USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000

TATLI SU MÜSLÜMANLARI!

03-03-2019
Google News

Günümüzde yaşanan zulüm, açlık, huzursuzluk ve dengesizliğin sebebi, bize teslim edilen dünyaya, bize sunulan reçeteye uygun olarak yaklaşmamaktır.
Tarihte bu kadar büyük buhranların yaşandığı sayısız örnekler vardır. 
Doktor yoktur, reçete yoktur, huzur yoktur…
Doktor gelir, reçete verir, ilgililer tedaviyi geri çevirir, Yüce Yaradan Kainatı başlarına geçiriverir!
Ad, Semud, Lut, Nemrut, Karun, Firavun…
Günümüzde ise reçete var, ona inananlar da var ama onu hayata geçirenler yok!
Hâlbuki Müslüman demek, Yüce Yaradan’ın sunduğu reçeteyi tatbik edecek eleman demek. Ama bizimkiler yok diyor, ben Müslüman’ım diyor, reçete haktır diyor, tek kurtuluş odur diyor ama…
Aması ne?
Yaw işte ben vejeteryanım!
Aslan vejeteryan olur mu?
Olursa yaşayabilir mi?
Yaşarsa itibarı olur mu?
Çakallara meze olur mu?
Maalesef bizim aslanlar, geyik yemenin, kükremenin, ormanlara hükmetmenin çok banal olduğunu iddia ediyor.
Aslan ile çakalın eşit, tilki ile kuzunun aynı çeşit olduğunu ifade ediyor.
Yaşanan zulme müdahalenin ise asli görevi değil tehlikeli bir atraksiyon olduğunu söylüyor!
Tüm bunların üstüne de aslan olduğunu iddia ediyor!
Yemişim sizin gibi aslanı!
Dişi traşlı, tırnakları ojeli, yelesi joleli, kuyruğu permalı, kafası dumanlı, midesi ot dolu…
He he aslan!
Maalesef günümüzde bu tarz Müslümanlar çok. 
Yeri değil, zamanı değil, biz değil, onlar değil, bir durun bakalım, bir şey olmaz canım, kendinizi niye hedef yapıyorsunuz ki…
Bunlar Peygamberimiz(SAV) zamanında yaşasa muhtemelen, Peygamberimiz (SAV) ve sahabelerine çok ağır ithamlarda bulunacaklardı.
Niye sisteme karşı geliyorsunuz? 
Tüm dünya deli bir tek siz mi akıllısınız? Niye kendinizi tehlikeye atıyorsunuz? Dünyayı siz mi kurtaracaksınız? Siz kim, dünyayı değiştirmek kim…
Muhtemelen, dininden dönmediği için şehit olan Sümeyye ve Yasir’i suçlayacak, karnının üstüne kızgın taş konduğu halde Ahed diyen Bilal’e anarşist diyecek, 40 kişi olunca hakkı açıktan haykıran Hz Ömer’e terörist,  davandan dönersen, sana Mekke’nin liderliğini vereceğiz diyenlere, güneşi sağ elime, ayı sol elime verseniz de davamdan vazgeçmem diyene, …. (haşa)!!!
Derler, derler, hem de Müslüman’ım deyip derler.
Onlar, İslam’ın gökten inip, laboratuar ortamında genişlediğini sanıyorlar. 
Bunun gerçek hayata yansıtılmasının da, yine, yeniden gökten gelecek bir emir ve orduyla olmasını bekliyorlar!
İyi de emir ve ordu yukarıdan gelse, siz ne için Müslümansınız?
Bu kadar kardeşiniz zulüm görürken, açlıktan kırılırken,  iffetleri yırtılırken, gökten ordu gelse ve bunu izleyen sizleri görse, sizce önce sizi mi yoksa kafirleri mi halleder.
Allah'tan helak kapıları kapandı. 
Yoksa geçmişte helak olan tüm toplumların helak oldukları fiiller, toptan olarak Müslümanlar arasında mevcut. Topluca mevcut, hatta bazıları için ellerinde fetvaları(!) da mevcut!

Müslüman olmayanlar için diyecek bir şeyimiz yok. Onlar zaten görevlerini yapıyorlar. Ancak Müslümanlar, iman ettiklerinde dünyanın kullanma kılavuzuna biat ediyorlar. Bu kılavuzu yanlış kullanırsanız, dünyanız da sizde helak olursunuz biliyorlar.
Buna rağmen bahane üretiyorlar.
Allah ne der, demek yerine, Elalem ne der, diyorlar!
Elalem ne der bilmiyorum ama Allah ne der, biliyorum. Bunu da Kur’anı Kerimden okuyorum.
Ey insanlar, Allah dilerse sizi yok eder ve başkalarını getirir. Allah buna hakkıyla gücü yetendir. (Nisa 133)
Müslümanların, Müslüman gibi yaşadıkları yarınlar dileğiyle, sağlıklı ve mutlu kalın

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ŞEHMUS TEMİZ
ŞEHMUS TEMİZ
BİZİM DAĞLAR NİYE YANMADI? BİR KİBRİTLİK ZEVAT! TATİLE GİTMEYEN DİNDEN ÇIKAR MI? YAZAMADIĞIMIZI YAZAMIYORUZ! BAYRAM KUTLAMALI MIYIZ? 160 BİN LİRAYI KİM YEDİ? GERCÜŞ ÜNİVERSİTESİ İĞRENÇSİNİZ! ERBİL, KANDİL, KÜRDİSTAN... NİYE/NASIL ERBİL 3? NİYE/NASIL ERBİL- 2 NİYE/NASIL ERBİL? BİRİLERİNİN GAZI VAR! HANGİ 8? PETROL DENİZİNDE YÜZMEK! BATMAN’DAN İSRAİL’E YARDIM KAMPANYASI! BİR KUDUZ KÖPEĞİN ANATOMİSİ! BAYRAMA DİRENMEK! DİŞİMİZİ ÇEKTİK, TIP’IMIZ KAYDI! ERMENİLERİ BİZ VURDUYSAK! RAMAZAN, MÜZİK, TURŞU... CADDENİZİN İSMİNİ BİLİYOR MUSUNUZ? İHANETİN BAHANESİ OLMAZ! PADİŞAHIM ÇOK YAŞA... KORONAMA KARIŞMA! TIP’ÇILARA NİYE PIT PIT YAPIYORUZ? TERÖRİSTLER (!) TERÖR YÜRÜYÜŞÜ YAPTI! BATMAN ÇİN MAHALLESİ! GARA GARABETİ! SİYASET, İTAAT, LİYAKAT... GERCÜŞLÜ REKTÖR HAYIRLI OLSUN AŞAĞI BAKINCA SİZİ GÖRÜYORUZ! EBREHE’NİN ZELİL ÇOCUKLARI! SUİKAST, KAOS, SEÇİM! BAŞÖRTÜSÜ, GÖZÖRTÜSÜ OLDU! VATAN HAİNLERİNİN DÜNÜ, BUGÜNÜ, YARINI! SAHTE KEMALİSTLER, SAHTE DİNDARLAR S...! İYİ Kİ KORONA VAR OHHHHHHH! İMAMOĞLU GERÇEĞİ AK PARTİ'NİN DAVASI, DEVASI, GELECEĞİ... AŞI YAPILMALI MI? İYİ Kİ VARSIN TPAO DİNSİZLİK VE AHMAKLIK! CUMHURBAŞKANI GEÇ GELSE? BATMAN’IN KARANLIK YÜZÜ! AYBÜKE’Yİ NİYE VURDUNUZ? BATMAN’A NASIL ZARAR VEREBİLİRSİNİZ? ÖZGÜRLÜK SEVMİYORUZ! BATMAN XOŞTIR LE BELE… VALİ NE DEDİ? İZMİR’E YARDIM KAMPANYASI! ACININ MİLLİYETİ OLMAZ! AKLİ MELEKELERİNİ YİTİRMİŞ BAŞKAN! İÇİMİZDEKİ ERMENİLER! EMNİYETİN EMİN OLDUĞU ŞEHİR; BATMAN TOPLUMSAL HAFIZAMIZI KAYBEDİYORUZ! ANIZ İŞİNİ NASIL ÇÖZERİZ? BİTMEYEN YOLLARIN DRAMI! ÖLÜMLE TERBİYE ETMEK! BATMAN’IN SÜPER KAHRAMANI (2) BATMAN’IN SÜPER KAHRAMANI… KÜÇÜK İNSANLAR! ADALET SIKINTILI! HASTA VE HASTANELERİN GERÇEK DURUMU! TEDBİR, ALLAH U EKBER… HERKESİN BAŞINA 1 SAĞLIKÇI… HASANKEYF’İ GÖMDÜNÜZ, MİRASINI…! KAYYUM’DAN MEMNUN MUSUNUZ? PROVAKASYONA HAZIR MISINIZ? ONURSUZLUK YÜRÜYÜŞÜ, LCW’NİN DURUŞU! TAZİYEDE OYUN, DÜĞÜNDE ÖLÜM! BATMAN’DAKİ İMAMOĞLU KİM? BAKAN’IN STK’SIZ STK TOPLANTISI! EŞEKLER ARPADAN ÖLECEK GALİBA! ÇOCUK HASTANESİNİ YIKIN! SONSÖZÜ SÖYLEMEK ZORDUR BATMAN’DAKİ MEZAR EVLER! ALLAH BAYRAM ETMEMİZİ NİYE İSTEMEDİ? CORONA DEĞİL CEHALET ÖLDÜRÜYOR! PAHALI İFTARLARIN PARASI NEREDE? ALİ ERBAŞ HAKLIYSA?... SAHTE HASTALAR İFŞA OLDU! DOKTORLAR YAŞATIYOR, MÜHENDİSLER ÖLDÜRÜYOR! VİRÜSÜN BEYNE ETKİLERİ! KORONA MI KARI DIRDIRI MI? ÇİŞ BANKASI DEYİP ÖZÜR DİLEMEK! YALANDAN MI CORONADAN MI ÖLDÜLER? BATMANDA KORONA VİRÜSÜ! BU VAHŞETİ BİZ İŞLEDİK! SOĞAN EKİYORUZ, KARPUZ BEKLİYORUZ! KEYF GİTMİŞTİ, HASAN DA GİTTİ! 500 YATAKLIYI KİM YAPTI? TAKLACI SİYASETÇİ! HÜLLE DEĞİL HİLE! DEPREM BİZE NEYİ ÖĞRETTİ? İÇİMİZDEKİ KATİLLERE NİYE DOKUNULMUYOR? 600 BİN KİŞİ 1 AHMET’İ KURTARABİLİR Mİ? REİS’İN HAYAL DÜNYASI? BAŞLIK PARASI SADECE İSİM DEĞİŞTİRDİ! BATMAN (TPAO) DÜNYAYA KAFA TUTUYOR