USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000

EBREHE’NİN ZELİL ÇOCUKLARI!

31-01-2021
Google News

Dönemin süper gücü olan ve süper ordusu ile Kabe’yi yıkmaya gelen Ebrehe, Boğaziçi Üniversitesindeki “mahlukların” kendisiyle ilişkilendirilmesini, muhtemelen hakaret sayardı!
İlişkilendirme sebebimiz, amaç birlikleridir. 
Yoksa araçları, tarzları ve ahlakları oldukça farklıdır.
Ortak nokta, her iki zevatın da Kabe’yi içlerine sindirememesi. 
Ebrehe, kurduğu muazzam ordu ve fillerle, delikanlıca yola çıkmış, niyetini belirtmiş ve yıkmaya geldiğini söylemiştir. 
Peygamberimizin dedesi ise delikanlıca karşısına dikilmiş, el koyulan develerini istemiş ve şu ibretlik sözleri yüzüne çarparcasına sarf etmiştir.
“Ben, develerimin sahibiyim, onları korumakla mükellefim, Kâbe’nin de bir sahibi var ve sahibi onu korur.” 
Kibrinden söyleneni anlayamayıp, karşısındaki zatı küçümseyen komutan, tepesindeki küçücük kuşları ve onların gagasında ki minik taşları görünce anlamış, lakin iş işten geçmiştir. 
Boğaziçi üniversitesindeki Ebrehe çocukları ise dedeleri gibi delikanlı değil. 
Kendi adlarına hareket etmiyor, kendi fikirleri veya amaçları yok. 
Kendilerine verilen sloganları atıyor, pankartları sallıyor, istekleri dillendiriyorlar. Bunu yaparken de LGBTİ bayrağı altında toplanıyor, yani “İbnelik” yapıyor, inancımıza hakaret ediyorlar. 
Rektör istemiyoruz diye yola çıkıp, Kabe’nin resmini yerlere seriyorlar!
Rektör seçimi ile akademik özgürlükle, öğrenci haklarıyla, ülkedeki sorunlarla Kabe’ye veya herhangi bir inanca hakaretin ne alakası var?
Yapılan ibnelikten başka bir şey değil. 
Zaten onlar da bunu inkar etmiyorlar. 
Her eylemlerinde mutlaka ibnelik sembollerini ve bayraklarını dalgalandırıyorlar. 
Haddinizi bilin!
Amacınızın provokasyon olduğunu, halkı kışkırtıp sokağa dökmek olduğunu, bunun için her türlü pisliği yapacağınızı biliyoruz. 
Pisliğinize ellerimizi bulamayacağız!
Amacınıza hizmet etmeyeceğiz! 
Oyununuza gelmeyeceğiz!
Kâbe’nin Rabbi, onu sizden ve sizin pisliklerinizden korur. 
Bizim görevimiz, kendimizi ve nesillerimizi sizin iğrenç fikirlerinizden korumaktır. 
Köpeklik yaptığınız kişilerin emellerini de biliyoruz. 
Onlar için gereken zaten yapılıyor. 
Siz ise o iğrenç fikirleriniz ve fiillerinizle kokuşup kozmozun çöplüğüne atılacaksınız. 
Bilim yuvası olarak girdiğiniz o Boğaziçi üniversitesi, şöyle bir laboratuar ortamı hazırlasın. Sizden 1000 kişiyi tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde bir adaya yerleştirsin. 
Sonra da yıllara göre sayılarınız ve yaşam kalitenizi istatistiklere döksün. 
Bakalım yaşam kaliteniz ve sayınız ne kadar artıyor?
O çok güvenip övdüğünüz LGBTİ hakları sizi ne kadar yaşatıyor?
Yaşam alanınız sizin alışkanlıklarınızla ne kadar canlı kalabiliyor?
Kainatta hangi canlı, varlığının devamını kısıtlayan bir fiil içerisine giriyor veya bu fiile müsamaha gösteriyor?
Sanırım ne demek istediğimi anladınız. 
Sizi muhattap almamız bile züldür. 
Siz insanlığın en düşük rakımındasınız. 
O rakımı, yaptığınız hakaretlerle derinleştirmeye çalışmayın. 
Ötesi yok! Siz son noktadasınız. 
Sıkıntı şu, yasalarda düşük rakımlı olanlara karşı herhangi bir yaptırım bulunmuyor. 
Ama Allah’ın kanunlarında her şey çok açıktır. 
Onun hakim ve savcıları bellidir.
Cellatları ise bazen Ebabil ismi ile Kuş, bazen hastalık ismiyle virüs, bazen de bizim algılayamadığımız şekliyle psikolojik buhran ve bunun sonunda pisliğinde boğularak EX olmaktır!
“Rasûlüm! Sakın, Allah'ı zâlimlerin yaptıklarından habersiz sanma! 
Allah onları cezalandırmayı, dehşetten gözlerin dışarı fırlayacağı bir güne ertelemektedir.” (İbrahim-42)

 

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ŞEHMUS TEMİZ
ŞEHMUS TEMİZ
BİR KİBRİTLİK ZEVAT! TATİLE GİTMEYEN DİNDEN ÇIKAR MI? YAZAMADIĞIMIZI YAZAMIYORUZ! BAYRAM KUTLAMALI MIYIZ? 160 BİN LİRAYI KİM YEDİ? GERCÜŞ ÜNİVERSİTESİ İĞRENÇSİNİZ! ERBİL, KANDİL, KÜRDİSTAN... NİYE/NASIL ERBİL 3? NİYE/NASIL ERBİL- 2 NİYE/NASIL ERBİL? BİRİLERİNİN GAZI VAR! HANGİ 8? PETROL DENİZİNDE YÜZMEK! BATMAN’DAN İSRAİL’E YARDIM KAMPANYASI! BİR KUDUZ KÖPEĞİN ANATOMİSİ! BAYRAMA DİRENMEK! DİŞİMİZİ ÇEKTİK, TIP’IMIZ KAYDI! ERMENİLERİ BİZ VURDUYSAK! RAMAZAN, MÜZİK, TURŞU... CADDENİZİN İSMİNİ BİLİYOR MUSUNUZ? İHANETİN BAHANESİ OLMAZ! PADİŞAHIM ÇOK YAŞA... KORONAMA KARIŞMA! TIP’ÇILARA NİYE PIT PIT YAPIYORUZ? TERÖRİSTLER (!) TERÖR YÜRÜYÜŞÜ YAPTI! BATMAN ÇİN MAHALLESİ! GARA GARABETİ! SİYASET, İTAAT, LİYAKAT... GERCÜŞLÜ REKTÖR HAYIRLI OLSUN AŞAĞI BAKINCA SİZİ GÖRÜYORUZ! EBREHE’NİN ZELİL ÇOCUKLARI! SUİKAST, KAOS, SEÇİM! BAŞÖRTÜSÜ, GÖZÖRTÜSÜ OLDU! VATAN HAİNLERİNİN DÜNÜ, BUGÜNÜ, YARINI! SAHTE KEMALİSTLER, SAHTE DİNDARLAR S...! İYİ Kİ KORONA VAR OHHHHHHH! İMAMOĞLU GERÇEĞİ AK PARTİ'NİN DAVASI, DEVASI, GELECEĞİ... AŞI YAPILMALI MI? İYİ Kİ VARSIN TPAO DİNSİZLİK VE AHMAKLIK! CUMHURBAŞKANI GEÇ GELSE? BATMAN’IN KARANLIK YÜZÜ! AYBÜKE’Yİ NİYE VURDUNUZ? BATMAN’A NASIL ZARAR VEREBİLİRSİNİZ? ÖZGÜRLÜK SEVMİYORUZ! BATMAN XOŞTIR LE BELE… VALİ NE DEDİ? İZMİR’E YARDIM KAMPANYASI! ACININ MİLLİYETİ OLMAZ! AKLİ MELEKELERİNİ YİTİRMİŞ BAŞKAN! İÇİMİZDEKİ ERMENİLER! EMNİYETİN EMİN OLDUĞU ŞEHİR; BATMAN TOPLUMSAL HAFIZAMIZI KAYBEDİYORUZ! ANIZ İŞİNİ NASIL ÇÖZERİZ? BİTMEYEN YOLLARIN DRAMI! ÖLÜMLE TERBİYE ETMEK! BATMAN’IN SÜPER KAHRAMANI (2) BATMAN’IN SÜPER KAHRAMANI… KÜÇÜK İNSANLAR! ADALET SIKINTILI! HASTA VE HASTANELERİN GERÇEK DURUMU! TEDBİR, ALLAH U EKBER… HERKESİN BAŞINA 1 SAĞLIKÇI… HASANKEYF’İ GÖMDÜNÜZ, MİRASINI…! KAYYUM’DAN MEMNUN MUSUNUZ? PROVAKASYONA HAZIR MISINIZ? ONURSUZLUK YÜRÜYÜŞÜ, LCW’NİN DURUŞU! TAZİYEDE OYUN, DÜĞÜNDE ÖLÜM! BATMAN’DAKİ İMAMOĞLU KİM? BAKAN’IN STK’SIZ STK TOPLANTISI! EŞEKLER ARPADAN ÖLECEK GALİBA! ÇOCUK HASTANESİNİ YIKIN! SONSÖZÜ SÖYLEMEK ZORDUR BATMAN’DAKİ MEZAR EVLER! ALLAH BAYRAM ETMEMİZİ NİYE İSTEMEDİ? CORONA DEĞİL CEHALET ÖLDÜRÜYOR! PAHALI İFTARLARIN PARASI NEREDE? ALİ ERBAŞ HAKLIYSA?... SAHTE HASTALAR İFŞA OLDU! DOKTORLAR YAŞATIYOR, MÜHENDİSLER ÖLDÜRÜYOR! VİRÜSÜN BEYNE ETKİLERİ! KORONA MI KARI DIRDIRI MI? ÇİŞ BANKASI DEYİP ÖZÜR DİLEMEK! YALANDAN MI CORONADAN MI ÖLDÜLER? BATMANDA KORONA VİRÜSÜ! BU VAHŞETİ BİZ İŞLEDİK! SOĞAN EKİYORUZ, KARPUZ BEKLİYORUZ! KEYF GİTMİŞTİ, HASAN DA GİTTİ! 500 YATAKLIYI KİM YAPTI? TAKLACI SİYASETÇİ! HÜLLE DEĞİL HİLE! DEPREM BİZE NEYİ ÖĞRETTİ? İÇİMİZDEKİ KATİLLERE NİYE DOKUNULMUYOR? 600 BİN KİŞİ 1 AHMET’İ KURTARABİLİR Mİ? REİS’İN HAYAL DÜNYASI? BAŞLIK PARASI SADECE İSİM DEĞİŞTİRDİ! BATMAN (TPAO) DÜNYAYA KAFA TUTUYOR BELEDİYE, BATMAN TANITIM GÜNÜNDE NİYE YOKTU?