMALİSTLER, SAHTE DİNDARLAR S...! İYİ Kİ KORONA VAR OHHHHHHH! İMAMOĞLU GERÇEĞİ AK PARTİ'NİN DAVASI, DEVASI, GELECEĞİ... AŞI YAPILMALI MI? İYİ Kİ VARSIN TPAO DİNSİZLİK VE AHMAKLIK! CUMHURBAŞKANI GEÇ GELSE? BATMAN’IN KARANLIK YÜZÜ! AYBÜKE’Yİ NİYE VURDUNUZ? BATMAN’A NASIL ZARAR VEREBİLİRSİNİZ? ÖZGÜRLÜK SEVMİYORUZ! BATMAN XOŞTIR LE BELE… VALİ NE DEDİ? İZMİR’E YARDIM KAMPANYASI! ACININ MİLLİYETİ OLMAZ! AKLİ MELEKELERİNİ YİTİRMİŞ BAŞKAN! İÇİMİZDEKİ ERMENİLER! EMNİYETİN EMİN OLDUĞU ŞEHİR; BATMAN TOPLUMSAL HAFIZAMIZI KAYBEDİYORUZ! ANIZ İŞİNİ NASIL ÇÖZERİZ? BİTMEYEN YOLLARIN DRAMI! ÖLÜMLE TERBİYE ETMEK! BATMAN’IN SÜPER KAHRAMANI (2) BATMAN’IN SÜPER KAHRAMANI… KÜÇÜK İNSANLAR! ADALET SIKINTILI! HASTA VE HASTANELERİN GERÇEK DURUMU! TEDBİR, ALLAH U EKBER… HERKESİN BAŞINA 1 SAĞLIKÇI… HASANKEYF’İ GÖMDÜNÜZ, MİRASINI…! KAYYUM’DAN MEMNUN MUSUNUZ? PROVAKASYONA HAZIR MISINIZ? ONURSUZLUK YÜRÜYÜŞÜ, LCW’NİN DURUŞU! TAZİYEDE OYUN, DÜĞÜNDE ÖLÜM! BATMAN’DAKİ İMAMOĞLU KİM? BAKAN’IN STK’SIZ STK TOPLANTISI! EŞEKLER ARPADAN ÖLECEK GALİBA! ÇOCUK HASTANESİNİ YIKIN! SONSÖZÜ SÖYLEMEK ZORDUR BATMAN’DAKİ MEZAR EVLER! ALLAH BAYRAM ETMEMİZİ NİYE İSTEMEDİ? CORONA DEĞİL CEHALET ÖLDÜRÜYOR! PAHALI İFTARLARIN PARASI NEREDE? ALİ ERBAŞ HAKLIYSA?... SAHTE HASTALAR İFŞA OLDU! DOKTORLAR YAŞATIYOR, MÜHENDİSLER ÖLDÜRÜYOR! VİRÜSÜN BEYNE ETKİLERİ! KORONA MI KARI DIRDIRI MI? ÇİŞ BANKASI DEYİP ÖZÜR DİLEMEK! YALANDAN MI CORONADAN MI ÖLDÜLER? BATMANDA KORONA VİRÜSÜ! BU VAHŞETİ BİZ İŞLEDİK! SOĞAN EKİYORUZ, KARPUZ BEKLİYORUZ! KEYF GİTMİŞTİ, HASAN DA GİTTİ! 500 YATAKLIYI KİM YAPTI? TAKLACI SİYASETÇİ! HÜLLE DEĞİL HİLE! DEPREM BİZE NEYİ ÖĞRETTİ? İÇİMİZDEKİ KATİLLERE NİYE DOKUNULMUYOR? 600 BİN KİŞİ 1 AHMET’İ KURTARABİLİR Mİ? REİS’İN HAYAL DÜNYASI? BAŞLIK PARASI SADECE İSİM DEĞİŞTİRDİ! BATMAN (TPAO) DÜNYAYA KAFA TUTUYOR