USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000

BATMAN’A 3 HARFLİLER SALDIRDI!

07-10-2018
Google News

Düşmana karşı koymak için önce onu tanımlamak gerekir.

Tanımlanamayan yada yanlış tanımlanan düşmana karşı başarı şansı düşük olur.

Önceki gün 8 evladımızı katlettiler, dağ gibi 8 adam. Adeta dağlar geldi üstümüze, kaynar kazanlar döküldü başımıza, kelimeler düğümlendi boğazımıza…

Söylenecek söz çoktu ama kime?

PKK, YPG, CHP, ABD…

Sizce hangisi, bu olayın arkasında kim olabilir?

Maşanın çok anlamı yok!

Maşayı hepimiz biliyoruz, asıl maşayı tutan el, eli besleyen bel, beli tutan yel kimin, ona bakmak lazım. Bunlar durdukça maşanın çok anlamı olmaz. Çünkü maşa, ahhh maşa!

Kendimizle çelişiyoruz bu noktada!

Asıl düşman dururken maşa ile uğraşmayın diyoruz ama yüreğimizde ki kor dururken maşayı görmezden gelemiyoruz. O maşayı kırmak gerek diyoruz. Kökünü kazımak, onu tutan el ile birlikte gömmek gerek diyoruz.

Asıl düşmanı biliyoruz, derdini de anlıyoruz, bizden ne istediklerini de.

Biz içimizde ki hainlere yanıyoruz.

Onların da bize hain demesine gülüyoruz.

Dünyanın en vahşi katili, en sinsi, en ahlaksız, en namussuz çetesi olan büyük şeytan lakaplı devletin bayrağını çekmiş, silahlarını kuşanmış, arabalarına binmiş, dolarına bürünmüş, kendi toprağını bombalıyor, kardeşini, komşusunu, ırkdaşını, yoldaşını öldürüyor, sonrada çıkıp onun gibi olmayana hain diyor!

Sizin hainliğiniz hakkında kitap yazılsa, 30 cilt yetmez!

Bu nasıl bir hainliktir?

Kürtler için de, en çok Kürtleri öldür.

Kürtler için de, Kürtlerin topraklarını yağmala!

Kürtler için de, git evlerini bombala!

Özgürlük de, git dünyanın en büyük köle tüccarının kapı kulu ol!

Sen olmamışsın PKK, baban olan ABD, ülkede ki koruman CHP ve diğer üç harfliler seni kurtaramayacak artık.

Zulüm ile abad olanın ahiri berbat olur!

Ve sen zulümden hiç vaz geçmedin! Bu zulmü de hep kendi halkına yaptın. Gerçi senin halkın kim bilmiyoruz. Dışarıya lanse ettiğinizden bahsediyoruz.

Bir olay yaşandığında kime yaradığına bakıyoruz. Geçtiğimiz bu kritik süreçte, 8 askerimizin haince katledilmesine baktığımızda, olayın kimin işine yaradığını anlıyoruz.

Yeter diyoruz, ellerini kanımızdan, toprağımızdan, gençlerimizden çek diyoruz.

Biz ABD bayrağı altında savaşana adam demiyoruz!

Bunu tek tarafa da söylemiyoruz. İktidar da ticareti, siyaseti, istihbaratı, teçhizatı veya ekonomiyi ABD’ye teslim ederse, ona da aynısını söylüyoruz.

Ayetin hükmü açıktır, “siz onlardan olmadıkça, onlar sizden asla memnun olmazlar”(Bakara 120)

Onları memnun etmeye çalışmayın, kaybedersiniz!

Kardeşlik bilincinin oturduğu, ihanet kültürünün bertaraf olduğu aydınlık yarınlar dileğiyle, sağlıklı ve mutlu kalın…

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ŞEHMUS TEMİZ
ŞEHMUS TEMİZ
BİZİM DAĞLAR NİYE YANMADI? BİR KİBRİTLİK ZEVAT! TATİLE GİTMEYEN DİNDEN ÇIKAR MI? YAZAMADIĞIMIZI YAZAMIYORUZ! BAYRAM KUTLAMALI MIYIZ? 160 BİN LİRAYI KİM YEDİ? GERCÜŞ ÜNİVERSİTESİ İĞRENÇSİNİZ! ERBİL, KANDİL, KÜRDİSTAN... NİYE/NASIL ERBİL 3? NİYE/NASIL ERBİL- 2 NİYE/NASIL ERBİL? BİRİLERİNİN GAZI VAR! HANGİ 8? PETROL DENİZİNDE YÜZMEK! BATMAN’DAN İSRAİL’E YARDIM KAMPANYASI! BİR KUDUZ KÖPEĞİN ANATOMİSİ! BAYRAMA DİRENMEK! DİŞİMİZİ ÇEKTİK, TIP’IMIZ KAYDI! ERMENİLERİ BİZ VURDUYSAK! RAMAZAN, MÜZİK, TURŞU... CADDENİZİN İSMİNİ BİLİYOR MUSUNUZ? İHANETİN BAHANESİ OLMAZ! PADİŞAHIM ÇOK YAŞA... KORONAMA KARIŞMA! TIP’ÇILARA NİYE PIT PIT YAPIYORUZ? TERÖRİSTLER (!) TERÖR YÜRÜYÜŞÜ YAPTI! BATMAN ÇİN MAHALLESİ! GARA GARABETİ! SİYASET, İTAAT, LİYAKAT... GERCÜŞLÜ REKTÖR HAYIRLI OLSUN AŞAĞI BAKINCA SİZİ GÖRÜYORUZ! EBREHE’NİN ZELİL ÇOCUKLARI! SUİKAST, KAOS, SEÇİM! BAŞÖRTÜSÜ, GÖZÖRTÜSÜ OLDU! VATAN HAİNLERİNİN DÜNÜ, BUGÜNÜ, YARINI! SAHTE KEMALİSTLER, SAHTE DİNDARLAR S...! İYİ Kİ KORONA VAR OHHHHHHH! İMAMOĞLU GERÇEĞİ AK PARTİ'NİN DAVASI, DEVASI, GELECEĞİ... AŞI YAPILMALI MI? İYİ Kİ VARSIN TPAO DİNSİZLİK VE AHMAKLIK! CUMHURBAŞKANI GEÇ GELSE? BATMAN’IN KARANLIK YÜZÜ! AYBÜKE’Yİ NİYE VURDUNUZ? BATMAN’A NASIL ZARAR VEREBİLİRSİNİZ? ÖZGÜRLÜK SEVMİYORUZ! BATMAN XOŞTIR LE BELE… VALİ NE DEDİ? İZMİR’E YARDIM KAMPANYASI! ACININ MİLLİYETİ OLMAZ! AKLİ MELEKELERİNİ YİTİRMİŞ BAŞKAN! İÇİMİZDEKİ ERMENİLER! EMNİYETİN EMİN OLDUĞU ŞEHİR; BATMAN TOPLUMSAL HAFIZAMIZI KAYBEDİYORUZ! ANIZ İŞİNİ NASIL ÇÖZERİZ? BİTMEYEN YOLLARIN DRAMI! ÖLÜMLE TERBİYE ETMEK! BATMAN’IN SÜPER KAHRAMANI (2) BATMAN’IN SÜPER KAHRAMANI… KÜÇÜK İNSANLAR! ADALET SIKINTILI! HASTA VE HASTANELERİN GERÇEK DURUMU! TEDBİR, ALLAH U EKBER… HERKESİN BAŞINA 1 SAĞLIKÇI… HASANKEYF’İ GÖMDÜNÜZ, MİRASINI…! KAYYUM’DAN MEMNUN MUSUNUZ? PROVAKASYONA HAZIR MISINIZ? ONURSUZLUK YÜRÜYÜŞÜ, LCW’NİN DURUŞU! TAZİYEDE OYUN, DÜĞÜNDE ÖLÜM! BATMAN’DAKİ İMAMOĞLU KİM? BAKAN’IN STK’SIZ STK TOPLANTISI! EŞEKLER ARPADAN ÖLECEK GALİBA! ÇOCUK HASTANESİNİ YIKIN! SONSÖZÜ SÖYLEMEK ZORDUR BATMAN’DAKİ MEZAR EVLER! ALLAH BAYRAM ETMEMİZİ NİYE İSTEMEDİ? CORONA DEĞİL CEHALET ÖLDÜRÜYOR! PAHALI İFTARLARIN PARASI NEREDE? ALİ ERBAŞ HAKLIYSA?... SAHTE HASTALAR İFŞA OLDU! DOKTORLAR YAŞATIYOR, MÜHENDİSLER ÖLDÜRÜYOR! VİRÜSÜN BEYNE ETKİLERİ! KORONA MI KARI DIRDIRI MI? ÇİŞ BANKASI DEYİP ÖZÜR DİLEMEK! YALANDAN MI CORONADAN MI ÖLDÜLER? BATMANDA KORONA VİRÜSÜ! BU VAHŞETİ BİZ İŞLEDİK! SOĞAN EKİYORUZ, KARPUZ BEKLİYORUZ! KEYF GİTMİŞTİ, HASAN DA GİTTİ! 500 YATAKLIYI KİM YAPTI? TAKLACI SİYASETÇİ! HÜLLE DEĞİL HİLE! DEPREM BİZE NEYİ ÖĞRETTİ? İÇİMİZDEKİ KATİLLERE NİYE DOKUNULMUYOR? 600 BİN KİŞİ 1 AHMET’İ KURTARABİLİR Mİ? REİS’İN HAYAL DÜNYASI? BAŞLIK PARASI SADECE İSİM DEĞİŞTİRDİ! BATMAN (TPAO) DÜNYAYA KAFA TUTUYOR