USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000

KATİLLER UTANMAZ!

10-10-2018
Google News

İnsana kıymayı sıradanlaştıran zevat, yerel, ulusal veya küresel kural kaidelere uyma zorunluluğu hissetmez.

Bu pervasızlığı da uluslararası kontrol ve yaptırım mekanizmasının yetersizliğine veya güçlerine dayandırırlar.

Kimisi kendi gücüne, kimisi ise tasmasını tutanların gücüne…

Suud rejimi de tasması başkasının elinde olan, sözde kral, özde köle, dıştan Arap, gerçekte ajan, etikette Müslüman, amelde perişan bir oluşum.

Ortadoğu da akan bütün kan zerrelerinde parmağı olan, İsrail dışında ki bütün ülkelerin huzursuzluğu için çaba sarf eden bu rejim, Yemen’de ise kahramanca (!) savaşıyor.

ABD ve İsrail’den aldığı uçak ve teçhizatlar ile sivil, kadın ve çocukları kahramanca katlediyorlar.

Bunu da Müslüman kılığı ve Müslüman parasıyla yapıyorlar.

Yerin altından çıkan petrolün bütün parasını gavura yedirip, bomba ve mermisini garibana atıyorlar.

Bunu da büyük şeytanın korumasında yaptıkları için kendilerini dokunulmaz sayıyorlar. Aslında büyük şeytan her yerlerine dokunuyor.

Hesabına geleni veliaht yapıyor, gelmeyeni gözaltına alıyor, ayaklar altında eziyor.

Veliaht olan, köpeklik limitlerinde zayıflık gösterdi mi anında gözden düşüyor ve bir şekilde itlaf ediliyor.

İktidara gelmeden önce Trump borcumuzu Araplar ödemek zorunda demişti.

Gerçekten de öyle oldu. Başta Suud Kralı olmak üzere, tüm sömürge kral, emir ve başkanları, haraçlarını düzenli olarak ödediler.

Buna rağmen Trump, kameralar karşısında gururlarıyla oynamaktan geri kalmadı.

Biz onları koruyoruz onlarda bunun parasını vermek zorunda.

Yani ineği yakaladık, sağmaya devam edeceğiz…

İnsan bu kadar onursuzlaşabilir mi?

Bu kadar onursuzlaşandan utanma namına bir şey beklenir mi?

Elin gavuru seni niye koruyor, kimden koruyor?

Madem o seni koruyor bu kadar silah teçhizatı niye alıyorsun?

Tabii ki Müslümanları onlar adına öldürmen için değil mi?

İşte Suud Gazeteci Cemal Kaşıkçı da bunu söylüyordu.

Aslında tam da bunu değil çok daha yumuşağını.

Suud rejimin Yemen’de Müslümanları katletmesinin yanlış olduğunu söylüyor, krallığın sadece muhalifleri değil artık muhalif olmayanları bile keyfi olarak gözaltına aldırdığını söylüyordu.

Kaşıkçı ABD’de yaşıyordu.

Elleri ona ulaşmıyordu.

Ama fırsatını bulup haince bir planla onu İstanbul konsolosluğuna çektiler.

Alçaklıktan gelen körlükle onu konsoloslukta kaybettiler.

Hem kördüler hem de pervasız, çünkü ABD denen bir şeytan vardı ellerinden tutan, her pisliklerini örten. Ama bu kez olmadı.

Olay hem ABD’nin izni ve onayı olmadan yapılmış hem de saklanamayacak kadar açık bir yerde yapılmıştı.

Tecrübeli bir gazeteci olan Kaşıkçı da tedbirini almıştı.

Normalde konsoloslukta bu tür olayların olma ihtimali çok düşük olmasına rağmen, nişanlısına, makul surede dışarı çıkmazsam, şu numaraları ara diyerek not bırakmış, girişte de çok net görüntüler vermişti.

Şimdi olay patladı, Adam ABD’de yaşıyor, ABD’nin en büyük gazetesinde yazıyor, Türkiye’de çok ciddi dostları var, konsolosluğa girerken de çok fazla görüntü ve şahit…

Suudlar her ne kadar inkar etseler de giriş görüntüsü olan birinin çıkış görüntülerini veremiyorlar.

Çünkü yok!

Bu kez onları ABD babaları bile kurtaramayacak çünkü o bile onların arkasında duramayacak.

Ne yapacak ABD, tüm kovboyların yaptığı gibi at veya köpeklerinin ayağı sakatlandığında, kafasına sıkar giderler. Galiba Kral Selman’ın da ayağı sakat!

O Yemen’de işlediği cinayetler burnundan fitil fitil gelecek.

O gavurlara yedirdiğin Müslüman petrolünün parası gözlerinden akacak.

Rahmetli(muhtemelen) Kaşıkçı yaşamında olmasa da öldükten sonra senin hesabını görecek.

Kimse kuklanın konuştuğunu iddia edemez ama kimse kuklaya sahibin adıyla seslenmez.

Bu kuklalara Arap demek bu yüzden zoruma gidiyor.

Bunlar Arap elbisesi giymiş kanı bozuk ifrazatlardır.

İfrazatların yeri de bellidir.

Tüm ifrazatların tez elden tarihin çöplüğünü boylaması duasıyla, sağlıklı ve mutlu kalın. 

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ŞEHMUS TEMİZ
ŞEHMUS TEMİZ
BİR KİBRİTLİK ZEVAT! TATİLE GİTMEYEN DİNDEN ÇIKAR MI? YAZAMADIĞIMIZI YAZAMIYORUZ! BAYRAM KUTLAMALI MIYIZ? 160 BİN LİRAYI KİM YEDİ? GERCÜŞ ÜNİVERSİTESİ İĞRENÇSİNİZ! ERBİL, KANDİL, KÜRDİSTAN... NİYE/NASIL ERBİL 3? NİYE/NASIL ERBİL- 2 NİYE/NASIL ERBİL? BİRİLERİNİN GAZI VAR! HANGİ 8? PETROL DENİZİNDE YÜZMEK! BATMAN’DAN İSRAİL’E YARDIM KAMPANYASI! BİR KUDUZ KÖPEĞİN ANATOMİSİ! BAYRAMA DİRENMEK! DİŞİMİZİ ÇEKTİK, TIP’IMIZ KAYDI! ERMENİLERİ BİZ VURDUYSAK! RAMAZAN, MÜZİK, TURŞU... CADDENİZİN İSMİNİ BİLİYOR MUSUNUZ? İHANETİN BAHANESİ OLMAZ! PADİŞAHIM ÇOK YAŞA... KORONAMA KARIŞMA! TIP’ÇILARA NİYE PIT PIT YAPIYORUZ? TERÖRİSTLER (!) TERÖR YÜRÜYÜŞÜ YAPTI! BATMAN ÇİN MAHALLESİ! GARA GARABETİ! SİYASET, İTAAT, LİYAKAT... GERCÜŞLÜ REKTÖR HAYIRLI OLSUN AŞAĞI BAKINCA SİZİ GÖRÜYORUZ! EBREHE’NİN ZELİL ÇOCUKLARI! SUİKAST, KAOS, SEÇİM! BAŞÖRTÜSÜ, GÖZÖRTÜSÜ OLDU! VATAN HAİNLERİNİN DÜNÜ, BUGÜNÜ, YARINI! SAHTE KEMALİSTLER, SAHTE DİNDARLAR S...! İYİ Kİ KORONA VAR OHHHHHHH! İMAMOĞLU GERÇEĞİ AK PARTİ'NİN DAVASI, DEVASI, GELECEĞİ... AŞI YAPILMALI MI? İYİ Kİ VARSIN TPAO DİNSİZLİK VE AHMAKLIK! CUMHURBAŞKANI GEÇ GELSE? BATMAN’IN KARANLIK YÜZÜ! AYBÜKE’Yİ NİYE VURDUNUZ? BATMAN’A NASIL ZARAR VEREBİLİRSİNİZ? ÖZGÜRLÜK SEVMİYORUZ! BATMAN XOŞTIR LE BELE… VALİ NE DEDİ? İZMİR’E YARDIM KAMPANYASI! ACININ MİLLİYETİ OLMAZ! AKLİ MELEKELERİNİ YİTİRMİŞ BAŞKAN! İÇİMİZDEKİ ERMENİLER! EMNİYETİN EMİN OLDUĞU ŞEHİR; BATMAN TOPLUMSAL HAFIZAMIZI KAYBEDİYORUZ! ANIZ İŞİNİ NASIL ÇÖZERİZ? BİTMEYEN YOLLARIN DRAMI! ÖLÜMLE TERBİYE ETMEK! BATMAN’IN SÜPER KAHRAMANI (2) BATMAN’IN SÜPER KAHRAMANI… KÜÇÜK İNSANLAR! ADALET SIKINTILI! HASTA VE HASTANELERİN GERÇEK DURUMU! TEDBİR, ALLAH U EKBER… HERKESİN BAŞINA 1 SAĞLIKÇI… HASANKEYF’İ GÖMDÜNÜZ, MİRASINI…! KAYYUM’DAN MEMNUN MUSUNUZ? PROVAKASYONA HAZIR MISINIZ? ONURSUZLUK YÜRÜYÜŞÜ, LCW’NİN DURUŞU! TAZİYEDE OYUN, DÜĞÜNDE ÖLÜM! BATMAN’DAKİ İMAMOĞLU KİM? BAKAN’IN STK’SIZ STK TOPLANTISI! EŞEKLER ARPADAN ÖLECEK GALİBA! ÇOCUK HASTANESİNİ YIKIN! SONSÖZÜ SÖYLEMEK ZORDUR BATMAN’DAKİ MEZAR EVLER! ALLAH BAYRAM ETMEMİZİ NİYE İSTEMEDİ? CORONA DEĞİL CEHALET ÖLDÜRÜYOR! PAHALI İFTARLARIN PARASI NEREDE? ALİ ERBAŞ HAKLIYSA?... SAHTE HASTALAR İFŞA OLDU! DOKTORLAR YAŞATIYOR, MÜHENDİSLER ÖLDÜRÜYOR! VİRÜSÜN BEYNE ETKİLERİ! KORONA MI KARI DIRDIRI MI? ÇİŞ BANKASI DEYİP ÖZÜR DİLEMEK! YALANDAN MI CORONADAN MI ÖLDÜLER? BATMANDA KORONA VİRÜSÜ! BU VAHŞETİ BİZ İŞLEDİK! SOĞAN EKİYORUZ, KARPUZ BEKLİYORUZ! KEYF GİTMİŞTİ, HASAN DA GİTTİ! 500 YATAKLIYI KİM YAPTI? TAKLACI SİYASETÇİ! HÜLLE DEĞİL HİLE! DEPREM BİZE NEYİ ÖĞRETTİ? İÇİMİZDEKİ KATİLLERE NİYE DOKUNULMUYOR? 600 BİN KİŞİ 1 AHMET’İ KURTARABİLİR Mİ? REİS’İN HAYAL DÜNYASI? BAŞLIK PARASI SADECE İSİM DEĞİŞTİRDİ! BATMAN (TPAO) DÜNYAYA KAFA TUTUYOR BELEDİYE, BATMAN TANITIM GÜNÜNDE NİYE YOKTU?