USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000

GARA GARABETİ!

21-02-2021
Google News

TSK Gara’daki terör kampına operasyon düzenledi, 3 askerimiz şehit oldu, 13 savunmasız insan kurşuna dizildi, 51 terörist öldürüldü.
Herkes olayı görmek istediği gibi gördü. 
En mahrem alanlarından birine girilen ve özel birlikleri dağıtılan örgüt, krizi fırsata çevirmeye çalıştı. Katledilen sivillerin ailelerine ulaşarak, Tsk uçaklarla çocuklarınızın olduğu bölgeye bomba yağdırıyor diyerek, fitne çıkarmaya çalıştı. Tüm sosyal medya kanallarıyla da bu tezini savunmaya çalıştı. 
Terör örgütünden daha terörist olan devletler ise kendi çaplarında ülkemizin itibarına suikast düzenlemeye çalıştı. Baş tetikçi ve suikastçı ABD, iğrenç bir dil ile olayı kamuoyuna yansıttı. Yediği postadan sonra geri adım atmış olsa da verdiği ilk mesajla safını net olarak belli etti. Aslında sadece safını değil canının ne kadar yandığını da belli etti. 
Bunlar çok önemli değil. Adamlar işlerini yapıyor. Düşmandan, terörden, katilden, iyi bir şey beklemek, saflık olur. Onlar meşreplerinin gereğini yapıyor. 
Asıl büyük sıkıntı, pirincin içindeki beyaz taşlar. Bizim vergilerimizle beslenen, bizim bayrağımızın altında yaşayan, isimleri bizimkine benzeyenlerin verdikleri iğrenç tepkiler canımızı yakıyor. 
Örgütün ve arkasında ki terör devletlerinin tezlerini onlardan daha çok sahiplenenler, tek kelime ile iğrençsiniz!
Madem ki insansınız, insani değerleri konuşuyorsunuz, hak, hukuk, adalet diyorsunuz?
Sorsanıza bu 13 kişi altı yıldır niye o mağarada?
Mardinli polis Vedat Kaya’nın suçu neydi?
Siirtli er Süleyman Sungur’un suçu neydi?
Şanlıurfalı er Müslüm Altıntaş’ın suçu neydi?
Kahramanmaraşlı Çavuş Hüseyin Sarı’nın suçu neydi?
Malatyalı Astsubay Semih Özbey’in suçu neydi?
Ya diğerlerinin suçu neydi?
Kardeşinin düğün konvoyuna katılmak mı?
Tezkere için evine gelmek mi?
Kendi düğünü için yola çıkmak mı?
Eşini çocuğunu ailesine getirmek mi... 
Asıl konuşulması gereken konu bu! 
Niye bunları konuşmuyorsunuz? Tamamen insani durumlar içerisinde bulunan bu şahıslar, niye alıkonulup 5-6 yıl rehin tutuldular? 
Medeniyetten, demokrasiden, insan haklarından bahseden örgüt ve devletler bugüne kadar niye konuşmadılar?
2015-2016 yıllarında bölgemizin yolları niye bu kadar yoğun olarak kesilip vatandaşlarımız huzursuz  edildi?
Bunun da suçu iktidar mı?
İktidar suçlu veya suçsuz demiyorum. Ama insanlar kaçırılırken, işkence edilirken, öldürülürken, failden ve maktülden önce başka yerlere bakmak iyi niyetle bağdaşmaz!
Savunmasız insanı alıkoyup, katletmekte Kürtlerin töresi ile bağdaşmaz!
Her zaman dediğim gibi bu örgüt, bir Kürt örgütü değildir!
Sadece Kürt tişörtü giymiş bir Turist/Terörist oluşumdur. 
Kürt olsa LGBTİ/İbneliği savunmaz!
Kürt olsa bacısının örtüsü yere düşse uyumaz!
Kürt olsa Kürtlerin sokaklarını yakıp yıkmaz!
Kürt olsa 13-14 yaşındaki kız çocuklarını dağa çıkarmaz!
Kürt olsa Kürt coğrafyasında savunmasız insanları dağa kaldırmaz!
Kürt olsa rehin tuttuğu insanlara kötü muamelede bulunmaz!
Kürt olsa adam olur, zalimle bir olmaz!
Zalime yardakçılık yapıp menfaat devşirdiğini sanan kişi ahmaktır!
Dünyanın en büyük zalimi ABD’ye güvenip menfaat devşirdiğini sanan örgüt, ABD’nin bölgede menfaati bittiği ya da değiştiği zaman, çırılçıplak masada kalacağının farkında değil. Muhtemelen o zaman komidinin üzerinde 100 dolar da olmayacak!
Allah tüm şehitlerimize rahmet eylesin, aklını kiraya verenleri de ıslah etsin...

 

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ŞEHMUS TEMİZ
ŞEHMUS TEMİZ
BİZİM DAĞLAR NİYE YANMADI? BİR KİBRİTLİK ZEVAT! TATİLE GİTMEYEN DİNDEN ÇIKAR MI? YAZAMADIĞIMIZI YAZAMIYORUZ! BAYRAM KUTLAMALI MIYIZ? 160 BİN LİRAYI KİM YEDİ? GERCÜŞ ÜNİVERSİTESİ İĞRENÇSİNİZ! ERBİL, KANDİL, KÜRDİSTAN... NİYE/NASIL ERBİL 3? NİYE/NASIL ERBİL- 2 NİYE/NASIL ERBİL? BİRİLERİNİN GAZI VAR! HANGİ 8? PETROL DENİZİNDE YÜZMEK! BATMAN’DAN İSRAİL’E YARDIM KAMPANYASI! BİR KUDUZ KÖPEĞİN ANATOMİSİ! BAYRAMA DİRENMEK! DİŞİMİZİ ÇEKTİK, TIP’IMIZ KAYDI! ERMENİLERİ BİZ VURDUYSAK! RAMAZAN, MÜZİK, TURŞU... CADDENİZİN İSMİNİ BİLİYOR MUSUNUZ? İHANETİN BAHANESİ OLMAZ! PADİŞAHIM ÇOK YAŞA... KORONAMA KARIŞMA! TIP’ÇILARA NİYE PIT PIT YAPIYORUZ? TERÖRİSTLER (!) TERÖR YÜRÜYÜŞÜ YAPTI! BATMAN ÇİN MAHALLESİ! GARA GARABETİ! SİYASET, İTAAT, LİYAKAT... GERCÜŞLÜ REKTÖR HAYIRLI OLSUN AŞAĞI BAKINCA SİZİ GÖRÜYORUZ! EBREHE’NİN ZELİL ÇOCUKLARI! SUİKAST, KAOS, SEÇİM! BAŞÖRTÜSÜ, GÖZÖRTÜSÜ OLDU! VATAN HAİNLERİNİN DÜNÜ, BUGÜNÜ, YARINI! SAHTE KEMALİSTLER, SAHTE DİNDARLAR S...! İYİ Kİ KORONA VAR OHHHHHHH! İMAMOĞLU GERÇEĞİ AK PARTİ'NİN DAVASI, DEVASI, GELECEĞİ... AŞI YAPILMALI MI? İYİ Kİ VARSIN TPAO DİNSİZLİK VE AHMAKLIK! CUMHURBAŞKANI GEÇ GELSE? BATMAN’IN KARANLIK YÜZÜ! AYBÜKE’Yİ NİYE VURDUNUZ? BATMAN’A NASIL ZARAR VEREBİLİRSİNİZ? ÖZGÜRLÜK SEVMİYORUZ! BATMAN XOŞTIR LE BELE… VALİ NE DEDİ? İZMİR’E YARDIM KAMPANYASI! ACININ MİLLİYETİ OLMAZ! AKLİ MELEKELERİNİ YİTİRMİŞ BAŞKAN! İÇİMİZDEKİ ERMENİLER! EMNİYETİN EMİN OLDUĞU ŞEHİR; BATMAN TOPLUMSAL HAFIZAMIZI KAYBEDİYORUZ! ANIZ İŞİNİ NASIL ÇÖZERİZ? BİTMEYEN YOLLARIN DRAMI! ÖLÜMLE TERBİYE ETMEK! BATMAN’IN SÜPER KAHRAMANI (2) BATMAN’IN SÜPER KAHRAMANI… KÜÇÜK İNSANLAR! ADALET SIKINTILI! HASTA VE HASTANELERİN GERÇEK DURUMU! TEDBİR, ALLAH U EKBER… HERKESİN BAŞINA 1 SAĞLIKÇI… HASANKEYF’İ GÖMDÜNÜZ, MİRASINI…! KAYYUM’DAN MEMNUN MUSUNUZ? PROVAKASYONA HAZIR MISINIZ? ONURSUZLUK YÜRÜYÜŞÜ, LCW’NİN DURUŞU! TAZİYEDE OYUN, DÜĞÜNDE ÖLÜM! BATMAN’DAKİ İMAMOĞLU KİM? BAKAN’IN STK’SIZ STK TOPLANTISI! EŞEKLER ARPADAN ÖLECEK GALİBA! ÇOCUK HASTANESİNİ YIKIN! SONSÖZÜ SÖYLEMEK ZORDUR BATMAN’DAKİ MEZAR EVLER! ALLAH BAYRAM ETMEMİZİ NİYE İSTEMEDİ? CORONA DEĞİL CEHALET ÖLDÜRÜYOR! PAHALI İFTARLARIN PARASI NEREDE? ALİ ERBAŞ HAKLIYSA?... SAHTE HASTALAR İFŞA OLDU! DOKTORLAR YAŞATIYOR, MÜHENDİSLER ÖLDÜRÜYOR! VİRÜSÜN BEYNE ETKİLERİ! KORONA MI KARI DIRDIRI MI? ÇİŞ BANKASI DEYİP ÖZÜR DİLEMEK! YALANDAN MI CORONADAN MI ÖLDÜLER? BATMANDA KORONA VİRÜSÜ! BU VAHŞETİ BİZ İŞLEDİK! SOĞAN EKİYORUZ, KARPUZ BEKLİYORUZ! KEYF GİTMİŞTİ, HASAN DA GİTTİ! 500 YATAKLIYI KİM YAPTI? TAKLACI SİYASETÇİ! HÜLLE DEĞİL HİLE! DEPREM BİZE NEYİ ÖĞRETTİ? İÇİMİZDEKİ KATİLLERE NİYE DOKUNULMUYOR? 600 BİN KİŞİ 1 AHMET’İ KURTARABİLİR Mİ? REİS’İN HAYAL DÜNYASI? BAŞLIK PARASI SADECE İSİM DEĞİŞTİRDİ! BATMAN (TPAO) DÜNYAYA KAFA TUTUYOR