USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000

TERÖRİSTLER (!) TERÖR YÜRÜYÜŞÜ YAPTI!

07-03-2021
Google News

Bu ülkede, algılar ile olgular her zaman karışmıştır. 
Karışmıştır derken, aslında faili gizlemiş oluyoruz. 
Karıştırılmıştır tabiri, olayı daha doğru ifade edecektir.
Biriyle veya birileriyle mücadele ederken, önce onu tanımak gerekir. 
Adını, soyunu sopunu, görüntüsünü, alışkanlıklarını, meşrebini, inancını, eylemini söylemini, dostunu düşmanını, gelir kaynağını, yediğini içtiğini, hatta bunların nerede dışarı çıktığını bilmek gerekir. 
Bilmiyorsanız, onlarla değil kendinizle mücadele edersiniz. 
Onların değil kendi ayağınıza sıkarsınız. 
Onlar da sizin bilmemeniz için her şeyi yaparlar!
Kendi düşmanlarını size kendilerindenmiş gibi göstertip, kendilerini gizler, sizi ve sizinle aynı gayeyi güdenleri savaştırır, kendileri ise kıs kıs gülerler... 
Bunu Kurtuluş savaşında da gördük, Fetö’de gördük, PKK’da da gördük. Kurtuluş savaşı mevzusu çok derin, şimdi oraya girmeyeceğim. 
Fetö, 15 Temmuz’dan sonra yüz binlerce masum insanı Fetöcü diye fişleyerek asıl fetöcüleri perdeledi. 
Devlet masum insanlarla mücadele edeyim derken, asıl düşmanı ıskaladı. 
Asıl düşman işini yapmaya devam ederken, devlette masum vatandaşlarıyla karşı karşıya kaldı... 
Pkk’da durum farklı mı? 
Çok da farklı değil aslında. 
Doksanlı yıllarda, eli silahlı 5 kişi köye gelir, kendini sevmeyen köylünün kapısına dayanıp, ekmek ister, köylünün önünde 2 seçenek vardır: ya ekmek verecektir ya da vermeyip, evinin, çoluk çocuğuyla birlikte, roketle havaya uçurulmasına şahitlik edecektir. 
Eminim hepiniz aynı şıkkı seçecektiniz. 
Ama çoluk çocuğunun selameti için nefret ede ede ekmek veren köylünün ismi, aynı gün jandarmadadır. Jandarma teröre yardım ve yataklıktan köylüyü alır, uzun bir süre fiziksel, kimyasal ve psikolojik işlemlerden geçirip, tanınmaz hale getirir, sicilini bozar, köyünü boşalttırır, bildiği tek meslek olan tarım ve hayvancılıktan alıkoydurur, 8-10 nüfus ile şehre mahkum ederdi. 
Şehirde terörist yaftası ile dolaşır, rızık peşinde koşturur, gönül yarası ile dağılır...
Ya çocuklar, hazır bekleyen tezgaha alınırlar, bakın işte, siz Kürtsünüz diye ezildiniz, babanızı Türkler ezdi, köyünüzü onlar yaktı...
Baba büyük şehrin buhranında bırakın çocuğunu, kendini bile bulmakta zorlanmaktadır!
İşte bu şekilde PKK düşmanlarının çocukları, Pkk ile mücadele ediyorum diyenler tarafından Pkk’ya meze edildi. 
Batı şehirlerinde ise her Kürt Pkk’lıdır, hatta her doğulu Pkk’lıdır denerek bölgedeki Arap vatandaşlar bile Pkk’lı diye yaftalandı. 
Bölgede Pkk’dan tokat yiyen vatandaş, batıda Pkklı diye tokat yedi. Pkk da bunun ekmeğini çok güzel yedi. Hala da yemeye devam ediyor. 
Babası haksız yere tekme tokat dövülen, köyü yakılıp şehre sürülen ve işsiz güçsüz eğitimsiz bırakılan çocuğun duygusunu anlamayanlar, terörler mücadele ediyoruz diyorlar!
Olayı çözmeniz için derinliğini bilmeniz gerekir. 
Kordon’da İstiklal’de, Kızılay’da yürüyüp kahrolsun Pkk demek kolay. 
Dün biz Batman merkezde yürüyerek Kahrolsun Pkk dedik. 
İstiklal’de yürüyüp bir çatapat duysa yerden 3 metre zıplayacak zevat ise Batman sokaklarında kahrolsun Pkk diyenlere Pkk’lı diyor!
İşte terör böyle böyle bitmiyor. 
Terörü bitirmeye çalışanları bitirerek, siz terörü bitirtmiyorsunuz!
Bunu sadece sivil vatandaş için söylemiyorum, siyasetçi, bürokrat, gazeteci, kolluk kuvveti ve daha birçok kişi aynı zihniyetle yaklaşıyor olaya. 
Olaya böyle bakarsanız, dağda bitse de şehirde bitmez bu habis ur!
Önce dostunuzu düşmanınızı tanıyın!
Dostunuza düşman derseniz, düşmanınızın size bir şey yapmasına gerek kalmaz!
Fetö de Pkk da bu işi çok iyi becerdi. 
Masumları öne atıp öğüttü, kendileri tahtlarından olayı seyretti. 
Dün biz Pkk’nın keleşlerle haraç kestiği caddelerde elimizde bayraklarla kahrolsun Pkk dedik. 
İstiklal’de Kordon’da Kızılay’da bir elinde manitası diğerinde birası ile dolaşan zevat da, bize kahrolsun Pkk’ılar dedi.
Çözecekseniz işte bunu çözün, terörün elindeki ipi değil!

 

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ŞEHMUS TEMİZ
ŞEHMUS TEMİZ
BİZİM DAĞLAR NİYE YANMADI? BİR KİBRİTLİK ZEVAT! TATİLE GİTMEYEN DİNDEN ÇIKAR MI? YAZAMADIĞIMIZI YAZAMIYORUZ! BAYRAM KUTLAMALI MIYIZ? 160 BİN LİRAYI KİM YEDİ? GERCÜŞ ÜNİVERSİTESİ İĞRENÇSİNİZ! ERBİL, KANDİL, KÜRDİSTAN... NİYE/NASIL ERBİL 3? NİYE/NASIL ERBİL- 2 NİYE/NASIL ERBİL? BİRİLERİNİN GAZI VAR! HANGİ 8? PETROL DENİZİNDE YÜZMEK! BATMAN’DAN İSRAİL’E YARDIM KAMPANYASI! BİR KUDUZ KÖPEĞİN ANATOMİSİ! BAYRAMA DİRENMEK! DİŞİMİZİ ÇEKTİK, TIP’IMIZ KAYDI! ERMENİLERİ BİZ VURDUYSAK! RAMAZAN, MÜZİK, TURŞU... CADDENİZİN İSMİNİ BİLİYOR MUSUNUZ? İHANETİN BAHANESİ OLMAZ! PADİŞAHIM ÇOK YAŞA... KORONAMA KARIŞMA! TIP’ÇILARA NİYE PIT PIT YAPIYORUZ? TERÖRİSTLER (!) TERÖR YÜRÜYÜŞÜ YAPTI! BATMAN ÇİN MAHALLESİ! GARA GARABETİ! SİYASET, İTAAT, LİYAKAT... GERCÜŞLÜ REKTÖR HAYIRLI OLSUN AŞAĞI BAKINCA SİZİ GÖRÜYORUZ! EBREHE’NİN ZELİL ÇOCUKLARI! SUİKAST, KAOS, SEÇİM! BAŞÖRTÜSÜ, GÖZÖRTÜSÜ OLDU! VATAN HAİNLERİNİN DÜNÜ, BUGÜNÜ, YARINI! SAHTE KEMALİSTLER, SAHTE DİNDARLAR S...! İYİ Kİ KORONA VAR OHHHHHHH! İMAMOĞLU GERÇEĞİ AK PARTİ'NİN DAVASI, DEVASI, GELECEĞİ... AŞI YAPILMALI MI? İYİ Kİ VARSIN TPAO DİNSİZLİK VE AHMAKLIK! CUMHURBAŞKANI GEÇ GELSE? BATMAN’IN KARANLIK YÜZÜ! AYBÜKE’Yİ NİYE VURDUNUZ? BATMAN’A NASIL ZARAR VEREBİLİRSİNİZ? ÖZGÜRLÜK SEVMİYORUZ! BATMAN XOŞTIR LE BELE… VALİ NE DEDİ? İZMİR’E YARDIM KAMPANYASI! ACININ MİLLİYETİ OLMAZ! AKLİ MELEKELERİNİ YİTİRMİŞ BAŞKAN! İÇİMİZDEKİ ERMENİLER! EMNİYETİN EMİN OLDUĞU ŞEHİR; BATMAN TOPLUMSAL HAFIZAMIZI KAYBEDİYORUZ! ANIZ İŞİNİ NASIL ÇÖZERİZ? BİTMEYEN YOLLARIN DRAMI! ÖLÜMLE TERBİYE ETMEK! BATMAN’IN SÜPER KAHRAMANI (2) BATMAN’IN SÜPER KAHRAMANI… KÜÇÜK İNSANLAR! ADALET SIKINTILI! HASTA VE HASTANELERİN GERÇEK DURUMU! TEDBİR, ALLAH U EKBER… HERKESİN BAŞINA 1 SAĞLIKÇI… HASANKEYF’İ GÖMDÜNÜZ, MİRASINI…! KAYYUM’DAN MEMNUN MUSUNUZ? PROVAKASYONA HAZIR MISINIZ? ONURSUZLUK YÜRÜYÜŞÜ, LCW’NİN DURUŞU! TAZİYEDE OYUN, DÜĞÜNDE ÖLÜM! BATMAN’DAKİ İMAMOĞLU KİM? BAKAN’IN STK’SIZ STK TOPLANTISI! EŞEKLER ARPADAN ÖLECEK GALİBA! ÇOCUK HASTANESİNİ YIKIN! SONSÖZÜ SÖYLEMEK ZORDUR BATMAN’DAKİ MEZAR EVLER! ALLAH BAYRAM ETMEMİZİ NİYE İSTEMEDİ? CORONA DEĞİL CEHALET ÖLDÜRÜYOR! PAHALI İFTARLARIN PARASI NEREDE? ALİ ERBAŞ HAKLIYSA?... SAHTE HASTALAR İFŞA OLDU! DOKTORLAR YAŞATIYOR, MÜHENDİSLER ÖLDÜRÜYOR! VİRÜSÜN BEYNE ETKİLERİ! KORONA MI KARI DIRDIRI MI? ÇİŞ BANKASI DEYİP ÖZÜR DİLEMEK! YALANDAN MI CORONADAN MI ÖLDÜLER? BATMANDA KORONA VİRÜSÜ! BU VAHŞETİ BİZ İŞLEDİK! SOĞAN EKİYORUZ, KARPUZ BEKLİYORUZ! KEYF GİTMİŞTİ, HASAN DA GİTTİ! 500 YATAKLIYI KİM YAPTI? TAKLACI SİYASETÇİ! HÜLLE DEĞİL HİLE! DEPREM BİZE NEYİ ÖĞRETTİ? İÇİMİZDEKİ KATİLLERE NİYE DOKUNULMUYOR? 600 BİN KİŞİ 1 AHMET’İ KURTARABİLİR Mİ? REİS’İN HAYAL DÜNYASI? BAŞLIK PARASI SADECE İSİM DEĞİŞTİRDİ! BATMAN (TPAO) DÜNYAYA KAFA TUTUYOR